Şimdi Ara

Hepsiburada.com REZALETİ --- SORUN ÇÖZÜLDÜ Technoplus Yardımcı Oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
5
Favori
39.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
740 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satin aldigim adore dolabimi horoz lojistik kaybetti. Evet, yanlis duymadiniz, koskoca 1.80cmlik kutu kargoda kayboldu. Hbye mail attim, horoz ile konustum sonuc yok. Horoz lojistik ankara bolge mudurlugu diye bir telefon veriyorlar acan yok. En sonunda ara tara ankara kazandaki depoda cikti, ertesi gun getirip teslim ettiler.

Ama bu seferde kutudan dolabin kulpu cikmadi. Mail bile atamadim, sistem hata veriyor. Ben de kaderimi kabullenip gittim koctastan 5 liraya bir kulp aldim taktim. İyiki sadece kulp eksikmis, ana mdf parcalarindan biri eksik olaydi vay halime....

Saticisi hb oldugu halde durum bu dostlar. Diger saticilarin halini dusunmek bile istemiyorum. Cok gecmis olsun bu arada....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hepsiburadayi arayıp öfkeli bir konuşma yapın ve hakem heyetine gideceğinizi söyleyin. Hızlıca bir çözüm sunmazlarsa, servisten raporun bir örneğini isteyin ve tüketici hakem heyetine gidin.

Böyle bir durumda kazanmama şansınız yok.

Hepsiburada.com'da son günlerde çok fazla problem yaşayan kişi var. Hepsiburada'dan telefon almayı düşünüyordum, gittigidiyor ya da n11'den alacağım. Hepsiburada'dan bir süre uzak durmakta fayda var anlaşılan.

• Bu konuda en iyisi GG'dir .
    Konuya destek verelim ama en iyi sonuç THH'den alırsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üste çıksın arkadaşın mağduriyeti giderilsin. Benim de cuma iki adet aldığım Atatürk tablosu bir adet geldi gelen kargo da farklı bir resime aitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede mağduriyetiniz giderilir. Çok acı bir durum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://mobile.twitter.com/hbaysenur

Buraya yazmayi denediniz mi?

• Allah sabır versin hocam.

İşte internetten alışveriş yapmanın burası sıkıntılı, karşında muhattap bulamıyorsun, arayıp sayıp sövsen de bir şey değişmiyor. Şehrindeki bir mağazadan almış olsan en kötü ihtimalle mağazada elemanların&müdürün başından ayrılmaz başının etini yerdin yine hallettirirdin ama şimdi kimseyi görmeden yaptığımız için alışverişi herkes yüzsüz.

Ben de bir parfüm aldım geçen ay, GG üzerinden, 550 lira para verdim, parfüm geldi, kutuyu açtıktan sonra görebildim batch kodunu, parfüm 2015 üretimi imiş, parfüm bildiğin kokmuyor, ya çakma gönderdiler ya bayat parfüm... karşımda muhattap yok. Satıcıya mesaj attım iade alamayız jelatinini açtığınız için diyor, GG'ye mesaj atıyorum, en azından attığım yorumu değiştireyim diye oradan da 1 aydır mesaj yok...

Şimdi ben o parfümü boyner'den Sevil'den vs almış olsaydım orayı darma duman etmiştim. Benim de 550 liram yandı ama karşımda muhattap yok.

• Kardeşim tüketici haklarına vs.de git.

Ne diyelim yurtdışı alışveriş imkanları biraz daha genişlese de şu kan emicilerin ekmeği kesilse

• 👍

• geçmiş olsun, cidden tv buzdolabı gibi pahalı ve büyük şeyleri internetten almak büyük risk. sıkıntı oldumu çok uğraştırıyorlar.

internetten alıp mağaza teslim ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

Allah sabır versin hocam.

İşte internetten alışveriş yapmanın burası sıkıntılı, karşında muhattap bulamıyorsun, arayıp sayıp sövsen de bir şey değişmiyor. Şehrindeki bir mağazadan almış olsan en kötü ihtimalle mağazada elemanların&müdürün başından ayrılmaz başının etini yerdin yine hallettirirdin ama şimdi kimseyi görmeden yaptığımız için alışverişi herkes yüzsüz.

Ben de bir parfüm aldım geçen ay, GG üzerinden, 550 lira para verdim, parfüm geldi, kutuyu açtıktan sonra görebildim batch kodunu, parfüm 2015 üretimi imiş, parfüm bildiğin kokmuyor, ya çakma gönderdiler ya bayat parfüm... karşımda muhattap yok. Satıcıya mesaj attım iade alamayız jelatinini açtığınız için diyor, GG'ye mesaj atıyorum, en azından attığım yorumu değiştireyim diye oradan da 1 aydır mesaj yok...

Şimdi ben o parfümü boyner'den Sevil'den vs almış olsaydım orayı darma duman etmiştim. Benim de 550 liram yandı ama karşımda muhattap yok.

Hakem Heyetine başvursaydın zor birşey değil üstelik artık elektronik başvurularda yapılabiliyor ?

• 5 ay önce 2899a hepsiburadadan iphone 6s alma şansım varken 3099a vatandan aldım iyi ki almışım hepsiburada'dan yıllarca çok alışveriş yaptık ama artık eskisi gibi değil malesef.

• Zaten Hepsiburada ne zaman bu kendi dışındaki satıcıları çıkarttı kalitesi anında bozuldu. Hiçbir şekilde satıcı Hepsiburada olmayan ürünleri almıyorum Kimse de almasın benden tavsiye. Hoş Hepsiburada in da eski kalitesi yok iade ve değişim de baya gerilediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dolap takımı yüzünden herkes çok çekti. Ucuz diye bende aldım kutuyu bir açtım ürünler esnetilmiş. Bana kargo tespit tutanağı varmı diye direttiler. Kutunun içini üst kata taşıyıp kargo görevlisi doğru teslim etti diye baksaydı diyince direk iade aldılar ama ürünün gelmesi 3 gün geri iade 12 günde bitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Hocam yardımcı olabilir misiniz ? nasıl yapacağım başvuruyu ? parfüm gibi kozmetik ürünlerde geçerli midir ?
  • Bende kısa bir süre önce bir çamaşır makinesi aldım hepsiburada dan. Çektirmedikleri çile kalmadı. 16-17 gün kargoyu bekledim. Verdik diyorlar kargoya kargoda hareket yok. günlerce müşteri hizmetlerine şikayet 48 saat bekle birşey yok. İptal et diyoruz iptal ettikleri yok. Rezalet bir yer!
  • Vay anasını be bu kadar paragöz bir firma olacakları aklıma gelmezdi, yıllar önce hepsiburdadan lg tv aldık 82 ekran, halen taş gibi duruyo, nerdeyse 10 yıl olacak, tabi o zaman kendi mağazası vardı, böyle saçma sapan firmalara aldırtmıyordu. şimdi iyice içine etmişler anlayacağın. Aylardır sırf bu yüzden ürün almamamaya başladım. almıyorumda. geçmiş olsun kardeş... İnşallah tez zamanda çözülür olayın
  • ......................................

......................................

......................................

.......... ........... .......... ..........

..........

..................

...

Satıcı ve Hepsiburada hakkındaki yorumum yeterince açıklayıcı olduğunu düşünüyorum.

• Güncel
  • Zamanaşımı olmamışsa Charge-back yapın hocam. Herşey var elinizde. Onlarla beraber bankanızla iletişime geçin. Tüm raporları ekleyin. Gerekli yazışmalar başladığında bankanız o paraya karşı tarafın bankası aracılığıyla el koyacak. Aracı hepsiburada olduğundan elleri mecbur işnizi de yapacaklar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.