Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Ürünlerinde Kdv İndirimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
15.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3824 tl

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-y520-15ikbn-intel-core-i5-7300hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80wk01bwtx-p-HBV00000A5BKT?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 23 Mayıs 2018; 0:32:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Merhaba hocam, çok sağolun aslında tam istediğimiz gibi ve arkadaşıma haber vereceğim yalnız parası çıkmayabilir bana maksimum 2500 demişti, şöyle 2200 lira civarı bir öneriniz var mı?
    2099 TL Dell Inspiron 3576 Intel Core i5 8250U 4GB 1TB Radeon 520 Linux 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar FHDB25F41C

https://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-3576-intel-core-i5-8250u-4gb-1tb-radeon-520-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fhdb25f41c-p-HBV00000BAW9L

• Kingston 8gb ddr4 2133 ram yanina bu adata rami taksam sorun olurmu uyum konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttrapper -- 23 Mayıs 2018; 1:4:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttrapper kullanıcısına yanıt
    Olmaz.

• Dolar 4.80 oldu.

• Dell 7577 şarj sorunu servis tarafından çözülmüyor deniyor. Bilgisi olan var mı? Cihaz alınır mı bu fiyata. Kronik sorunu var mı başka

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Şimdi arkadaşlar bi yardımcı olun

Cumartesi sipariş verildi kredi kartından şimdi 200 lira indirim var..

Henüz gelmedi ürün iptal etsem karta hemen yansıyor mu?? Ne yapmalıyım yardım..
    Karta hemen yansımıyor.İptal edip yeniden alabilirsin.
  • Bir yanım dolar uçtu bu fiyatları değerlendir, bir daha bu fiyatları göremezsin diyor, bir yanım temel ihtiyaçlar dışında harcama yapma.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Bir yanım dolar uçtu bu fiyatları değerlendir, bir daha bu fiyatları göremezsin diyor, bir yanım temel ihtiyaçlar dışında harcama yapma.
    Bu iş çığrından çıktı bir an önce müdahale gerekiyor. Böyle giderse temel ihtiyaçları bile alamayacağız.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Müdahale ettiklerinden bu haldeyiz zaten.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Bir atsak kendimizi lordlar kamarasına 7 göbek sülalemi ve mahallenin bakkalını lordlar kamarasına dahil ettireceğim. Sistem bu olmuş. Sütçü de ısrar ederse kıramam kardeşim.

• hepsiburadadan 08.05 tarihinde telefon sipariş ettim aynı gün kargo yazıyordu siparişten sonra 10 gün sonraya kargo oldu stok bitmiş, aynı gün içinde hemen siparişi iptal ettim para iadesi yaptık dediler aynı gün 20 gün oldu para iadesi filan yapıldığı yok, çok dikkatli olun tam dolandırıcı olmuşlar para iadesi yaptık banka ile görüşün diyorlar,bankaya gidiyorum havele eft vs. gözükmüyor havuzda bekleyen işlemde yok,iade yapılmamış diyorlar,dekont istiyorum, kendi yaptıkların için refarans nosunu atıyolar, onuda gösterdim bankacıya one diyor, ne yaptıkları belli değil, 20 gündür paramın iade edilmesini bekliyorum insanları tamamen madur etmek için ellerinden geleni yapıyolar, birşey alırken iki kez düşünün derim, kumar gibi birşey,bazısı sorun yaşamaz iken benim gibi bazılarını süründürüyorlar bu şekilde haftalarca bekletiyorlar.ne yapıcam bilmiyorum bankaya gidip dilekçe verdim en son işte.

• Psu önerecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

şu laptop nasıldır
    3824 tl

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-y520-15ikbn-intel-core-i5-7300hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80wk01bwtx-p-HBV00000A5BKT?magaza=Hepsiburada
    Keske 3800 olsa 4400 tl

• 3824den sepete ekliydi tam alacaktim fiyat artti, lanet olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

Geçen ay Kingston hyprex 4x2 gb 2666 aldım 320 ye 1 aydır ryzen 2200 g aradım onu da bugün aldım 450 ye geldi bi tek anakart kaldı onu da gelecek aya kadar tamamlarım inş
    Üstad Ryzen 3 2200g yi nasıl 450 ye aldınız. şuan fiyat arttı sabah 514 iken 536 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral-18 -- 23 Mayıs 2018; 13:26:59 >
  • fiyatları zamlandırdılar doların 4.95 olmasından gerek.
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    evet 1005 tlye aldığım ürün yükselmiş.hayırlısı galiba bi daha da zor alırız elektronik ürün
  • https://www.hepsiburada.com/philips-247e6ldad-00-23-6-1ms-analog-dvi-d-mhl-hdmi-full-hd-monitoru-p-BD805642 bu mönitörü aldım ve adata ram aldım ihtiyaç vardı. 1 tane kk ile ödedim 1 tanede havale ile fiyat artmış yalnız adata ramin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.