Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Ürünleri KDV kadar indirim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
12.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

• bence bilgisayar toplamak için iyi bir fırsattı.ben daha önce topladığım için alamadım.ama şu linkini verdikler KG221QBMIX monitörü aldım.paraftan 30 lirada gelince 436tl bence güzel bir fırsat oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey indirime girmiş, ne zamandır almak istediğim yazıcıda 1 lira indirim yok. Vay arkadaş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • önce bindirim sonra indirim

ismi lazım değil bir siteden 120 tllik vw caddy araba koltuk kılıfı ekledim sepete. bir ay kadar durdu. bu arada başka şeyler aldım 35 tl indirim kuponu hediye geldi. daha sonra siteye girdiğimde karşıma sepetindeki ürünü hemen satın al 94 tllik özel fiyattan faydalan diye bir mesaj çıktı. onayladım baktım ürün 94 lira bir de indirim kuponunu bastın üstüne 120 tllik kılıf 59 liraya düştü. hemen verdim siparişi. 3 gün oldu gelmez 5 gün oldu gelmez. ben aramıyorum çünkü iptal edecekler para iadesi yapacaklar en sonunda 25 gün geçti reno kangoo ya olacak kılıfı yollamışlar. ben de onu 100 tl ye dayıma sattım 40 tl kar ettim bu da böyle bir anımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çekilin Ben Baytarım -- 11 Mart 2018; 22:11:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

2k gsync 144 hz 1 ms 27" 2400 fiyatı var suan. 2000-2200 civarlarına gelince bence fiyatı hoş olur. iade konusunda sıkıntı yaşatıyorlarmı hocam size

1 ay önce yukko da dell S2716dg 2000 e düşmüştü.Yine o fiyata düşer belki diye bekliyorum.Hiç bir sorun yaşamadım iade de ama her gelen monitörde problem çıkmasıda garip geldi.Acaba hata çıkanları tekrar paketleyip , başka müşteriye mi gönderiyorlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheVenganza T kullanıcısına yanıt
    burası TÜRKİYE herşey olur dostum. yersennn hesabı

• sinergy kullanıcısına yanıt
    Hocam bu çokmuş benim bütçeye ya size hayırlı olsun

Tek amacım bilgisayar hızlı açılsın, 240 gb 330 tl olan fena durmuyordu ama bilemedim.

• Pc bozuldu bugün. Açılma bip sesi yok görüntüde yok. Sizce ne almalıyım anakart mı???

Anakartın pilini çıkarıp taktım düzelmedi.

Yanında ctmlr gibi yazan şeyi değiştim bios reset düzelmedi

Ram leri tek tek değiştim düzelmedi

İlginç ama ya hersey çalışıyor kasada.

• Alacağım bir ürün var ikidir fiyatı şişirip öyle indirim yapıyor, indirimli hali neredeyse aynı fiyatta kalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entropii

Hocam bu çokmuş benim bütçeye ya size hayırlı olsun

Tek amacım bilgisayar hızlı açılsın, 240 gb 330 tl olan fena durmuyordu ama bilemedim.

bana da hayırlı olmayacak sanırım

ben laptopa takmak için alacaktım ondan biraz daha büyük bir şey bakıyordum ama az önce bir lamba yandı resmen. Laptoptaki msata girişine 250lik SSD takıp sistemi falan ona kuracağım. Sata da duran 1 tb hdd'mi de depolama olarak kullanmaya devam edeceğim.

şimdi buram buram 250 gb msata bakınıyorum bu SSD de gelince geri dönecek mecbur

• Havale ile ödediğim ryzen 5 1600 ü ödeyip ödememekte kararsız kaldım. İner mi acaba fiyat birkaç ay içerisinde?

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Merhaba @uçanadam

Olumlu geri dönüş yaptığınız için çok teşekkürler. Nvme m.2 slotunuz varsa

530 TL Samsung 250GB 960 Evo NVMe Okuma 3200MB-Yazma 1500MB M.2 SSD (MZ-V6E250BW)
    https://www.sinerji.gen.tr/samsung-250gb-960-evo-nvme-okuma-3200mb-yazma-1500mb-m2-ssd-mz-v6e250bw-pmu406406

Yoksa

299 TL Sandisk SSD Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SSD SDSSDA-240G-G26
    https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682

Yazma hızı ortalama bir kullanıcıyı sadece benchmarklarda tatmin eder. Önemli olan access time onun için de nvme ssd slotunuz olmalı

Saygılarımla

hocam tesekkurler.cok hakım değilim.m2 dediğiniz olay pcdekı 1 tb harddıskı cıkarmadan ssd takmaktan bahsedıyorsanız aldıgımda var denılmıstı.şimdi asus destege yazdıgmda ıcındekı 1tb cıkacak servıste ssd takılır dedi.

gene de sıze zahmet bakabılırsenız sevınırım.ürünlerde ki fiyat performans fark eder derseniz.600 tlye kadar da cıkabılırım.

https://www.hepsiburada.com/asus-n551vw-fy273t-intel-core-i7-6700-2-6ghz-3-6ghz-16gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-bd602091

• İ5-8400 770TL’ye almış ve vazgeçen olursa pm atabilir

• 3 Yıl önce Logitech MX Anywhere 2 yi 240TL ye almıştım piyasada daha aşağı fiyatı olmamıştı hiç. Dün HB kampanyası ile 200TL fiyatı vardı kaptım bir tane.

• Yiğidi öldürelim ama hakkını da verelim, evet HB birçok üründe önce bindirim sonra indirim yapıyor ama bazı ürünlerde gerçekten yurtiçindeki en düşük fiyatları verdiği de oluyor. Cuma indirimi kappanyasında Dell 27" monitör almıştım 750'ye, bu indirimden de 778'e Ryzen 1600, 450'ye de Kingston 3000Mhz DDR4 ram aldım, hepsi sıfır açılmamış kutularında geldi. Ne indirim varmış diye balıklama atlamak lazım, ne de zaten önceden şişirdikleri fiyatlardan indiriyorlar diyerek fırsatı kaçırmak, her ürünü kendi çapında araştıracaksınız, uygunsa alacaksınız.

• HB den bir cacık olmaz dedim konuya bile girmemiştim. Asus VE248HR 75hz 24" monitörü kaçırmışım. fiyatı iyiymiş.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.