Şimdi Ara

hepsiburada-cardfinans kampanyası ( 500 tl ve üzeri alışverişe %10 parapuan) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
4.794
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 100 tl yatmış, ikinci daha yatmadı.
  • yatanlara bugün mü yattı, daha önce den yatan var mı cardfinans 100 tl
  • Bende bilgisayar almistim ama dun sadece 100 lira yatmis 2. 100 lira yok henuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar banada 100 TL YATMIŞ BANKAYI ARADIM NEDEN 200 TL YATMADI DİYORUM BİLENDE YOK ŞİKAYET VAR A ŞİKAYET ETTİM DESTEKLERSENİZ İŞLEMLERİMİZ DAHA KISA SÜREDE HALLOLUR İNŞALLAh.

şikayetvar.com
    şikayet no :1911459
  • benim yatmış puan ama worldcard kampanyası süper 3 gün sonra başlayacak
  • bana yatmamış her zaman bu bankadan korkumuşumdur bana hiç güven vermiyor nedense
  • Banada yatmamış bu finansbankdan nefret ediyorum.
  • bana da yatmamış. Yatmayan arkadaşlar telefon flan mı edecek? yoksa unutalım mı puanları :D
  • Resmen saçmalık... bankayla firmanın birbirinden haberi yok... 100 tl az para değil.. sırf bu yüzden aldı millet laptopları. yoksa kim uğrara hepsiburadaya.. herzaman illaki bi aksilik yapacaklar... bu iş mahkemeye kadar gidet.
    RESMEN DOLANDIRILDIK...
  • benim normal yatması gereken 100 TL de yatmamış.
  • bankayı arayan oldu mu? çözebilen veya bu sorunu :/
  • Arkadaşlar aynen 100 TL yatmamış gözüküyor. Nasıl saçma bir card anlamak mümkün değil. Web sitesi zaten evlere şenlik.

29 Temmuz son kullanma tarihli bir kampanyada 19 Temmuz'da yatması gereken puan yatırılmıyor. 28 Temmuz'da problemi çözerler artık.
  • Arkadaşlar Card Finans'a telefon açtım.
    - Sistemlerimizde Para puan aktarımı gözükmüyor!
    - Eee peki kredi kartı ekstremizde ilk taksit gözüküyor mu?
    - Gözüküyor.

Sistemde bir kayıt oluşturuldu, sms atıldı. Parapuan yüklenince sms atacaklarmış.
    Ayın bugün 21'i. Hemen telefon açsanız iyi olur. 29'una kadar ancak problemi çözerler sanırım.
  • Ben fix cardla aldım, kampanyaya dahil değil mi? Bu zamana kadar dahil oluyordu, sonuçta finansbank kredi kartı.
  • Benim kartada yatmamış, mhyi aradım, ayın 29una kadar yatacakmış
  • Laptop kampanyasından 100 tl puan yattı, ancak cardfinansla alışverişten yatması gereken 100 tl yatmadı,
    müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluşturdum, her iki kampanyadan birden yararlanamazsınız diyorlar.Vakit geçirmeden mh arayıp kaydınızı oluşturun.
    Kampanyada büyük puntolarla :
    Not: Kampanya aynı dönemi içeren Finansbank parapuan kampanyası ile birleştirilebilecektir.
    yazıyor.
  • benim de yatmadı parapuanlarım. nolduk dolandırıldık mı?
    29 una kadar çözemezlerse zaten hiç hak iddia edemeyeceğiz 29'unda geri alacakları için.
    Lanet olsun..
  • Biraz once soyle bi mesaj geldi
    "Hepsiburada kampanyasinda kazandiginiz ParaPuan kartiniza yuklenmistir.02.08.2013 e dek kullanilmayan ParaPuanlar 03.08.2013 de geri alinacaktir. cardfinans.com"

Ama internet subesine baktim yuklenmemis.bakan varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserti

Biraz once soyle bi mesaj geldi
    "Hepsiburada kampanyasinda kazandiginiz ParaPuan kartiniza yuklenmistir.02.08.2013 e dek kullanilmayan ParaPuanlar 03.08.2013 de geri alinacaktir. cardfinans.com"

Ama internet subesine baktim yuklenmemis.bakan varmi ?

benimde aynı durum var :) Mesaj gelmiş ama internet sitesinde gözükmüyor
  • Değerli Müşterimiz,

Banka kaynaklı teknik bir problemden ötürü puan yüklemesi yapılmamış/ eksik yapılmış olan siparişlere ait puanların 23.07.2013 tarihi itibariyle tanımlanacağı bilgisi banka tarafından verilmiştir. Önümüzde ki 2 gün içerisinde ilgili kredi kartı puanlarınızı kontrol etmenizi, olası bir problemde tekrardan tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz.

Yaşanan bu gecikme için tekrardan çok özür diler, firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

MAL BUNLAR ARKADASLAR HEPSİBURADA İLE GÖRÜŞTÜM CEVAP BU GÖZÜMÜZ AYDIN.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.