Şimdi Ara

Hepsiburada anket çekler yatmış beyler.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar alınabilecek f/p ürünleri paylaşalım.
  • arkadaşlar alınabilecek ücretsiz kargolu veya indirimde f/p ürünlerini yazalım
  • kargo bedava olan ürünleri nasıl görebiliriz
  • Evet çekler yatmış. arkadaşa teşekkürler.

ilk konuyu gördüğümde anketi doldurmuş ama yine de müşteri hizmetlerine destekden sormuştum. 2 günde bir şu şekilde mail geliyor. bugün yine geldi. müşteri hizmetlerine artık ne desem bilemedim :)

merhaba....

Konu hakkında bilgi beklenmektedir.

Tarafımıza aktarılan bilgiyi, tarafınız ile paylaşıyor olacağım.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

İyi günler dilerim.

Hepsiburada.com
    Müşteri Hizmetleri
  • banada yatmamış
  • Benimde yatmış
  • yatmamış
  • Mobil uygulamadan alışveriş yapmış hesaplara tanımlamış olabilirler yatmayan arkadaşlar alışveriş yapmadıkları hesaplara mı yatmadı kontrol etsinler benim sürekli kullandığım hesaba anket için mail gelmemesine rağmen yattı ama boş hesaba yatmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anket uzun süre açık kaldı ama demek ki limit vardı. gelmeyenlere onun için gelmemiş olabilir.
  • konuyu açan arkadaşa teşekkürler 3 lt kırmızı antifirizi 4,45 liraya almış oldum
  • anketi paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. bana mail gelmemesine rağmen gene de doldurdum, çek hesaba yüklenmiş. tekrar teşekkürler.
  • mail gelmemişti konu açılır açılmaz anketi doldurdum gelmemiş.
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/kargo-bedavalar?filtreler=satici:hepsiburada&siralama=artanfiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueyed -- 2 Kasım 2017; 18:38:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Konuyu açan adam gibi adamı buraya davet edelim. Adama etmedikleri kalmamıştı google anketi mi olur diye :)

helal valla. incit hocam anketi görmedik, çek yerine kuru oksijen çektik ciğerlerimize
  • banada yatmış iphone 2m kablo aldım %10 cep aksesuar indirimi ve ücretsiz kargo ile 15 tl ye geldi
  • Bazen anlamsız şekilde akıl tutulması yaşıyorum.
    Bu konuyu gördüğüm halde dehlemedim ve anketi doldurmadım.Daha sonra baktığımda çoktan iş işten geçmişti.
    Konuyu açan arkadaşa bende teşekkürü borç bilirim.Alan arkadaşlarda güle güle harcasınlar.
  • bana gelmiş göndericeklerine hiç inanmamıştım teşşekkürler hb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında forumda bir sistem olacak para tarzında bu tarz konu açanlara transfer edebileceksin. Mesela yararlanan herkes 1 lira transfer edecek konuyu açanın hesabında birikecek. Konuyu açan da ekstra yararlanmış olacak. Foruma bu para sistemi gelse güzel olur. Forumun kendi para birimi olur mesela forum para. 1 lira=1 forum para gibi. Reklam kaldırmada vereceksin yanında.

10 forum para+6 aylık reklamsız forum=20 lira yapılabilir.
  • Mail gelmeyenlere de gelmiş mi acaba? Ben sadece mail gelen hesaptan katıldım 25TL gelmiş. Güzel oldu.
  • Benimki yatmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.