Şimdi Ara

HepsiBurada 300 TL ya 30 TL (Maximum) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
5.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de var. isteyen varsa 7/24tikla çekiyle takaslarım.
  • Ben de aldım işbanktan.Daybuyday morhipo ve kozmedshop çeki ile takas edebilirim.
  • ben de de var çek ben de teklif bekliyorum arkadaşlar...
  • ihtiyacı olana referans kodumu verebilirim.DH mesaj sayısı 500 geçmiş olanlara ücretsiz olarak vereceğim.
  • Referans kodumu kullanmayacağım KONYA dan bir arkadaşa bedelsiz verebilirim.
  • 1 adet referans no vardır. takas isteyen arkadaşlar pm atabilir.
  • Aynı şekilde 1 adet referans no mevcut hertürlü takas tekliflerine açığım
  • İndirim kodumu 2 adet daybuday çeki ile takaslayabilirim ya da 3 adet morhipo yada 1 adet 7-24
  • herkes hb çekini takaslamak istiyor ama ,çek isteyen yok.
  • herkes takaslamak istiyor, peki kendisi kullanmayacak olan arkadaşlardan, hediye etmek isteyen yokmu ?
  • Zaten cek isteyen pek yok sanirim, herkes takas istiyor, bir arkadas sadece konya'da olan birisine bedelsiz veriyor (nedenini anlayamadim), bir arkadas DH mesaj sayisi 500 uzeri olana bedelsiz veriyor.
    --
    Bu arada isteyen olursa PM atabilir, bi sey istedigim yok, saglik sihhat.
  • cekini kullanmayacak varsa talibim
  • dün baktım axess puanlaırmda yatmış
  • arkadaslar öğrenciyiz eğer kullanmayacaksanız çeki yada referans kodunu gönderseniz PM den çok hoş olur...boşa gideceğine işe yarar...
  • Hepsiburada 10 günü aşkın süredir doğru dürüst kargolama yapamıyor, birşey alırken dikkat edin derim.. Rezalet bir durum..!
  • Bide 500 tl üstü 100 tl puan artı 50 tl maxi puan olaydı yanında dadından yinmezdi..
  • Daha önce başka bir konuda hediye çeki ve maximum puanların aynı anda kullanımından bahsetmiştim.
    HBnin bazı çekleri kullanıldığında can limitiyle ödeme yapılamıyor demiştim.

30TL lik bu çekte can limiti de kullanılabiliyor.

Başıma gelen bir olayı paylaşayım uyarı olsun, hata bende olsa da sistemde de sorun var bence:

2 ayrı kartta 50TLlik Maximum puan ve bu 30TL lik indirimi kullanma hedefiyle 300TL üzeri bir siparişe başladım.
    indirim kodunu girdim, can limitini seçtim, ilk kartla 50TL lik puanı kısmi öde dim. 2. karttan da 50TL lik puanla kısmi ödeme yaptım,
    sonra kalan kısmı başka bir kartla ödeyecektim ama işim çıktı, sanırım telefon çalmıştı, ekranı öylece bıraktım.
    Sonrasını net hatırlamıyorum :) Kısaca sayfa kapanmış. Ertesi gün sepetteki ürünü almak için siparişe başladım yine, ama hoop... puanlar yoook :(

Süreli olduğu için acil alduğunu da belirterek 444 1547 ye 3-4 kez bildirdim, ayrıca 2 mesaj attım, durumu bankalara da bildirdim,

bir gün geçti ama gelişme yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Bide 500 tl üstü 100 tl puan artı 50 tl maxi puan olaydı yanında dadından yinmezdi..

1 temmuzda notebook alarak o showu yapmıştım, süper bi hareket olmuştu
  • telefon ile stok kontrolü yapabiliyor muyuz ? Çünkü sitelerinden sordum 4 gün oldu ses seda yok.
    444 1 547 ile başlayan telefonu arıyorum da bağlanamıyor nedense.

quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

50 tl lik ürün alımında puanını kullan, sonra siparişi iptal et, sonra gelen alacak dekontunu çek olarak iste, gelen çeki istedigin gibi kullan

Bu mümkün mü ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.