Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri | 22 - 27 Kasım (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
36
Favori
176.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Huawei matebook vardı bir bakın forumda konusu vardı.

• 1000-1500 tl arası kullanıp tavsiye eden ve gerçek indirim olan koltuk var mı acaba?

• 354e mi box s aldık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

354e mi box s aldık

fırsat konusu değil mi bu? kaç paraya ne aldığınızı eş-dostla ve ya sosyal medya takipçileirinizle paylaşsanız da buraya fırsat varsa yazsanız sanki daha iyi olacak!

• indirim kodu olan varmı?

• xJustSmile kullanıcısına yanıt
    yok

• Giantballs kullanıcısına yanıt
    55 defa paylaşıldı görmüyorsanız siz bilirsiniz
    Ayrıyeten kampanya kısa sürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 23 Kasım 2020; 23:56:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

55 defa paylaşıldı görmüyorsanız siz bilirsiniz
    Ayrıyeten kampanya kısa sürdü

görmedim yardımcı olursan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

Üye diyor ki bize ne senin kaça aldığından. Konu bu. Çokta iyi biliyorsunuz ama başka yere çekmeye çalışıyorsunuz.

• Chembond kullanıcısına yanıt
    Ben yazdığım zaman kampanya bitti. Ve DH sıcak fırsatlarda da paylaşıldı. Hepsiburada anlık indirim yapıyor kime ne denk gelirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaanyanımdakigüç

Senin tavsiyen nedir ?

Ben de arkadaşa katılıyorum tefalin adi var sadece. Ballarini markasını tavsiye ederim.

• yokyak kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimliksiz41

Tava alacaktim indirimli 199 diye sepete attım 360 TL oldu. Vazgeçtim.

Burada olumsuz Tefal yorumları görünce iyiki almamışım. Zaten fiyatlarla 1 dk icinde oynacak kadar iğrenç bir firma hepsi burada

Ben de 11.11 de tefalden almıştım sonra baya nbir olumsuz yorum okuduktan sonra tavaya hiç dokunmadım geri iade ettim. iki tava 236 ya gelmişti. Sonra trendyoldan 26 cm ham döküm tavayı 100/40 kupon ve cüzdanla 48 tl ye aldım :))) en azından çizilme derdi yok.

• 43mustafa 4 kullanıcısına yanıt
    Evet geri çekmişler fiyatı bende baktım alsam mı diye fiyatı artınca vazgeçtim keşke ilkte alsaydım

• bende aynı biz fiyat sahte mi gerçek mi diye araştırırken satılıyor.

1372 ye bu modeli var

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g24c4-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000OCR45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 43mustafa -- 24 Kasım 2020; 0:56:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaanyanımdakigüç

Senin tavsiyen nedir ?

amazonda lava 30cm tava 85 tl.

ya da trendyolda 26cm ham döküm tava 100/40 kupon ve cüzdanla 48 tl ye geliyor. (isem casting)

• Forumda mi band,lava tava,mi box s almayan yok

• 43mustafa 4 kullanıcısına yanıt

Pek oyun oynamam, film, dizi, netflix için düşünüyorum ama kavisli hiç kullanmadım tavsiye eder misiniz?

• bende anlamam pek. arkadaşlara sordum biraz geniş olması lazım dediler. hız 144den aşağı hızı olmasın dediler. tepkimesi de 1 yada 0.5 olsun dediler.

,yıllar sonra kendi çapımda bir bilgisayar toplayayım dedim, 3.500 liraya topladım oyun oynarım belki dedim, bi ekran kartı birde monitor derken nerdeyse 7.500 liraya geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: 43mustafa

bende anlamam pek. arkadaşlara sordum biraz geniş olması lazım dediler. hız 144den aşağı hızı olmasın dediler. tepkimesi de 1 yada 0.5 olsun dediler.

,yıllar sonra kendi çapımda bir bilgisayar toplayayım dedim, 3.500 liraya topladım oyun oynarım belki dedim, bi ekran kartı birde monitor derken nerdeyse 7.500 liraya geldi

dolar 7.8 olmuş bilgisayar alınmaz bu zamanda...

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.