Şimdi Ara

HEPSİBURADA REZALETİ?ÖNCE SİPARİŞ ALIYOR SONRA STOK YOK İPTAL EDİYOR (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
18
Favori
23.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim bilgilendirme için hocam. Ozaman çokta bi albenisi yok HBdan sicak firsat kovalamanin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da iptal maili geldi ama sipariş sayfamda 24 kasım olarak gözüküyor arkadaşlar. Bekleyecek miyim?
  • Fiyat hatası ticarete girer mi? Bir mali alinca satıcının helali olmadan bedduasiyla almak ticaret mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB'yi tebrik ediyorum ölücüleri ikince defa avladı, parayı iade etse bile sizden gelen parayı 2 günlük işletse 2 katını kazanmış olur, fiyat hatası vs yok bilerek yapıyorlar.
  • hepsiburada beni 2 kez rezil etti. bir daha asla alışveriş yapmayacağım. insanlar azıcık bilinçli olsa bunlar hizaya gelir ama neredeeeeee.
  • 2 günde nasıl 2 katını kazanacak anlamadım.bu ürünü kaç kişi gördüde satın aldı.zaten herkesin satın alınabileceği bişeyde değil 10.000 tane satımış olsun bence bunun 20 de 1 ini bile satmamıştır ama sizin için 10 bin diyelim.150 binlik satış diyelim 150 bin tl günde 35 tl para getirir.bunu neresinle köşeyi dönecek eğer bide çek verirse 20 tl lik 10.000 tl x 20 tl 200.000 tl lik çek demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

Fiyat hatası ticarete girer mi? Bir mali alinca satıcının helali olmadan bedduasiyla almak ticaret mıdır?

• Arkadaşlar tek tek bimere şikayet edelim. Ürün şuan piyasada mevcut ve ürün tedarik edilemiyor söylemi yalan. Tek tek bimere şikayet edelim ve bu işin peşini bırakmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

2 günde nasıl 2 katını kazanacak anlamadım.bu ürünü kaç kişi gördüde satın aldı.zaten herkesin satın alınabileceği bişeyde değil 10.000 tane satımış olsun bence bunun 20 de 1 ini bile satmamıştır ama sizin için 10 bin diyelim.150 binlik satış diyelim 150 bin tl günde 35 tl para getirir.bunu neresinle köşeyi dönecek eğer bide çek verirse 20 tl lik 10.000 tl x 20 tl 200.000 tl lik çek demek.

2 günde değil 23 günde katlanabilir çünkü teslim tarihi 23 Kasım

• 2010 yılında traş makinası siparis etmiştim 175 tl ye. Üç hafta Kargo bekledim sonra stokta yok temin edeceğiz sonra gönderirz dediler. Baktım bi cacık olmayacak iptal ettim parami verin dedim. Bi kazık da ordan yedim. Taksitli aldim diye güya elime geçmeyen makinanın parası taksit taksit ödediler o gün bugündür yemin ettim ordan bişi almam.

• Hb'den 860k model amd işlemciyi 100 liradan, birden fazla alıp 150-200 liradan satmaya çalışan iyi niyetli ''SEVGİ PITIRCIKLARI'' vardı. Artık günümüzde bu tür kampanyaları, indirimleri takip ederek ürünü alıp daha sonra başkalarına itelemeye çalışan ve bu işi meslek haline getirmiş ''KARAKTERLİ'' tipler çoğaldı ülkede. Forumun ikinci el bölümünde bu tür ''nur yüzlü, dini bütün'' kişilere sıkça rastlayabilirsiniz. Eee ne de olsa ticarette herşey mübahtır öyle değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 4 Kasım 2015; 17:59:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djkubi

İptal etmem ben gittiği yerekadar

bende iptal etmicem. 24 kasima kadar beklerz. 1 tane almistm zaten. gelirse guzel olur.cek cuk umrumda degil. kitap derslerde isime yarar. ogrencilere derslerde gosteririz

sonucu merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

quote:

Orijinalden alıntı: djkubi

İptal etmem ben gittiği yerekadar

bende iptal etmicem. 24 kasima kadar beklerz. 1 tane almistm zaten. gelirse guzel olur.cek cuk umrumda degil. kitap derslerde isime yarar. ogrencilere derslerde gosteririz

sonucu merakla bekliyorum

Bende 3 adet aldım. Okula giden iki akrabama veririm. Ufku genişlesin çocukların.
  • hala hb yi savunan var.bu adamlar bunu ilk defa yapmıyor herhafta yapıyor.düzenli bir biçimde parayı hızlıca çekip iadeyi en yavaş şekilde yapıyor.

• 2 Kasım 2015 hepsiburada rezaleti
  • Hepsiburadaki taşeron firmadan mouse aldım bozuk çıktı 1 ay serviste durduktan sonra mouseu başkasına kargolamışlar çok komik bir ülkede yaşıyoruz

• Aynı şeyi bende yaşadım. Hızlı gönderi dedi sonra 15 gün sonra göndrrdi üstelik iptal dedim onu yapmadı gözümden düştü bitti.

• http://www.hepsiburada.com/dreamcar-akilli-kese-yesil-buyuk-boy-3305606-pm-otev3305606

altı üstü bildiğin kese nasıl 1000 tl olabilir ki?

alın aynı ürün kliksada 4 lira

http://www.kliksa.com/urun/dreamcar-akilli-kese-yesil-buyuk-boy-3305606/902064543?gclid=Cj0KEQiA0-GxBRDWsePx0pPtp4sBEiQACuTLNgJP1EAVFFHPt90Fpxkof1Hrt1W9jcF5EemyfWmj_pEaAiBY8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

İnsanları kandıran şu firmanın reklamını yapıyorsunuz hala. Bütün indirimde yazdıkları ürünler zaten piyasa fiyatlarında.

• Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik, bir malın stokta olmaması durumunda bazı şartların sağlaması halinde tüketiciye eşit kalite ve fiyatta başka bir mal veya hizmet tedarik edebilme imkanı sunuyor. Bu şartlar şöyle.
    Bu durum sözleşmede kararlaştırılmış olacak ve tüketici açık ve anlaşılır biçimde bilgilendirilerek onayı alınacak. Yani, bu ürün tükendi ancak bu ürünle eşit kalite ve fiyatta hatta daha yüksek fiyatlı şu ürünü gönderebiliriz denecek. Müşteri kabul ederse o muadil ürünü gönderebilirsiniz. Kabul etmez ise de siz eşit kalite ve özellikte başka ürünü temin edebildiğiniz ancak müşteri kendi isteğiyle bunu kabul etmediği için sorumlu olmayabilirsiniz. Olmazsınız demiyorum, olmayabilirsiniz diyorum çünkü Tüketici mahkemesine giderse bu durumda sonucun ne çıkacağı belli olmaz. Sizin önerdiğiniz ürün müşteriye göre belki de eşit değil. Buna kim karar verecek? Uyuşmazlık halinde tüketici hakem heyetine veya tüketici mahkemesine giderse orada ne karar çıkacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

2 günde nasıl 2 katını kazanacak anlamadım.bu ürünü kaç kişi gördüde satın aldı.zaten herkesin satın alınabileceği bişeyde değil 10.000 tane satımış olsun bence bunun 20 de 1 ini bile satmamıştır ama sizin için 10 bin diyelim.150 binlik satış diyelim 150 bin tl günde 35 tl para getirir.bunu neresinle köşeyi dönecek eğer bide çek verirse 20 tl lik 10.000 tl x 20 tl 200.000 tl lik çek demek.

2 günde değil 23 günde katlanabilir çünkü teslim tarihi 23 Kasım

eğer onu düşünseler hemen iptal etme hakkı tanımazlardı 1 günde mail atmazlardı beklerlerdi ama zaten faizle para işletmekle ilgisi yok bu işin.ayrıca 1 gün değil 30 gün olsun 1000 tl civarı ediyor aylık faizi sence buna değermi ? ayrıca bide çek veriyorlar dediğim gibi faizden aylık alacağı para 1000 tl eğer çek verirse maliyeti 200 bin tl

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.