Şimdi Ara

Hepsiburada.com'un bir günde teslimat sözüne güvenip alışveriş yapmayın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada'da yaşadığım bir rezaleti anlatmak istedim ki kimse buna güvenip de benim gibi mağdur olmasın. 13 Ağustos tarihinde kardeşim 15 Ağustos'ta şehir dışına çıkacağı için spreyli kolonya almaya karar verdim. Eğer 24 saatte teslimat sözü yazmasaydı ben asla almazdım. Ama güvenip aldım ve 24 saatten çok daha sonrasında geldi, kardeşim gittikten sonra. Daha önce de forumda aynı konuyu hepsiburada rezaleti başlığıyla açan benzer şekilde mağdur olmuş arkadaşlar vardı. Bir daha asla hepsiburada'ya bu konuda güvenmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bugün teslimat seçeneğini seçmiştim 24 satte kargoda ile karışmasın. Bugün teslimat garantili hepsijet kargolu ürünlerdi aldığım tüm ürünler. Ona rağmen gelmedi.

Hepsiburada.com'un bir günde teslimat sözüne güvenip alışveriş yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdox229 -- 18 Ağustos 2020; 18:0:19 >
  • Davanızda haklısınız ancak sprey kolonya gibi mahalle bakkalında bile ucuza bulunabilecek bir ürünü internet üzerinden kargo ile alma riskine girmeye değer miydi onu bilemedim açıkçası

• mustyblack kullanıcısına yanıt

Doğru, keşke dediğiniz gibi yapsaydım. Kırtasiyede bile varmış.

• acil teslimat gerektiren alışverişlerde n11 i kullanın derim , çok fazla kişi bilmiyor ama kolay gelsin diye bir kargo şirketiyle çalışıyorlar görebileceğiniz en hızlı ve güvenilir kargodur. tabiki de ülkemizde teslimata çok önem verilmediği için diğer şirketler tarafından kullanılmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.