Şimdi Ara

Hepsiburada korayspor tüm ürünler %40 indirimli salomon merrel newbalance hepsi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
4.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Joma şortların fiyatı piyasaya göre ucuza geliyor. hummel ise morhipo vs fiyatlarına denk

not 2 markayı da daha önce denemedim. ama 3 tane şort sipariş verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

Joma şortların fiyatı piyasaya göre ucuza geliyor. hummel ise morhipo vs fiyatlarına denk

not 2 markayı da daha önce denemedim. ama 3 tane şort sipariş verdim

North Face' de indirim kolay kolay olmuyor

• ürün kaldırılmış nedense. bunu aldım ben günlük kullanım için umarım değer.

https://www.korayspor.com/skechers-ayakkabi-gunluk-lightweight-trainer-wqtr-ove-52606-burg/
  • pc332 kullanıcısına yanıt
    The north face yi.diyorum hocam hedgehog modelini, merrell moab a neden kötü dediniz?.

• GG'de daha uygun geldi hiç giymediğim bir marka bakalım nasıl çıkacak.

http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/mizuno-siyah-erkek-kosu-ayakkabisi-j1ge161820-252303480?urvid=65733444
  • Hummel alayim Yerli mali yurdun mali deyip. Hatta cebi de vestel. Venüs yapacagidim.

Skechers ve adidas aldim piyasanin altına geldi araştırdıgim kadariyla.

• Hanginiz bitirdiniz salomon xa pro mid 43 numarayı ya :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi ayakkabıya 350 tl veremem indirimli haliyle... Ya ben çok fakirim ya da siz çok zenginsiniz arkadaş
  • Ayin basinda olsaydi iyiydi kampanya, birkac tane gozume kestirdigim model vardi fiyatlarinda bindirim yok.

• Lanet olsun 44 numara çoğu ayakkabıda yok koraysporda. Bitti zaten.

• İndirim bitti mi? Sepette fiyat düşmüyor

• sezer.er kullanıcısına yanıt
    Her ayakkabıya o parayı ben de vermem fakat bazı durumlarda verilebiliyor. Mesela ben kamplara ve doğa yürüyüşlerine gittiğim için ayakkabımın iyi olmasına dikkat ediyorum. Hem burkulmaları önlemesi hem de zorlu şartlara dayanıklı ve uzun ömürlü olması açısından, Asolo bota 360 TL verdim (başka bir mağazada). Günlük ayakkabıya veya koşu ayakkabısına o kadar verir miyim, hayır.
  • Korayspor internette gördüğüm en pahalı satıcılardan birisi. Puma'nın kendi mağazasından 230TL'ye aldığım Drift Cat 5'in aynısı, aynı rengi korayspor'da 340TL idi. Alışveriş yapmadan önce Korayspor dışındakiler değerlendirilmeli.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.