Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
5
Favori
41.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 960 EVO'lar da bitmiş. HB bugün bayağı satış yaptı ya da kendileri kaldırıyorlar.
  • http://www.hepsiburada.com/msi-z270-gaming-pro-carbon-intel-z270-3800mhz-oc-ddr4-soket-1151-atx-anakart-p-HBV0000032596?magaza=Hepsiburada

100 lira msi kis iadesi+for honor oyun kodu+steelseries v2 kulaklik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adata su800 128 GB SSD aldım bir tane 174 tl ye

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

http://www.hepsiburada.com/asus-phoenix-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-4gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-ph-gtx1050ti-4g-p-HBV000002WIZP

gtx 1060ti 583tl gayet iyi fiyat kartda birçok kişinin ihttiycanı fazlasıyla görür

1050Ti olmasın o :)
  • Beyler GTX 1080 lerden hangılerı kaldı , kaçırdık mı başka ne zaman ındırım olur :D
  • Hipotermi kullanıcısına yanıt
    Bitmiş ki o ya
  • 20 ocak 2017'de aldığıma Hem nvidia hem hb hem dolar hepsi mi beni buldu ya 3078 tl ye alınan kart 2004 tl ye satıldı, ikinci eldeki arkadaşlar bile şoktadır benim satmak gibi bi niyetim yoktu da

Su gibi bitti zaten anında. Neyse alanlara hayırlı olsun ama hala içimde 1078 tl fazla ödemem. Şuan m7 anakartım ve 120 gb ssdim olabilirdi.............

• quote:

Orijinalden alıntı: Hipotermi

quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

Asus rog 1070 almak mantıklımı acaba 1830 liraya

Arkadaşım 1850ye 1080 al armor olmasına bakma sonuçta 1080-1070 ten bahsediyoruz dağlar kadar fark var.

Bitmiş hocam yoksa zaten alacaktım :)

• Bilgisayar parçaları için gerek fiyat gerek performans konusunda sorusu olan iletebilir, yardımcı olmaya çalışırım.
  • Dolar arttı, teknolojik ürünler alınamaz hale geldi.Depodaki ürünlerin üzerine yeni ürünler çıkmadan eritme ve ekonomiyi biraz olsun canlandırma çabası..
  • GTX 1080 alan arkadaşlara seslenıyorum SATAN varsa PM :D
  • Bu 1080'leri satmak için birden fazla alanların elinde patlar umarım kartlar. Birkaç güne damlarlar ikinci el kısmına DH'nin çakma esnafları fahiş fiyatlarla.

• ürünlerin çoğu bitmiş, amazon'a kaldık yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunakka

Bu 1080'leri satmak için birden fazla alanların elinde patlar umarım kartlar. Birkaç güne damlarlar ikinci el kısmına DH'nin çakma esnafları fahiş fiyatlarla.

Satmak için değil sıcak fırsatlar müdavimleri için 1 adet aldım. Tabiki karşılıksız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.