Şimdi Ara

Hepsiburada'nın Aytemiz ile Akaryakıt Satması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.385
Cevap
90
Favori
135.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aytemiz yakıtları nasıl benimde iyi kart kampanyalarım var ama ekşi de ateşinden yakıt aldıktan sonra sorun yaşayanlar olmuş hep.
  • fiiliyol kullanıcısına yanıt

nasıl çözüldü?

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt

Yeniden benzin kodu ürettiler.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Kodları uygulamaya nasıl yansıtabildiniz? Manuel olarak kampanya kodu tanımlamaya çalıştığımda geçersiz olarak hata veriyor.

• motherannorthe kullanıcısına yanıt

hbdeki telefon numaramla oluşturduğum Aytemiz vaay hesabım vardı otomatik orada gözüktü.

• motherannorthe kullanıcısına yanıt

Aytemiz kartinla istasyonda işlem sağla.

Sakın pompacinin kartini okutturma. 444lü numara var onu ara işlem yapmadan önce. Onlara mutlaka danış. Benim ilk kod yansımadı ama ikincisi yansıdı. Nasıl oldu bende bilmiyorum.

• lpg kod ile ödeme oluyor - indirim olmuyor sadece - isterseniz uygulamanın içindeki bakiyenizlede lpg alabilirsiniz..

lpg alımlarında istasyonun yazarkasa fişi veriliyor, yakıt alımlarında ise aytemiz merkezden email ile faturası geliyor

• axess kampanyası için aldınız sanırım ?

%15 avantajı var fena değil aslında
  • Vaay uygulmasi ile ödersek ne kadar indirim yapmış oluyor? Örneğin yakıt satış fiyatı 25 lira.
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

%2

• 500 TL'lik Hepsiburada dan aldım Vakıfbank kampanyası ile 40 TL puan geldi ayrıca 3 taksit yaptım 22.47 TL olan benzin pompada 22.02 TL'ye aldım
  • spdial S kullanıcısına yanıt

İndirim nasıl oldu, vaay kodu girince mi?

• fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Pompacı da cihaz var oraya plakamı girdi sonra kodu girdi.. lt fiyatı ekranda 22.02 TL yazdı. Pompacı başkası 22.47 TL alıyor sana indirim yansıdı dedi
  • Sarı renkli olandan, mavi renkli olandan ve yeşil renkli olan markalardan şaşmamak lazım.

• benzinde çok kalite farkı olacağını düşünmüyorum

• Hb den 500 liralık kod aldım.Otomatik vaay uygulamasına geçti.Bunu Mobil ödeme yani cüzdana geciremiyormuyuz ?

Birde örneğin 300 liralık aldık.Yine aynı kod ile 200 liralık daha hakkımız mi oluyor?
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

iptale bas cüzdana geçer

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

şirketin kendi istasyonları var oralarda 2,5%

• Tek sepette 500 ve 300 lük kod almıştım 500 lik olan kod ile yakıt almıştım şimdi Aytemz uygulamasında 300₺ lik kod iptal yazıyor sebebi nedir
  • ultraslanonur kullanıcısına yanıt

Sorun yok. Sisteme yansımış. İptal et e tıklarsanız cüzdanınıza yüklenir. Benim aldıklarım yansıyor ve hemen iptal et e tıklayıp cüzdana aktarıyorum. İhtiyaç halinda ihtiyaç kadar yeni kod üretip yakıt alıyorum. Sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.