Şimdi Ara

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.172
Cevap
60
Favori
219.453
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 577
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 46
  • Ortalama Mesaj Aralığı 29 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 58
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ullumanitu (57 mesaj) Guest-E025DA543 (46 mesaj) Fırtınam.. (12 mesaj) zodiex (11 mesaj) Mustafa_Hoca (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (595 mesaj) Mobil (350 mesaj) Tablet (29 mesaj) Mini (96 mesaj) Uygulama (102 mesaj)
  • @
71 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Hocam siz kredi kartiylami almistiniz
    Evet kredi kartıyla alıp, yapıkredi bankasında böldürdüm.
  • en iyisini yapmışsın az önce hepsiexpress i mahallede gördüm korna selektör adam görmedi büyük ihtimalle rehin alındı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • persembe günü indirimin ilk dakikaları aldıgım telefon hala kargoya verilmedi arkadaşlar

Söver misin sabaha mı bırakırsın. sanırsın dünyaya satıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

persembe günü indirimin ilk dakikaları aldıgım telefon hala kargoya verilmedi arkadaşlar

Söver misin sabaha mı bırakırsın. sanırsın dünyaya satıyorlar
    bende hala bekliyorum 29 u teslim edilecekti normalde. sipariş hazırlanıyor olarak görünüyordu şimdi iptal et seçeneği var. müşteri hizmetleri 3 ünde kargoya verilecek diyor , sitedeki yardım yeri 5 i diyor hangisine inanacağımı şaştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoya veriliş tarihi 4 aralık olan 2 ürünüm haricinde 8 ürünümü de gün itibari ile almış bulunuyorum. Diğer ürünleri sipariş verirken 4 aralık gözüküyordu zaten kargoya veriliş tarihi. Sorunsuz geçti, kargocular fena yoğun yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 30 Kasım 2018; 17:14:14 >
  • Allah bunların eline düşürmesin. Kaç bin tl lik telefona kargo ücreti alıyorlar.Az da değil 10 tl ücreti var. Diğer kargo şirketlerinin iki katı. Paket salı gününden beri şehir turu yapıp, evime gelemiyor.
  • kesinlinkle bunların eline düşülmez

ben bide salaklik edip Fiba banka yı ekledim extrasalaklik oldu adamlar kurye göndermiyor hepsubura da haliyle ürünü göndermiyor

aylarca boşuna beklemişim

aman siz olun fibayla mibayla ugraşmayin

paranizla nasıl rezil olduğunuzu size gösterirler..

• HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz

• Bana ürün kargoda diyorlar, o zaman takip numarası verin diyorum bu sefer de inceleme başlattık diyor. Ürün kargoda margado değil anlaşılan, üstelik aynı ürünü HIZLI GÖNDERİ etiketi ile hala satıyorlar.
  • 12 üründen 1 ürün gelmedi bekliyor

HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.