DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Hepsiburada anket çekler yatmış beyler..
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
51
Cevap
1
Favori
1.962
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Hepsiburada anket çekler yatmış beyler..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      308 Mesaj
      02 Kasım 2017 20:07:00

Aslında forumda bir sistem olacak para tarzında bu tarz konu açanlara transfer edebileceksin. Mesela yararlanan herkes 1 lira transfer edecek konuyu açanın hesabında birikecek. Konuyu açan da ekstra yararlanmış olacak. Foruma bu para sistemi gelse güzel olur. Forumun kendi para birimi olur mesela forum para. 1 lira=1 forum para gibi. Reklam kaldırmada vereceksin yanında.

10 forum para+6 aylık reklamsız forum=20 lira yapılabilir.
      |
      |
      Bahsedilenler: gun

• Yüzbaşı
      486 Mesaj

Android Beta Tester
      02 Kasım 2017 20:17:23
      Mail gelmeyenlere de gelmiş mi acaba? Ben sadece mail gelen hesaptan katıldım 25TL gelmiş. Güzel oldu.

FiyatSeyir
    • Yüzbaşı
      363 Mesaj

Android Beta Tester
      02 Kasım 2017 20:47:00
      Benimki yatmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      02 Kasım 2017 20:57:01

Mail gelmeyene de yüklediler bana yüklendi yani ama bir şartı vardı sanırım herkese yüklenmemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ahmetfx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 02 Kasım 2017 21:01:15
      bir sürü anket doldurduğum için pişman değilim aklım hala yapamadıklarımda

Tutamayacağım sözler vermem...Adımlarımda " KİM NE DER " diye düşünmem...Basit kişilerle polimiğe girmem , Dünyada kimse üzülsün istemem Bazı şeyleri asla affedemem...Geçmişime takılıp dert etmem..Yalan ve taktiklerle uğraşmayın yemem...! DOSTLARIMA asla laf ettirmem...! "
    • Çavuş
      51 Mesaj
      02 Kasım 2017 21:07:18
      Bana eposta gelmemişti, burada paylaşılan bir linkten katıldım ve çek bana da geldi teşekkür ediyorum linki paylaşan arkadaşa
      |
      |

• Teğmen
      148 Mesaj
      02 Kasım 2017 21:26:37
      quote:

Orijinalden alıntı: mucoyaho

bir sürü anket doldurduğum için pişman değilim aklım hala yapamadıklarımda

kaç tane doldurdun 30 tane var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 02 Kasım 2017 21:50:41
      quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

Alıntıları Göster

kaç tane doldurdun 30 tane var mı?

3
      |
      |

Tutamayacağım sözler vermem...Adımlarımda " KİM NE DER " diye düşünmem...Basit kişilerle polimiğe girmem , Dünyada kimse üzülsün istemem Bazı şeyleri asla affedemem...Geçmişime takılıp dert etmem..Yalan ve taktiklerle uğraşmayın yemem...! DOSTLARIMA asla laf ettirmem...! "
    • Yarbay
      3218 Mesaj
      02 Kasım 2017 22:44:54
      quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Mobil uygulamadan alışveriş yapmış hesaplara tanımlamış olabilirler yatmayan arkadaşlar alışveriş yapmadıkları hesaplara mı yatmadı kontrol etsinler benim sürekli kullandığım hesaba anket için mail gelmemesine rağmen yattı ama boş hesaba yatmamış.

ben uygulamadan hiç alışveriş yapmadım ama bana mail gelmişti ,dün birde mail göndermiştim bu gün yatmış
      hatta uygulamayı bile anketten sonra kurmuştum :)
      keşke oğlanın hesaptan da katılsaydık ,dedim :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      339 Mesaj

iOS Beta Tester
      02 Kasım 2017 23:50:11
      http://www.hepsiburada.com/aspire-yaban-mersini-aromali-gazli-icecek-250-ml-p-ZYASP70011?magaza=Hepsiburada 4 adet bundan alınabilir
      indirim varmışhttp://www.hepsiburada.com/ulker-biskrem-kakaolu-100-gr-x-18-adet-p-HBV000004VDF0?magaza=Hepsiburada
      ülker ürünlerinde %10 milkada %30 indirim var 12 göfret 24 kek aldım 4 tl vererek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 3 Kasım 2017; 0:14:27 >
      |
      |
    • Binbaşı
      1949 Mesaj
      03 Kasım 2017 00:26:32
      |
      |

Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
    • Teğmen
      143 Mesaj
      03 Kasım 2017 00:40:51

bence rastgele göndermişler çekleri ya da daha sonra aktif olacak. anketi doldurdum hatta bi ara hesabı olmayan maille de doldurduğum fark ettim onlarada anketten sonra hesap açtım. eski hesaplara 4 sonradan açtıklarıma 2 adet gelmiş. siz sormadan söyleyeyim toplmada 20 mail ile katıldım. 10 tanesi sonradan bu anket için açtığım hesap. 20 hesapta 6 çek. konuyu daha sonra görenlerdenim. 2 ci link atan arkadaşın anketine katıldım. 2 arkadaşa da teşekkürler
      |
      |
      Bahsedilenler: mucoyaho , tnt-2

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,519
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.