Şimdi Ara

Hepsiburada Aygaz otogaz satmaya başlamış (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
162
Cevap
18
Favori
28.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba ; YKB 500 tl ye 50 tl puan veriyor. TEB ve Vakıfbankında kampanyaları var. Ayrıca visa nın 250 TL ye bazı müşteriler için 50 TL indirim kampanyası var. Bunlarla birleştirilip 2 - 3 kartla ödeme ile çok ucuza geliyor.

• MBAKAN M kullanıcısına yanıt

Hem ykb hem de visa birleşir mi hocam? Birleşirse 500 e 100 gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Visa ya da hediye kodu ile aygaz birleşmiyor. Kesin bilgidir. Ama ykb kampanyaları ile birleşiyormu bilmiyorum. Deneyen varsa paylaşırsa dm den sevinirm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YKB birleşiyor. Ben aldım, Bazı kampanyalar birleşmiyor.

• Çoğu dahil oluyor hediye kuponlarının

• Ben de ykb kampanyaları ile aldım 500/100 puan geldi. Visa kampanyası ve hediye çekiyle birleşmiyordu.

• World kampanyasında 500/50 var, worldpaya ek 25 tl, toplamda 75 tl oluyor. 100 TL yapan arkadaşlar nasıl yaptı acaba?

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt

Seçili siteler kampanyası vardı ayrıca. Dün itibariyle bitmiş o kampanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funk Wizard -- 19 Temmuz 2021; 8:5:48 >
  • Efsaneler Kulübüne özel %15 indirim varmış paketlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Funk Wizard

Efsaneler Kulübüne özel %15 indirim varmış paketlerde

Bu ne zamandan ne zamana tekrarlıyor acaba bilgisi olan var mı?

• Ayda bir, iki ayda bir indirim uyguluyorlar. Banka kampanyalarıyla da güzel kombo oluyor. En son Efsaneler Kulübüne özel indirim yapmışlardı.

• Kredi kartı kampanyaları geldi. Bir de indirim yapılsa süper olacak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gelsin artık şu indirim

• Puanlarım kartımda gozukmuyor su anda acaba bakıyesi olup da bakabilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: hhd82

Puanlarım kartımda gozukmuyor su anda acaba bakıyesi olup da bakabilen varmı

Puanlar yerinde duruyor bende.

• mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt
    Tesekurler goruseyim bir musteri hizmerleri ile

• Şehirler arası yolda kullanım tam bir eziyet paro varmı diye soruyorsun çoğu sistem yok diyor uğraşmamak için kimi puanı görüyor ama kullanamıyor puan kullandığım çoğu yerin söylemi uğraşmak istememiştir oldu 2 defa kartımla işlem yapmak zorunda kaldım. Sabit bölgede kullanmak için gayet avantajlı ama şehir dışı düşünenler bu aksilikleri göze alsınlar bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hesabımı bloke koymuslar ondan gozukmuyor mus puanlar en son yakıt aldıgımda plakama normal işleme yapmıstı puanı da baska arac uzerinden kullandı idi buyuk ihtimal bu sebebten

• Daha kullanamadım bu zımbırtıyı. Nereye sorsam boş boş bakıyorlar. Nasıl kullanacağımı da bilmiyorum. Paro kartım yok. Cep telefonu numaramı mı söylemeliyim?

• bindokuzyüzon kullanıcısına yanıt
    Paro karta gerek yok hocam. Opet puan kullanacağım dediğimde hemen işlem yapıyorlar. Bursa’dan Mersin oradan Gaziantep yaptım. Şehir içi şehir dışı küçük istasyonlara girdim. Hepsinde de problemsiz kullandım. Paro dediğinizde anlamıyor olabilirler. Cep telefonunuzu giriyorlar o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekabu -- 6 Eylül 2021; 14:58:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.