Şimdi Ara

Hepsiburada Kia araba satıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
15.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alamiomki

Hepsiburada Kia araba satıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • almak mumkun degildi zaten de deneyelim istedim :)

• Hepsiburada Kia araba satıyor
  • Yayindan kaldirdilar

• bdurmus kullanıcısına yanıt

bitti çünkü ödeme anında patladım bende

• zaten alıcılar bellidir

• Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    orasi naasildi kanki ;) direkt ibana havale mi yap dediler

• Sanırım bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mami61off kullanıcısına yanıt

aynı mal alırken neyse o ekran vardı istesem alırdım aslında biraz kurcalarken kaybettim zaten alasım yoktu pek neyse artık

• 2 kere sepete ekleyip ödeme ekranına geldim son aşamada sepetin boş uyarısı verdi satışı yapmadı hb şaşırtmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh be kaçırdık

Hepsiburada Kia araba satıyor

• Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    iyide normalde kredi karti bilgileri girip alioduk suan ki ekran farkli olmasi lazim deilmi ? Direkt ibana 209 bin istemedilermi? onu merak ettim kardesim

• Sepete bile ekletmediler...

• 3 defa Stonic ekledim, 1 kere de beyaz picanto ekledim. Tamamen yalan tc yi de girdim ama ödeme ekranında her defasında sepet boş uyarısı verdi. Kim bilir kime verdiler yazık...

• ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    Bir günde milyonluk reklam bütçesi harcayan firmanın 10 bin lira indirimli satış yapmayacağını düşünmek de tam şark işi.

• Sepete ekledim kayitli kart bilgilerim cikti, kart limitim o kadar yoktu tabi ama yinede ne olacak diye merak ettim satin almaya bastim ama o anda sepetiniz bos uyarisi geldi :)

• Piyasadan haberiniz olsaydı şark işi mi Batı işi mi bilirdiniz. Aracın liste fiyatı 221.900 olabilir ama şuan hali hazırda piyasada araç yok, olsa bile 1 Kasım tarihi itibari ile hazırlanmış liste fiyatı olduğu için hiç bir bayi fiyat vermiyor Aralık ilk haftası satış yapacağız diyorlar. Yani aracın fiyatı 221.900 gözükebilir ama güncel kur ile bir üst vergi dilimine girmesi bile muhtemel. Hepsiburadadan çok alışveriş yapıyorum ama şu reklamlara harcadıklarını tüketiciye yansıtsalar suanki değerinin en az %30 daha yukarısında olur.

Apple dolar 13tl iken bile 12.000tl den sattıkları tüm iPhone 13 leri göndereceklerini söylediler aynı durum Hepsiburadanin başına gelseydi tüm siparişleri sorgusuz iptal ederlerdi. Marka değerini bu belirliyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 24 Kasım 2021; 21:27:37 >
  • Boş reklam, önceki sene konulara da bakın hepsiburadadan alan 1 kişi yok, n11 den alan çok fazla kişi vardi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.