Şimdi Ara

Hepsiburada Aygaz otogaz satmaya başlamış (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
18
Favori
28.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• MBAKAN M kullanıcısına yanıt
    tam olarak kazancımız nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MBAKAN

Şu an indirim var. Oldukça cazip görünüyor.

Yüzde 6 indirim var. başka kampanya var mı?

• Opete gidince, pompacıya ne dememiz gerekiyor, geçen ay ne pompacı nede içerde ödemeyi alan kişi bi haberdi bu uygulamadan.. Yüklü duruyor 255 TL..
  • Keşke OPET benzin ve motorine de yapsa şu uygulamayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasadaki kişiye Opet kartımda puan var diyeceksiniz. Elinizde kart olmasına da gerek yok telefon numaranızı söylemeniz yeterli. Yakıt tutarınız kesinleştikten sonra paronun bilgisayarına giriyorlar. Telefon numaranıza gelen kodu söylüyorsunuz. Bu kadar. Ama otogaz alırken farklı bir prosedür mü işliyor onu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pay.check -- 11 Mart 2021; 21:30:1 >
  • pay.check kullanıcısına yanıt
    Siz otogaz harici alım yapabildiniz o zaman diye anlıyorum...

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şimdiye kadar benzin aldım hep.
  • pay.check kullanıcısına yanıt
    Kesin bilgi mi hcm? Ona göre bende alcam?

• Fişte sadece otogaz alımında diyor. Bence mazot ve benzin alamazsınız.

• Sadece otogaz alımında geçerli, Açıklamalarda öyle yazıyor.

• otogazda da aynı ıslem kartı yada telefon no soyluyorsunuz. yakıt dolumu tamamlandıktan sonra kasada ekrandan dusuyor. bu yuklenen otogaz puanı olarak yuklenıyor 250 olmus fiyat yıne kactı acaba 235 den mi aldınız gecenlerde hesaba tanımlı indirim düsüyordu 220 aldım bitmek uzere kacırdık bu sefer.

• 235 TL ye aldım

• ÖDENECEK TUTAR

225,00 TL

Kargo Bedava 0,00 TL

Ürünler 250,00 TL

Kampanya

• ING Turuncu Ekstra Kart ile seçili kategorilerden 150 TL ve üzeri alışverişin 25 TL indirimli
    • - 25,00 TL
  • 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt

Dikmedik eşeğin önüne ot atarlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 513 tl lik S paket indirimdeyken 470 tl idi. Forumdan ücretsiz 20 tl lik indirim buldum birleşti. 450 tl yi çift kartla ödedim. 25 tl denizbonus indirimi 15 tl cepteteb bonusu maliyet 410 tl. Indirim oranı %20.

Bence çok iyi oran

• Tamam da Aygazı Opetler satıyor. Opetlerde LPG hep pahalı. Örneğin yolumun üstünde 200 metre arayla opette 3.96 shellde 3.39. Benim depo 30 litre civarı alıyor. Zaten bir depoda 15 TL pahalı (Ayni yolda TP de 3.25 onu hesaba katmadım bile)

• Kampanyaları birleştirildiğinde 3,16 - 3,20 arasına geliyor. Lt fiyatı. Fiyat opette fiyat 3,60 sa, 250lik pakete 5 tl veriyor. Kredi kartına yada HB çeki varsa 20 TL de indirim olursa, Lt fiyatı 3,24 e geliyor. Mustafasc daha iyi yakalmış, 3,60 sa LPG 3 tl altına almış.

• Akşam LPG ye zam var haberleri var. Zamdan etkilenmeyin yazıyor açıklamada, Daha önce test eden oldumu Nasıl oluyor ?

• MBAKAN M kullanıcısına yanıt
    Bu ürün geçici olarak temin edilemiyor diyor. Zamdan dolayı satışa kapadılar herhalde. Herkes çakal olmuş 😂
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.