Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
56
Favori
220.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alamamanız isabet olmuş. Performanslı bir ürün değil, aldığıma pişman oldum. Başka ürüne yönelmenizi tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

uçakta kargo bedava mı yoksa kendimiz mi gidip alıp uçurup getiriyoruz
    sürat kargo ile ücretsiz gönderiyorlarmış ama ne zaman getirecekleri ve sağlam getirme garantileri yokmuş
    kargoyu alırken iyi inceleyip alın yoksa iade kabul etmezler ,hatta kargocuyla birlikte bir tur atıp ona göre alın derim
    şubeden almanızı tavsiye ederim ,çünkü bazı kargocular koliyi açtırmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

sürat kargo ile ücretsiz gönderiyorlarmış ama ne zaman getirecekleri ve sağlam getirme garantileri yokmuş
    kargoyu alırken iyi inceleyip alın yoksa iade kabul etmezler ,hatta kargocuyla birlikte bir tur atıp ona göre alın derim
    şubeden almanızı tavsiye ederim ,çünkü bazı kargocular koliyi açtırmıyor

Alıntıları Göster

• Kaput kullanıcısına yanıt
    satıcısı deji diye bir firma zaten. hepsiburada sadece aracı. geçen hafta aldığınız da buji diye başka bir firma olabilir. :)
  • Satıcısının hepsiburada olduğu tüm s9 pluslar tükenmiş nasıl oluyosa bi anda. stokları 23 kasıma saklamak için mi kaldırdılar acaba?
  • Sepetimde S8,S8+,S9,S9+ vardı , Hepsiburada satıcılı .Hepsi yayından kalkmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada ne yaptı yaptı bu cuma yaptı ondan sonrası vahim

kendi sattıkları ürünleri bugünlerde aniden yayından kaldırması da müşterilerini çok işkillendiriyor

anlaşılan takip edenler için fiyat değişikliklerini farketmesinler diye allem kullem edip gazzık fiyatlarını cuma günü indirim diye sunmak

geçen senede ne alavavera dalavera yoptılar da işlerinin altından kalkamadılar https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-efsane-cuma-firsatlari-basliyor--130034546-6

burada ne olduğunu yazmışım geçen sene 24 kasım EFSANE REZİLLİKten sonra siparişleri vaktinde göndermeyip hunharca iptal ettikleri bile oldu. neymiş tedarikçi firma şişirip patlattığı fiyattan o ürünü temin edememiş hep yalan hep kepazelik

efsane yalanına dikkat edin gazzıklanmayın veya mağdur olmayın

• HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz

sepetime eklemiş olduğum s9+ ve note9 sepetten kaybolmuş. sanırım bindirim-indirim yapılacak yine.
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Geçen sene aynı şekilde satıcısı kendisinin olduğu ürünler ocak ayının ilk haftası gelmişti 1.5 ay beklemiştim. İptal edelim mi tedark edemeyiz diye aramışlardı kabul etmemiştim tüketci haklarına başvururum diye tehdit etmiştim zar zor o şekilde gönderdiler.

• 3/4 tane telefon ekledimdi sepete satışa kapanmış :)))
  • 23'ünde sadece hepsiburada satıcılı ürünlerde mi indirim olacak acaba?
  • Sabah 938 TL Olan kış lastiği şuan itibariyle 1024 TLye yükselmiş, eminim cuma günü yine 938 tl gösterip güya indirip yaptık diye yutturacaklar! Almıyorum ulan!
  • Monitör alacağım bakalım iyi bir indirim gelecek mi yoksa bildirim üzerine indirim mi gelecek göreceğiz

• hepsiburadan 7 gün önce aldığım sıvı deterjan 20 lira zamlanmış, ayık olun arkadaşlar.
  • Bu konuyu takip edenler alacakları ürünleri en azından bir internete yazıp fiyat kıyaslaması yaparlar ama ya bu furyaya kapılıp gidenler ne olacak fiyat artırıp sonra onu eski haline getirmek sahtekarlıktan başka bir şey değil etrafınızda bu konu ile ilgili bilgisi olmayanları bilinçlendirin ki böyle çakallık yapamasınlar. Benim de takip ettiğim bir çok üründe fiyat artışı var hem de dolar her gün düşerken ! En büyük bahaneleri dolar da düşüyor ama nafile.

• Şu ürünleri sepete eklemiştim fiyat takibi için hepside stokları tükendi diye silindi

Hatta tüm telefonlari kaldırmış

https://i.hizliresim.com/GmbOVN.png

https://i.hizliresim.com/7a2r0a.png

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes122 -- 21 Kasım 2018; 21:57:36 >

• Hepsiburada'nın bu yaptıklarına hukuki bi yaptırım uygulanması gerekmiyo mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E184FE49

Hepsiburada'nın bu yaptıklarına hukuki bi yaptırım uygulanması gerekmiyo mu?
    hayır.

çıkar çatışması yoksa, aynen devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok büyük dalavere hazırlığı var gibi hissediyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Monitör alacağım bakalım iyi bir indirim gelecek mi yoksa bildirim üzerine indirim mi gelecek göreceğiz
    Hocam takip ettiğiniz yada tavsiye edeceğiniz bir model var mı? Ps4 ve tv için 2 hdmi bağlantısı olan 27-32 arası bir monitör araştırıyorum ben de

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.