Şimdi Ara

HEPSİBURADA EVOLITE TRAMP 45 LİTRE ÇANTA MAĞDURLARI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
14
Favori
13.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparişler temin ediliyormuş arkadaşlar, mail geldi,

Sipariş iptal bilgilendirmesi de yanlışlıkla gönderilmiş güya,

Gelen mail böyle diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: devasaldost

Siparişler temin ediliyormuş arkadaşlar, mail geldi,

Gelen mail böyle diyor

Bana gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 23 Mayıs 2017; 22:28:16 >
  • Bu hb iyice işi çamura sürmeye başladı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Bu hb iyice işi çamura sürmeye başladı...

Hocam bazı kişilere göndereceğiz diye mail atmışlar ama bana gelmedi direk sert bi mail attığım için mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Bu hb iyice işi çamura sürmeye başladı...

Hocam bazı kişilere göndereceğiz diye mail atmışlar ama bana gelmedi direk sert bi mail attığım için mi acaba

Sanmam...Kimseye göndermezler...
  • quote:

quote:

Gelen mail böyle diyor

Bana gelmedi

Maillerde

""konu sahibi HARİÇ herkese gönderilecektir""

yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesaire86

Bende aldım ama mağdur değilim cünkü hatalı yazdıkları barizdi. Çek atarlar dedim en kötü öyle yapmışlar. Ne bekliyorsunuz ki? Maliyeti 60 lira olan çantayı 25 liraya 100 lerce kişiye göndermelerini mi? Biraz mantıklı olmak lazım.

Hocam fırsat konusuna bir daha bakmanızı rica ediyorum bana gelmedi ama mail gelenler çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

quote:

Gelen mail böyle diyor

Bana gelmedi

Maillerde

""konu sahibi HARİÇ herkese gönderilecektir""

yazıyor

• Sipariş verdiğiniz “Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - Kırmızı-Kırmızı” ürünüyle ilgili yaşadığınız sorun için üzgünüz.Sistemsel bir aksaklık nedeniyle gönderilen sipariş iptali e-postamızı dikkate almamanızı rica ederiz. Yaşanan aksaklığı gidermek ve sizi mağdur etmemek adına ürününüzü temin ettiğimizi ve kısa süre içerisinde kargoya teslim edeceğimizi memnuniyetle bildirmek isteriz.

Müşterilerimizin mağdur olmaması ve ürünlerine kavuşabilmesi adına ekstra ürün teminiyle stoklarımızı artırırken, yeterli stok sağlayabilmek için aynı ürünün farklı renklerini de temin ettik. Bu nedenle aynı ürün tarafınıza kırmızı, mavi veya siyah renklerinden birinde gelebilir. Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
  • Bana da mail gelmiş;

Değerli müşterimiz,

Sipariş verdiğiniz “Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - Kırmızı-Kırmızı” ürünüyle ilgili yaşadığınız sorun için üzgünüz.Sistemsel bir aksaklık nedeniyle gönderilen sipariş iptali e-postamızı dikkate almamanızı rica ederiz. Yaşanan aksaklığı gidermek ve sizi mağdur etmemek adına ürününüzü temin ettiğimizi ve kısa süre içerisinde kargoya teslim edeceğimizi memnuniyetle bildirmek isteriz.

Müşterilerimizin mağdur olmaması ve ürünlerine kavuşabilmesi adına ekstra ürün teminiyle stoklarımızı artırırken, yeterli stok sağlayabilmek için aynı ürünün farklı renklerini de temin ettik. Bu nedenle aynı ürün tarafınıza kırmızı, mavi veya siyah renklerinden birinde gelebilir. Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde sizi e-posta aracılığıyla bilgilendireceğiz. Kargo takibinizi üyelik girişi yaparak “Hesabım – Siparişim” sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Sizi üzdüğümüz için özür diler, bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

Sipariş verdiğiniz “Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - Kırmızı-Kırmızı” ürünüyle ilgili yaşadığınız sorun için üzgünüz.Sistemsel bir aksaklık nedeniyle gönderilen sipariş iptali e-postamızı dikkate almamanızı rica ederiz. Yaşanan aksaklığı gidermek ve sizi mağdur etmemek adına ürününüzü temin ettiğimizi ve kısa süre içerisinde kargoya teslim edeceğimizi memnuniyetle bildirmek isteriz.

Bana da aynı mail gelmiş sipariş hazırlanıyor diyor işlemlerde de.
    Acaba verilen çeki de harcasam mı?

• Muhtemelen verilen çek te bize kalacak hatta muhtemelen 26 sına yetiştirmeyecekler birde kargo geç geldiği için 10 lira alırız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Muhtemelen verilen çek te bize kalacak hatta muhtemelen 26 sına yetiştirmeyecekler birde kargo geç geldiği için 10 lira alırız

İnşallah.
    Çeki kullansam iptal olur mu ki acaba çanta benim.

• Çekin süresi var aslında epey ben bekleyeceğim outdoor ürünlerine kargo bedava yaptıklarında alacağım geri çekerlerse de çok üzülmem zaten şu anda ne alırsam kargoya gidiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Çekin süresi var aslında epey ben bekleyeceğim outdoor ürünlerine kargo bedava yaptıklarında alacağım geri çekerlerse de çok üzülmem zaten şu anda ne alırsam kargoya gidiyor

30 günmüş neyse o zaman bekleyeyim de 30 güne gömeriz bi şeyler.
    Top olur bişey olur.
  • Arkadaşlar bana iptal maili gelmedi ve siparişiniz hazırlanıyor yazıyor, teslimat tarihine de 26.05.2017 yazmışlar. Ayrıca outdoor için de 10tl çek tanımlanmış, acaba gerçekten çantalar iptal mi yoksa gönderilecek mi?
  • Arkadaşlar müşteri hizmetlerine ürünü aldım iptal maili geldi fakat sistemde sipariş hazırlanıyor gösteriyor yazmıştım şimdi şöyle bir mail geldi, ürün gelecek mi gelmeyecek mi muallakta.

HEPSİBURADA EVOLITE TRAMP 45 LİTRE ÇANTA MAĞDURLARI
  • cemtravolta26 kullanıcısına yanıt
    Ürünler gelecek demektir, üstüne de hediye çeki verdiler.
  • Müşteri hizmetleri ile konuştum. Durum belli değil büyük ihtimal mağdur olmamanız için ürün teslimini gerçekleştireceğiz dedi. Galiba 1 adet alanlara yollayacaklar. Üstüne de hediye çekimiz olacak
  • Bende 2 tane almıştım. Sipariş iptal edildi, 10tl çek verildi. Ve parayı yatırdılar

Biz ne yapacağız. Çantalar lazımdı:
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.