Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Cuma fırsatları başlıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
11.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler fifa 18 pcye nasıl alıcaz hiç mi yok indirim 39euro originde bu ne saçmalık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongio

quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

quote:

Orijinalden alıntı: Das Boot

quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

quote:

Orijinalden alıntı: Das Boot

Dün istiklalde çoğu mağaza direkt black friday yazmış camlarına. Tüm dünyada böyle adlandırılırken niye halen efsane cuma olarak çeviriyorlar. Kara cuma yaz gitsin işte.

Bütün dünya 4G'ye 4G derken bizim 4.5G dememiz gibi oluyor.

butun dunya 4g'ye 4g diyor da 4g 25mbit bunu biliyor muydun?bizde 25 mbit mi 125mbit mi haybeye 4.5g demiyoruz.

Dalgamı geçiyorsun?

https://en.wikipedia.org/wiki/4G

amerika'da yasayan kuzenim yalan soyluyor cok saglam kaynakmis seninki hı hı anliyorum sabah aksam aliyorsun di mi ilaclarini?

yaş kaç?

profilime bakmak yerine bana sorduğuna göre senden büyük.zeka yaşı yani.

• donanım haber artık bize çalışmıyor anlaşılan.. perşembe günü 89tlye almadığın miband 2 yi bugün 114 tlye almamızı öneriyor.. alkışlıyorum sizleri kapitalizm sizi de satın almış sizi başkasına satana kadar kıymetlisiniz..

• Sanırım aldığım tek avantajlı sey buydu.

Hepsiburada Efsane Cuma fırsatları başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1185tl ye samsung j7 max alabildim.piyadasa ithalatci garanti olarak en ucuz rakam buydu.

11.11 zamaninda almadigima acikcasi pisman oldum.n11 kampanyasina bakarak cogu urun bindirim +indirim.olmus

• 300 25 indirimle 158 tl den gram altın oral b 4 yedek başlık aldım. Mübarek cumayı böyle göndermiş olduk.

• fiyatları olması gerekenden daha yükseğe çekmişler indirimden önce 500 lira olan bot 700 lira olmuş indirimden sonra kafa bırakmadılar insanda :D
  • sniper_town kullanıcısına yanıt
    deotoloji diye bişey duydun mu bilader? her mesleğin etik kuralları olmalıdır der kendileri. keşke btknın rekabet kurumunun falan başındaki adamların çapı seninki kadar olmasaydı da bu yanıltıcı etik dışı içerikleri cezalandırsalar. ulan normal bir ülkede olsak zamanında 5 10 liraya yaptırdıkları sahte yorumlar bile sitenin askıya alınması hatta kapatılması için geçerli bir neden olabilirdi. ama biz önlem almak yerine normalleştiriyoruz. bak ne güzel sindirmişsin salak yerine konmayı sen de. nasıl bi miden varsa artık. benden sana bir pekiyi. 2. dönem de aynı performansı bekliyorum, gözlerinden öpüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikarateci -- 25 Kasım 2017; 9:49:46 >
  • Aldığım iphone 8'in içinden kulaklık çıkmadı. İade sürecini bekliyoruz bakalım, daha onaylamadılar.
  • ÖnceVatan kullanıcısına yanıt
    Bilmediğimden soruyorum kulaklık çıkıyor mu iPhone'larda. 3.5mm jackı kaldırınca çok pahalı kablosuz kulaklıkları çıkardı. Onlardan koymayacağına göre kaldırdığı 3.5mm jackli kulaklık koyması enteresan bir pazarlama tekniği gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 25 Kasım 2017; 17:13:34 >
  • FurcHT kullanıcısına yanıt
    Bende 1 haftadır aylık paketten 2 tane Prima attım bekliyordum. Perşembe günü 153.80 olan ürünü muhteşem cumadan ilk önce 199 yapıp sonra 165 e düşürdüler. Bizimkilerin klasik esnaf kafası. Vizyonumuz micron mertebesinde:)

• EFSANE CUMA'da size ozel 500 TL ve uzeri alisverise aninda 50 TL indirim!http://hps.im/l5 Cikmak icin HBSMS yaz 3172'ye gonder.Mersis:0265017991000011 B002

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

Bilmediğimden sormuyorum kulaklık çıkıyor mu iPhone'larda. 3.5mm jackı kaldırınca çok pahalı kablosuz kulaklıkları çıkardı. Onlardan koymayacağına göre kaldırdığı 3.5mm jackli kulaklık koyması enteresan bir pazarlama tekniği gibi geldi.

Aşırı pahalıya satılan kablosuz bluetooth kulaklıklardan çıkmıyor, 3.5mm kulaklık da çıkmıyor ama lightning çıkışlı iphone, ipad şarj girişine takarak çalıştırabileceğiniz kulaklık çıkıyor. Birde 3.5mm’yi lightninge çeviren ufak bir parça çıkıyor, mevcut 3.5mm kulaklıklarınızı kullanabilelim diye.

• Aynı satıcı viscopower , n11 den 11.11 de 145 TL olan şilte kuponla 125 e almıştım. HB de 157 TL güya %40indirimli . KAZIKBURADA.COM

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgirgin

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Xiaomi mi4 3gb ramli model mi.gercekten yoksa bilgi hatasi midir?

ben n11den kupon flan ile 580e aldım mi 4w srümü 4g var diye biliyorum bunlarda

Hem 3gb hem 4gli ise cok iyi. Gule gule kullanin memnun musunuz?

3g li versiyon 3 gb ram
    4g li versiyon 2 gb ram var.

Eyvallah hocam

• mehmetgirgin M kullanıcısına yanıt
    Insallah çözülür hocam ayar isi iyiymis. Hayırlısı artik

• Milleti gaza getirip mal satma Efsanesi.
    Hala bu Efsanelere inan va mı?

• aycanata kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 25 Kasım 2017; 17:14:22 >
  • indirimler zaten kara cumaya yakışmayacak kadar zayıf da üstüne bir de site bu kadar reklamın sebep olduğu yükü kaldıramıyor ürünlere bakmak bile ciddi sabır gerektiriyor.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    aynen öyle HB bitmiş yükü kaldıramıyorlar

HB elemanları bir şikayetime yazdıkları cevapta HALEN 24 KASIMDAKİ YAPTIKLARI EFSANE CUMANIN YOĞUNLUĞUNU VE CEVAP VEREMEYECEK DURUMDA OLDUKLARINI YAZMIŞ

hepsiburada 19 senelik site ama bu kadar zor durumda olduklarını tahmin edemezdim.

HBde eleman mı kalmadı 24 kasım efsane cuma nasıl bir sorun yaşatmış?

BUNLARIN SİSTEM ALTYAPILARI ÇOK DAHA İYİ OLMALI :
    n11 daha 5-6 senelik 11 kasım indirimlerinde muhteşem ciro yaptı sistemleri hiç teklemedi ve hiç 11,11 yoğunluğu bahane etmezken
    HEPSİBURADA CAN ÇEKİŞİYOR galiba genel merkezleri taleplere yetişemiyor BİZE SORUNDAN yazdıklarımıza 1 ay hiç bakamıyorlar değil ki 24 kasım EFSANE REZİLLİKten sonra siparişleri göndereler!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.