Şimdi Ara

HepsiBurada Çıldırdı Meizu 16th lerde 500 tl indrm 2300 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
3
Favori
22.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Walla benim eşimde xa ultra var yıllardır betona düşürüyor bazen yakalıyım derken yerdeyken tekme atıyor felan hiç bişey olmuyor:).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • incubus İ kullanıcısına yanıt
    düşünce kırılmaması ayrı düşünce kırılmamaya garanti veren telefon ayrı.

benimse iphone 7 plus kaç defa düştü kırılmadı o sağlam cihaz anlamına gelmiyor. telefonun düşüş açısı konumu farklı olacağını için tamamen şans.

gorilla glass 6 bilmem ne ile daha dayanaklı ekranlar geliyor ama bir tanesi de ona garanti veremiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Iptal ettttt bana urun simdi geldi. Kulakciklari yırtılmış urun toz icinde . Ustundeki bantlar toz icinde. Sadece kutuyu jelatinleyip gondermisler. Buyuk ihtimalle avrupadan vs iade urunleri kakalıyorlar bize. Aninda iade talebi olusturdum. Alanlarda iptal etsin kargolanmadiysa. Ugrasmaya degmez

Alıntıları Göster
    Abooo tam alıyordum, neyse her işte bir hayır vardır.
  • Millet hala akıllanmamış. Hepsiburada’dan birşey alınmaz, özellikle pahalı elektronik şeyler alınmaz. Sürekli iade edilmiş, kutusu açılmış ve kullanılmış ürünleri kaktırıyorlar millete. Uğraşır durursunuz. Almışsanız da kargodan teslim ve paket açılışlarını videoya çekin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 12 Ekim 2019; 17:34:47 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır beyaz eşya, televizyon ve telefon dahil herşeyimi hb'den alıyorum. Hatta bir keresinde hastanedeyken acil olarak bir sağlık ürünü lazım oldu, özel araç ile getirdiler.

İade konusunda da şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı yaşadığımda da bir çözülüyor bir şekilde.
  • Hocam yıllardır o kadar fazla elektonik ürün aldımki hb den bi kaç tanesinde sorun çıktı onlarıda iade ettim. 👍 Fakat yukarıdaki arkadaşın mesajı gözümü korkuttu yoksa telefonu almıştım şimdiye :(

• Benim ürün de geldi. Kutusunu açmadım. Açınca iade de sorun çıkarmıyorlar değil mi?

• Jelatini açınca siyah bantların kesik olduğunu farkettim ama telefonda herhangi bir iz yok. Adaptörü vs değiştirmek için açmış olabilirler mi?

• börü06 kullanıcısına yanıt
    Ekşideki yorumlara göre hareket etsek doğru nedir unuturuz adamlar ortadaki su götürmez hakikati bile tartışmaya açıyor telefon önerisi için yeterince forum ve teknoloji sitesi var oralara bakmanızı öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • incubus İ kullanıcısına yanıt
    Size denk gelmemesi bu sitenin sürekli bu yöntem ile birilerini mağdur ettiği gerçeğini değiştirmez. Ufak bir araştırmayla birbirinden farklı ürünlerde yüzlerce şikayet bulabilirsiniz:

Hepsiburada Iade Edilmis Monitoru Sifir Diye Satiyor
    https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-iade-edilmis-monitoru-sifir-diye-satiyor--140266084

Hepsiburada kullanılmış ekran kartı gönderdi (RTX 2080Ti) [12,000₺]
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/hepsiburada-kullanilmis-ekran-karti-goenderdi-rtx-2080ti.747735/

Hepsiburada Kullanılmış Ekran Kartı Gönderdi
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/hepsiburada-kullanilmis-ekran-karti-goenderdi.623858/

Hepsiburada'dan aldigim sifir telefon ikinci el cikti.
    https://forum.shiftdelete.net/threads/hepsiburadadan-aldigim-sifir-telefon-ikinci-el-cikti.554099/

...

Ha bunu başka firmalar da yapıyor mudur, evet yapıyordur ama Hepsiburada tabiri caizse bu işin bokunu çıkarmış durumda. Üstelik bazı ürünlerde çeşitli bahanelerle geri iade de kabul etmiyorlarmış, yani resmen "kaktırıyorlar". Tabii peşini bırakmayanlar soluğu Tüketici Hakem Heyeti'nde alıyor. Eninde sonunda iade edip paranızı alırsınız ama sinir krizi geçirip uğraştığınızla kalırsınız. DH ile beraber 3 forumu takip ediyorum, Hepsiburada'nın vukuatları hakkında her ay onlarca şikayet konusu okuyorum. Olabildiğince Amazon'dan alışveriş yapmak lazım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 12 Ekim 2019; 21:25:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Benim ürün de geldi. Kutusunu açmadım. Açınca iade de sorun çıkarmıyorlar değil mi?
    Bence hic acmadan gonder jelatin yalan. Iade kabul etmiyoz diyor hb yetkilisi.. Aynen iade erlderiz diyor. Belliki kaktirma derdindeler

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Telefonda herhangi bir ibare görmedim. İade etmeyi düşünmüyorum. Belki şarj aleti vs değişmiştir. Dert değil bence. Elektronik işi her türlü riskli.

• Mi 6 mı satıp mi 9 t Pro yada mi 9 alayım diyordum ama hemm hemen yarı fiyatına bu çıktı. Ne yapsak bilemedim.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Harici disk almıştım taktım pc ye çalışmadı. İade talebi oluşturdum bozuk diye, hepsiexpressten geldiler urunun kutusunun fotografını vs çekip kapıdan teslim aldılar. Hiç servisle vs uğraşmadan 2 gün sonra da iade gerçekleşti. Başka bir sefer de satıcısı hepsiburada olmayan bir ürün almıştım, ucuz da bir şeydi 30-40tl civarı. Ürünün hem hasarlı hem de eksik geldi iade oluştrudum ama satıcı hb olmadığı için aras kargo 1 hafta sonra anca teslim almaya geldi sonra da kargoda kayboldu ürün. Buna rağmen sürekli hb den aradılar her aradıklarında da hediye çeki verip durdular. Sorunlu alışverişlerimde de gayet ilgilendiler sıkıntı yaşamadım yani hiç. Şöyle konuları görünce de hb benim hesabı dh ölücüsü diye mimledi o yüzden hiç uğraşmamak için böyle yapıyorlar herhalde diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 12 Ekim 2019; 22:38:3 >

• hb bana sıfır diye ikinci el s2417dg yollamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

DIKKKKKKAT DIKKKKAAAAAATTTTTTTTTT Almayin arkadaslar bana urun simdi geldi. Kulakciklari yırtılmış urun toz icinde . Ustundeki bantlar toz icinde. Sadece kutuyu jelatinleyip gondermisler. Buyuk ihtimalle avrupadan vs iade urunleri kakalıyorlar bize. Aninda iade talebi olusturdum. Alanlarda iptal etsin kargolanmadiysa. Ugrasmaya degmez
    telefonun kutusu acilinca iade oluyomu hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    3. 5 yıllık Samsung NOTE 5 kullandıktan sonra bana ilaç gibi geldi açıkçası.

Kibar ve incecik telefon. JET gibi hızlı ve PUBG ile ısınmıyor mübarek.

NFC harici bi eksiklik yok şükür. İSTANBUL kartı evdeki diğer telefonlardan biri ile doldururuz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

3. 5 yıllık Samsung NOTE 5 kullandıktan sonra bana ilaç gibi geldi açıkçası.

Kibar ve incecik telefon. JET gibi hızlı ve PUBG ile ısınmıyor mübarek.

NFC harici bi eksiklik yok şükür. İSTANBUL kartı evdeki diğer telefonlardan biri ile doldururuz artık.
    Hocam genel bi değerlendirirseniz nasıl ilk izlenimler olumlu ve olumsuz?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.