Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Ürünlerinde Kdv İndirimi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
15.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar su iki laptop arasindan hangisini almak daha mantikli bir tanidigim sordu.

Hepsiburada Bilgisayar Ürünlerinde Kdv İndirimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre654 -- 23 Mayıs 2018; 15:43:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kral-18 kullanıcısına yanıt
    Hocam dün gece 514 liraydı 15 lira çek vardı 500 yapı kredi cüzdan uygulamasından, da 50 lira puan, gelecek bana 450 liraya mal oldu. O 50 liralık puanı kullanıp anakart almayı düşünüyorum yine 50 lira az çıkmış olacak cebimden.

• quote:

Orijinalden alıntı: bombilibom193

3824den sepete ekliydi tam alacaktim fiyat artti, lanet olsun...
    Hala 3824 TL görünüyor sepete atıncada aynı ödeme ekranında da aynı fiyat.

• orhancub kullanıcısına yanıt
    Allah allah tekrar baktim 4399 gozukuo bende. Link atabilir misiniz hocam.

• bombilibom193 kullanıcısına yanıt
    hocam ben bakiyodum dediginiz gibi satici degisti stok kalmadi dedi sepette. Arkadasin dedigi gibi anlik geri 3800 olmustu ve hemen aldilar.

su nasil peki yeni indirime girdi?

https://www.hepsiburada.com/asus-fx503vd-dm077-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000AN1J5

• bombilibom193 kullanıcısına yanıt
    Ben mobil uygulama üzerinden açtım linki 3824 gözüküyordu hatta ödeme ekranına kadar ilerledim ama şimdi tekrar baktım artık satıcı teknorya gözüküyor stok bitti galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

hocam ben bakiyodum dediginiz gibi satici degisti stok kalmadi dedi sepette. Arkadasin dedigi gibi anlik geri 3800 olmustu ve hemen aldilar.

su nasil peki yeni indirime girdi?

https://www.hepsiburada.com/asus-fx503vd-dm077-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000AN1J5
    Zaten indirimdeydi hocam ek bir indirime girmedi

• Geçen ay sonundaki indirimden bi monitör alayım dedim; kutusu açılmış, jelatini ortaya kadar sıyrılmış, ölü piksel tarlası bi monitör gönderdiler. Değişim için ne yapmam gerek diye soruyorum adamlar sürekli iadeye yönlendiriyorlar. İndirim ayağına itelemişler hatalı üretim monitörü, değiştir deyince para iadesi yapalım diyorlar. Teknik servise yolladım değişim formu gönderdiler, "kolay" iade sayfasından görsel yüklemem gerekiyormuş sistem ona da izin vermiyor. Bir aydır uğraşıyorum elimde ne para var ne monitör var. Parayı geri verseler artık bi değeri de kalmadı. Müşteri hizmetleri artık açık açık dalga geçmeye başladı. Aylarca para biriktirdim yazıklar olsun. Böyle oyalayıp oyalayıp kafalarına esince para iadesi yapacaklar galiba. Biraz araştırırsanız benzer bir sürü vukuatı var bu haysiyetsizlerin. Hepsiburada indirimlerinden ürün alırken tekrar tekrar düşünün. Sinirden bütün cümleler birbirine girdi kusura bakmayın.

• geçmiş olsun ;
    monitörün modeli ne hocam, bilelim de başkasına da itelemesinler indirim ayağına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 24 Mayıs 2018; 5:35:37 >
  • indirim yap güzel de, bu kdv. indirimi ayağı nedir :)
    zannedersin kdv.yi kendi ödeyip zararına satacaklar

bu ülkede indirim olmayan firma var mı arkadaşlar ,ben hangisine baksam hepsinde indirimden geçilmiyor ,zannedersin her gün döviz düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

arkadaslar su iki laptop arasindan hangisini almak daha mantikli bir tanidigim sordu.

Soldaki iyidir

• İndirimi kaçırdık sanırım.

13-14 inç arası laptop arayışındayım. ssd olması ve güncel işlemci olması önemli. (celeron veya n serisi olmasın). estetiğin bir önemi yok. tavsiyeniz varmı arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam, monitör teknik serviste kaldı. Bir haftadır onu anlatmaya çalışıyorum ben de. Monitörü gönderin inceleyeceğiz deyip duruyorlar. AOC PDS241 almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 24 Mayıs 2018; 14:12:5 >
  • Lenovo y520 aldım, tedarik edildikten sonra gönderileceğini söylüyorlar. 2 gün oldu bakalım

edit: gece kargoya verilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi questioner -- 25 Mayıs 2018; 2:10:15 >
  • https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx3211-mh-32-3ms-vga-hdmi-full-hd-ips-monitor-p-HBV000008GUED

şu monitöre özel 399 lira indirim yapan kod geldi TeknoSeyir Plus ile. Denedim, 994 liraya indiriyor. sizce uygun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx3211-mh-32-3ms-vga-hdmi-full-hd-ips-monitor-p-HBV000008GUED

şu monitöre özel 399 lira indirim yapan kod geldi TeknoSeyir Plus ile. Denedim, 994 liraya indiriyor. sizce uygun mudur?
    FullHD olması yakın mesafeden kullanımda canınızı sıkabilir. Fiyat güzel yine de 32" için. 50 de WorldPuan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: questioner

Lenovo y520 aldım, tedarik edildikten sonra gönderileceğini söylüyorlar. 2 gün oldu bakalım

edit: gece kargoya verilmiş
    Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ satın aldım hepsiburada.com'dan hala kargoya vermediler. Eskiden ürünleri aynı gün kargoya verirlerdi hayırdır inşallah bunlar ürünleri yollamıycak galiba
  • desmodus84 D kullanıcısına yanıt
    Benim ramler de 1 gün sonra kargolandı. Standart oldu bu uygulama artık.

• Samsung Evo 850 250 Gb Ssd aldım. (339 TL)
    Ben bu ürünü daha öncede laptop a almıştım uçmuştu. Şimdi masaüstüne aldım çok fark hissetmedim neden anlamadım bir türlü. Laptopta aldığım performansı alamadım. Laptop Sata3 , Masaüstü Sata2 ama teknik anlamda bu farkı hissettirecek işler yapmıyorumda aslında...
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    benim aldıklarımda 2 gün geç verildi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.