Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
5
Favori
41.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 480'lik diğer ucuz olanı kaldıysa onu alabilirsiniz. Atla deve bir fark yok ikisi arasında.
  • arkadaşlar sakın kaçırmayın bu indirimi. 1 hafta önce 3.74'ten indirimsiz kasa toplayan bir kardeşiniz söylüyor bunları.
  • Yoga 510

İle

Samsung t3 tasinabilir ssd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berk70 kullanıcısına yanıt
    Su an hb'de satilan uygun fiyatli 1080 kartlar piyasada da ayni fiyata satiliyor. Tek fanli msi veya asus almanizi onermem 80 dereceleri goruyor o kartlar.

• sandisk ssd fiyatları diğerlerine göre daha uygun ama kafama takılan şu,
    SSD Plus ile Ultra II arasındaki fiyat farkına değer bi performans artışı var mı ?
    biri 530/440 diğeri 550/500 görünüyor okuma yazma değerleri 35 lira fiyat farkı var 240gb lık olanlarda.
  • Hipotermi kullanıcısına yanıt
    Z170 Gamimg M5'te LLC ayarı yoktu. Eğer bu kartta da yoksa kesinlikle para verilecek bir kart değil.
  • arkadaşlar 500-600e ne önerirsiniz
  • bangez kullanıcısına yanıt
    128GB SSD Plus ile 480GB Ultra II var bende. İkisi arasında GTA 5'in açılışındaki yüklemesinde bir kaç saniye fark ediyor ama günlük kullanım ise amaç aşırı fark ettiğini düşünmüyorum. Bütçe varsa Ultra II alın yoksa SSD Plus biraz eskidir ama üzeceğini sanmam.

480GB Ultra II'yi geçen hafta Vatan'dan aldım mağazadan gidip. Kafama s.çayım diyorum şu an. Zaten indirimli fiyatlardı, ASUS ekran kartları gibi bindirip indirirler kampanya olur diye öngörmüştüm.
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Hocam beyaz eşya sektörünün hisseleri iyi para edebilir 1-2 ay içerisinde (YTD).
    Şaka bir yana ne almak istiyorsunuz? Ürün ne olacak yani?
  • bangez kullanıcısına yanıt
    Normal kullanıcı nın anlayabileceği bir fark yok aslında.

Hep daha iyisini alalım derken verdiğimiz paranın hakkı hesabı yok SSD ise koy sepete

• DeathWarrior kullanıcısına yanıt
    Al geç hocam. Hatta çok performans aramıyorsan SSD Plus bile alınabilir.
    Ben geçen hafta 530'a mağazadan oha %20 net indirim var deyip atlamıştım.
  • Dell 7566 için indirim bekliyordum ama, hepsiburada satıcısından kaldırılmış.
    Yazık oldu.
  • http://www.hepsiburada.com/hi-level-8gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-hlv-sopc12800d3-8g-p-BD303246

http://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-impact-black-8gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-hx316ls9ib-8-p-BD304932

Arkadaşlar eski bir laptoba takıcam. Beni 1 sene idare etsin yeter. Hi-level işimi görür mü? Kullanacağım laptop hp 250 g3

• 1080p - Gsync - IPS bir monitorvar mıdır?

Sitede bulamadım.

• Arkadaşlar abim Yen'i evlendi yengem evde basit kullanım(internet, film) için laptop pc istiyor önerebileceğiniz bir model var mı çok uçuk olmayan

• Msi armor 1080 iyi bir kart mıdır?

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Nusr-et'te güzel bir yemek yenir hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 17 Mart 2017; 10:4:24 >
  • Arkadaşlar MSI GTX 1080 gaming X stoklar yenilenmiş, dün gece 2400tl idi şuan 2000tl. Ne diyorsunuz bu işe ?
  • _numlock_ kullanıcısına yanıt
    Rx 480 8gb oneririm 1060 3gb gereksiz olur cunku 3gb vram yetersiz artik. 1050 ti alana kadar rx 470 alin 1060 3gb alana kadar da rx rx480 alin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygar2580 kullanıcısına yanıt
    Sepete eklenmiyor.

MSI Nvidia GeForce GTX 1080 GAMING X 8GB 256Bit GDDR5X (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1080 GAMING X 8G) isimli ürün artık satışta olmadığı için sepetinizden çıkarılmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.