Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri | 22 - 27 Kasım (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
36
Favori
176.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynen hocam, 8.30 olunca almak daha mantikli olur Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri | 22 - 27 Kasım 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 43mustafa 4 kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi valla ama yanlış mı yazıyorlar acaba yoksa gerçek mi bu fiyatlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erho95 kullanıcısına yanıt

Hey gidi günler. 2008 de pc almıştım. Dolar tarihi zirvedeydi. 1.80🙈

• radko kullanıcısına yanıt
    Bir de SDS matkap

Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri | 22 - 27 Kasım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 43mustafa 4 kullanıcısına yanıt

Gerek yok bunlara, senin beklentin, bütçene göre denge kurmalısın elalemin ne dediğini salla, doğru kişilerden destek al.

MSI monitör için, VA ve kavis ben önermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Kasım 2020; 2:21:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Naturel birinci ve sızma aynı şey değil. Sızma kalitesinde bir yağ değil bu satılan. Yine de litresi 15'e ayçiçek bile kalmadı o yüzden alınırdı

teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

Pek oyun oynamam, film, dizi, netflix için düşünüyorum ama kavisli hiç kullanmadım tavsiye eder misiniz?

Film için Va panel tercih edin siyahların keyfine varın

• mont ve spor ayakkabı için güzel fiyat gören var mı? trendyolu beklemek daha mı mantıklı sizce? hepsiburada fos gibi.

• sakalı fazla çıkmayan biri için önerebileceğiniz ucuz basit bir tıraş makinası var mıdır. mesala şu alttaki tarzda düz oval makineler daha sıfır vuruyo tüyleri de alıyo. diğer tırtıklı başlı gibi makineler şekillendirici falan onlara göre bu daha sıfır vuruyo diye düşünüyorum. bunlar amazon da baktım 300 lira falan diyor. o kadar para vermek istemiyorum. yok mudur 100 lira civarında.

bunların olayı ne ıslak kuru diye mi geçiyor

Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri | 22 - 27 Kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 24 Kasım 2020; 10:33:3 >
  • fiyatlar bindirilip indirilen cinsten,tamam arada herkesin kendine göre ucuz buduğu ürün oluyor anlıyoruz da,

şu kargo işini bir çözseler ne güzel olacak.

9 kasımda birkaç parça birşey aldım. Satıcısı HB olan ancak 13 kasımda kargoya verdi (yoğunluk anlayışla karşılanabilinir) ama o günden beri kargodan gelmez mi bir paket yahu.

Hb akıllısı gitmiş PTT kargoya vermiş 3 kg.lik bir paketi. Onlarda hala teslim edemedi 11 gündür. Son 7 günü zaten dağıtım şubesinde.

HB şikayet açtım, uyarıyoruz, cart ediyoruz, curt ediyoruzdan öte bir aksiyon yok.

PTT Kargoya açılan şikayet ise tam komedi, gelen cevap;

-En yakın şubeye gelip yazılı şikayet oluşturun......

Gerzek PTT,zaten şikayetimi Müşteri hizmetlerinizden oluşturmuşum, bu şikeyet metnini dağıtım şubesine göndermiş MH, aklıkıt dağıtım şubesi de tutmuş gelin yazılı yapın şikayeti diyor.Gelsem raya zaten paketimi alır çıkarım, bu kadar andaval olmaya gerek yok ki.

Sözün özü HB ve kargo sınıfta kaldı benim için....

Not : Amazondan çokca sipariş veriyorum,son siparişim 14 saatte teslim oldu(gece verdim,ertesi öğlen teslim oldu). Dün gündüz verdiğim ise dağıtımda birazdan teslim olur. Yani 24 saat dolmadan teslim ediyor adamlar.

HB kiminle rekabet ettiğini görsün artık.

• realgs kullanıcısına yanıt

Trendyoldan bende kitap sipariş etmiştim. O da PTT kargo. Gelmesi (IĞDIR-İST ) 10 gün sürdü. 3 gündür de şubede. Daha dağıtıma bile çıkmadı. Onun üzerine belki değişik 15 tane değişik siparişim geldi. PTT kargo bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

fiyatlar bindirilip indirilen cinsten,tamam arada herkesin kendine göre ucuz buduğu ürün oluyor anlıyoruz da,

9 kasımda birkaç parça birşey aldım. Satıcısı HB olan ancak 13 kasımda kargoya verdi (yoğunluk anlayışla karşılanabilinir) ama o günden beri kargodan gelmez mi bir paket yahu.

Hb akıllısı gitmiş PTT kargoya vermiş 3 kg.lik bir paketi. Onlarda hala teslim edemedi 11 gündür. Son 7 günü zaten dağıtım şubesinde.

HB şikayet açtım, uyarıyoruz, cart ediyoruz, curt ediyoruzdan öte bir aksiyon yok.

Gerzek PTT,zaten şikayetimi Müşteri hizmetlerinizden oluşturmuşum, bu şikeyet metnini dağıtım şubesine göndermiş MH, aklıkıt dağıtım şubesi de tutmuş gelin yazılı yapın şikayeti diyor.Gelsem raya zaten paketimi alır çıkarım, bu kadar andaval olmaya gerek yok ki.

Not : Amazondan çokca sipariş veriyorum,son siparişim 14 saatte teslim oldu(gece verdim,ertesi öğlen teslim oldu). Dün gündüz verdiğim ise dağıtımda birazdan teslim olur. Yani 24 saat dolmadan teslim ediyor adamlar.

Dun verdigim siparisim bugun hepsiexpress ile teslim edlildi.

Stabil degiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

Dun verdigim siparisim bugun hepsiexpress ile teslim edlildi.

Stabil degiller.

Alıntıları Göster

Benim için de tam aksi yönde, gece 11'de aldığım ürünler öğle 12 gibi teslim edildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

fiyatlar bindirilip indirilen cinsten,tamam arada herkesin kendine göre ucuz buduğu ürün oluyor anlıyoruz da,

Hepsiburada'nın Hepsi Express kargosunun hızı sadece adında kalmış. Nasıl express ise...

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.