Şimdi Ara

HEPSİBURADA EVOLITE TRAMP 45 LİTRE ÇANTA MAĞDURLARI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
14
Favori
13.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana bu sabah göndericez diye mail attılar. birkaç saat sonra da göndermiyoruz diye mail geldi. hatta mailde 4 ve üstü alımlar çoklu kabul edildiği için size göndermiyoruz dediler. aradım müşteri hizmetlerini, ben 4 tane almadım dedim. inceleyip dönecez dediler. birkaç saat sonra bir başka mail geldi. 2 ve üstü alım çoklu alım kabul edildiği için size göndermicez yazıyordu. resmen kafa buldular benimle ha. durduk yere, sinire kestim.

böyle bir şeyin peşinde koşma niyetim yoktu ama, herkese gönder. bana gönderme. bi de üstüne gönderecez maili at. ben benden ricacı olan arkadaşları arayıp geliyormuş diyeyim. sonra yeniden iptal et. rezillik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AphzL -- 25 Mayıs 2017; 23:15:17 >
  • olmayacak işler peşinde gezmeyin, hatalı fiyat girmişler pek birşey çıkacacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesaire86

Bende aldım ama mağdur değilim cünkü hatalı yazdıkları barizdi. Çek atarlar dedim en kötü öyle yapmışlar. Ne bekliyorsunuz ki? Maliyeti 60 lira olan çantayı 25 liraya 100 lerce kişiye göndermelerini mi? Biraz mantıklı olmak lazım.

Adam kurduğu tek bir cümle ile binlerce çantayı göndertmeyi başardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet almıştım sadece şu mail ve 10 TL hediye çeki geldi

Değerli müşterimiz,

Sipariş verdiğiniz “Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - Kırmızı-Kırmızı” ürünüyle ilgili yaşadığınız sorun için üzgünüz.Sistemsel bir aksaklık nedeniyle gönderilen sipariş iptali e-postamızı dikkate almamanızı rica ederiz. Yaşanan aksaklığı gidermek ve sizi mağdur etmemek adına ürününüzü temin ettiğimizi ve kısa süre içerisinde kargoya teslim edeceğimizi memnuniyetle bildirmek isteriz.

Müşterilerimizin mağdur olmaması ve ürünlerine kavuşabilmesi adına ekstra ürün teminiyle stoklarımızı artırırken, yeterli stok sağlayabilmek için aynı ürünün farklı renklerini de temin ettik. Bu nedenle aynı ürün tarafınıza kırmızı, mavi veya siyah renklerinden birinde gelebilir. Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde sizi e-posta aracılığıyla bilgilendireceğiz. Kargo takibinizi üyelik girişi yaparak “Hesabım – Siparişim” sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Sizi üzdüğümüz için özür diler, bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colemerg30 -- 26 Mayıs 2017; 8:22:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluecns

Bende 2 tane almıştım. Sipariş iptal edildi, 10tl çek verildi. Ve parayı yatırdılar

Biz ne yapacağız. Çantalar lazımdı:

Hocam ilk mesajda yazıyor E-Devlet üzerinden şikayette bulunun

Ben yaptım
  • ben 2 adet almıştım ilk alanlardandım. madem gönderiyorsun ilk alanlara gönder, madem gönderiyorsun herkese birer tane gönder saçma sapan iş yapıyorlar. özürleri kabahatlerinden beter.
  • Tüketici Hakem Heyeti için evrakların artık çıktısını alıp elden teslim etmeye gerek yok.Yeni yasa çıktı.Sen sadece TUBİS üzerinden şikayetini yazıyorsun.O şikayet senin şikayet ettiğin kurumun KEP adresine gidiyormuş.Çıktıya,Islak imzaya filan gerek yokmuş.

http://www.milliyet.com.tr/tuketici-sikayetlerinde-islak-imza-ekonomi-2370957/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Tüketici Hakem Heyeti için evrakların artık çıktısını alıp elden teslim etmeye gerek yok.Yeni yasa çıktı.Sen sadece TUBİS üzerinden şikayetini yazıyorsun.O şikayet senin şikayet ettiğin kurumun KEP adresine gidiyormuş.Çıktıya,Islak imzaya filan gerek yokmuş.
    http://www.milliyet.com.tr/tuketici-sikayetlerinde-islak-imza-ekonomi-2370957/

Teşekkür ederim. Çıktıları almıştım ben yine de yarın gidip sorayım bir de iki başvuru var birini iptal ettireyim konuşup, yapabiliyorlarsa eğer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 28 Mayıs 2017; 22:1:52 >

• En başında umarım bir tane alanların çantaları gönderilir, bir çantanın HB'yi sarsacağını sanmıyorum. Ama madur diye konu açılması saçma bence, alan herkes fiyatın yanlış girildiğini biliyordu, madur değilde olsa olsa ölücü olursunuz :)
  • En eğlendiğim konular sonunda "mağdurları" yazanlar
  • 1 tane alıp gönderildiyse öpün başınıza koyun. Ama bu tür konularda mağdurluk nerede anlamış değilim. ürünü 4/1 fiyata alıyorsun sonra ben mağdurum sen mağdur falan değilsin sen bildiğin arkadaşın dediği gibi ölücüsün. hiç kimse demiyor burda hatalı bir fiyat var bunun cezasını kim çekecek arka planda fiyatı hatalı girenmi yoksa bir dünya çanta alıpta burda mağdur edebiyatı yapanmı ?
  • ayıptır sorması 6 tane çantayı ne yapacaktın ?
    yine hb. ve yine dh. mağdurları :)
    ya arkadaş hani bir tane yada iki tane alsanız anlarız mağduriyetinizi ,siz resmen ticari amaçlı almışsınız
    gerçi sistemi hazırlayan hb. ve 6 tane alımına izin veriyorsa ,suç sizin değil

büyük ihtimal thh. sizi haklı bulur ,vicdani olarak sıkıntı yapmazsanız alıp satın (yasalar her zaman adaleti sağlamaz)
  • deniz10 kullanıcısına yanıt
    Ben iki tane aldim, abimle kendime. Bana gonderim yapilmiuor. Dedim ki bi tane gonderin en azindan abime verdigim sozu tutayim. Yok 2 tane fazlasi topluya giriyormus. Ve siz de bir musteri olarak bu kurnazligi yapan firmayi tutuyorshnuz. Bugun ben magdur oljrum yarin siz...

O gunu merakla bekleyip, su yazdiginiz sacma sapan mantiksiz yorumu yazip, haksizin yaninda olmak istiyorum.

• 3 ayrı hepsiburada hesabım vardı, 3 ünden de tek sipariş geçtim, hepsiburada nın sın kararına göre, tek alan herkese gönderim sağlanıcak, dolayısıyla 3 farklı mail e 3 mail geldi. demem o ki tek hesap tan birden fazla sipariş vermek mantıksızdı, bu fiyata tek hesaptan birden fazla göndermeyecek olmaları çok normal.
  • hocam her şeyi bir kenara bırakın da adamlar çok iyi "reklam" yaptılar, kim ne derse desin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jimmy McNulty -- 29 Mayıs 2017; 9:41:16 >
  • psycho1905 kullanıcısına yanıt
    90 TL lik çantayı 25 TL ye satmanın nereai kurnazlık bi açılklarmısın ?

• Ücretleri geri yatırdılar mı?
  • Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadanin kacinci seferi oldu bu? Kac defa bu adamlar bu sekilde urun satti. Tabi tuketici hakkini aramazsa mustehak ;)

• Donanımhaber mağdurlarının bir günü:

1)Açılış
    2)İstiklal Ma...Yanıyooor! Kapışın piyasa fiyatının üçte biri! Konusunun açılması
    3)"Beyler firma siparişleri iptal etti hakkımızı sonuna kadar alacağız!"
    4) .... Mağdurları konusunun açılması
    5)Birbirini gazlama. "Sosyal medyaya yayalım,dava açalım hiç olmadı indirim kuponu versinler "
    6)Ürünün gönderilmemesi, 10 TL'lik kupon tanımlanması, mağdur konusunun popüler konudan düşmesi.
    7) Kapanış

Not: Alıntıdır.
  • Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    Adamlar reklam yapiyor reklam. Bak bakalim kac sayfa tuttu bu sayfa. Bir suru insan hepsiburadayi tekrsr hatirladi. Sense gel "NORDO KORNOZLOK YOPOYOR ODOMLOR" de.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.