Şimdi Ara

Hepsiburada Nokia n82 Kampanyası Bitti!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum uzunca bir süredir hepsiburada da kampanya vardı.Bugün itibari ile kampanya bitmiştir.Alanlara hayırlı olsun.Benim gibi alacaklara geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronaldo_07 -- 7 Temmuz 2009; 1:44:17 >

• Sadece hepsiburada'da o fiyata satılmıyor telefon. Ben normal telefoncudan 600'e aldım. Kendi telefonumu da takasa saydığımız için o fiyata geldi. Ancak telefoncularda da tükenmiş N82 bildiğim kadarıyla. 3 ay bekleyip, 350 milyon biriktirip böyle bir sorun yüzünden telefonumu alamasam, çıldırırdım heralde.
  • az daha dün sipariş verecektim.. iyiki vermemişim
  • bence bitmemiştir. 4-5 gün sonra stoğga girer genelde öyle oluyo

bak burda var hızlı alda 650 lira.ben burdan aldım
    http://www.hizlial.com/urunInceleme.aspx?UrunID=02.044.1224.0312
  • Ben Bunun 2. Elini Almam Lazım Delircem..

Şuan 200 YTL Var
  • bulursanız siyahını alın hb deki siyah değildi zaten
  • Valla bende oradan aldım ama hala aklımda soru işaretleri dolu.
    Mesela bir nokia bayiiden telefonu alan varsa, içerisinden ne marka MicroSD kart çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: bycml41

Valla bende oradan aldım ama hala aklımda soru işaretleri dolu.
    Mesela bir nokia bayiiden telefonu alan varsa, içerisinden ne marka MicroSD kart çıkıyor

Sandisk marka
  • darty de de 599ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: infinite

quote:

Orjinalden alıntı: bycml41

Valla bende oradan aldım ama hala aklımda soru işaretleri dolu.

Sandisk marka

Eyvallah, bazı nokialarda nokia marka kart görüyordum da o yüzden kafamda soru işaretleri vardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sugarboy

bulursanız siyahını alın hb deki siyah değildi zaten

Sallayıp durma, ikinci el imzana da sanki halt varmış gibi mesaj sayını yazmışsın. Boş boş atıp duruyorsun.

Türkiye'ye hiçbir zaman siyahı gelmedi N82'nin.
  • arkadaşlar benim nokia shoptan aldığım n82'nin hafıza kartının markası nokia'yaydı. ayrıca babalar günü kampayasında aldığımdan birde agfa marka dijital foto çerçevesi vermişlerdi :D telefonun fiyatıda 620 tl'di.
  • yeniden başladı:) stock bitmiş demekki, baya sattı n82:)
  • Hafıza kartının üzerinde nokia yazıyor kart sandisk in ürünü. alt kısmına bakarsanız sdsdq-2048 yazıyor. sandiskin kodlama sistemi
  • son cihazı ben aldım.aldıktan 1 saat sonra geçici olarak temin edilemiyor dedi site
  • bence cok ıyı bır fırsattı ama bıtmıs degıl bı cok yerde bulunabılır bu fıyata
    arkadaslar sıyahını almanızı tavsıye ederım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AYYUZLUM

bence cok ıyı bır fırsattı ama bıtmıs degıl bı cok yerde bulunabılır bu fıyata
    arkadaslar sıyahını almanızı tavsıye ederım...

Siyahı Türkiye'de varmı ki?
  • evet var
  • dün 1 günlük 599 tl fiyatla kampanyası wardı, ara ara yapıyor hb. Alcak olanlar takip etsin düzenli,eminim alırlar. Ama sar oranı 1'in üstünde bu modelde arkadaşlar !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.