Şimdi Ara

Hepsiburada Aygaz otogaz satmaya başlamış (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
18
Favori
28.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shark1907

1000 tl lik paket gerçekten world ile efsane fiyata geliyor. Zam tutarı kadar da bakiye ekleneceğini düşününce on numara iş. Şu an sepette 807 tl world de varsa 75 de o verir kacirmayin.
    Kodu hemen yüklemesek oluyor mu acaba? Zam zamanı hesaba tanımlasam. Ben 1000 TL alamadım ama 750+250 ekledim. Aynı şey oldu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cekabu kullanıcısına yanıt
    Ben bulamadım hocam nerden alacgiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam mobilde uygulamada yok. Bilgisayardan aldım ben. Ama yukarıda arkadaş yayından kaldırdılar demiş.

Gelen mailde kodun son kullanma tarihi 31.12.2021 olarak yazılmış. Ben hemen tanımladım zaten bir ay boyunca zam gelmemesi bu ülkede imkansız.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İyi de hocam

30 gün içinde o kadarlık lpg yakıyor musunuz?

• möble M kullanıcısına yanıt
    Yok 1000 tl olmasa da. Şu anki fiyatlara göre aylık 500 tl üstü kesin yakar hocam

Hatay'da 2 OPET' i telefonla aradım böyle bir uygulamanın böyle bir satış şeklinden haberdar olmadıklarını söylediler. İkisinde de paro var fakat açan elemanlar beni biraz bekletip bir yere sorduktan sonra iki ayrı yerde böyle bir şeyin olmadığını bilmediklerini söylediler

• möble M kullanıcısına yanıt
    Ben bu yaz Mersin Gaziantep tarafına geldim. Girdiğim her Opet’te sıkıntısız işlem yaptım. Hepsiburada ile alakası yok olayın. Paro puan olarak kullanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekabu -- 11 Kasım 2021; 21:11:59 >

O zaman ben yanlış sormuşum. Bakayım kaldıysa alayım o zaman. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• Çok hızlı satıştan kaldırdılar. Ayıp ettiler o kadar hızlı kaldırarak. Binlik almak istiyordum, alamadım

• shark1907 kullanıcısına yanıt
    Açtın hocam şom ağzını. 25 kuruş zam geliyor

Hocam olacakları görmek zor degil artık. Bu puanlar baya uyguna geldi yoksa benzin 10-11 liraya yükselene kadar benzin kullanmak daha mantıklı. (Onun olmasına da en fazla 2 ay kalmıştır)

• Dün kaçan tren çok büyük oldu malesef ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shark1907 kullanıcısına yanıt
    Takılıyorum hocam. Aynen dediğiniz gibi çok bariz artık her şey. Konuda bir arkadaş benzin de alabildiğini söylemişti. Olursa eğer ben benzinde kullanacağım. LPG tamamen mantıksız dediğiniz gibi

• Lpg şehiriçinde benim 75-80 kuruş uzun yolda 32 kuruşa düşüyor. Artık şehiriçinde benzinde uzun yolda lpg de kullanacağım. Şehiriçinde benzin daha az yakıyor 😭😭

• Birden fazla paket satın alanlar bugün hepsini yükleyecek mi acaba? %5 koruma hepsi için geçerli olur değil mi yoksa sadece 1 paket için mi? Deneyimi olan paylaşabilir mi?

• mkaragul40 M kullanıcısına yanıt
    Valla hepsi için olması lazım mantıken. Daha önce hiç zam öncesi almadım. Ama 2 kodu da ben yükledim. Salıdan sonra görürüz bakalım

• serhatsafkan kullanıcısına yanıt

valla ben bunu hiç dikkat etmedim iyi oldu söylediğin benim evimle işim arası 5 km sendeki araç ne acaba hocam araçdan araca fark edermi acaba

• mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    Araç b max otomatik 2013 model - farkeder

• mkaragul40 M kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla 50 TL ye kadar sınırlı. Bende de 3 paket oldu. Yarın bakacam ne olacak

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.