Şimdi Ara

HepsiBurada 300 TL ya 30 TL (Maximum) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
5.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • referans numarasını kullanmayacak olan arkadaşlar, 20 TL Morhipo çekiyle ya da 30 TL'lik kozmedshop.com çekiyle takas etmek isterse, pm atabilir

edit: söz konusu çeklerin alt kullanım limiti yoktur, sadece kargo ücreti ödemek zorundasınız.

edit2: @TheEvent ile 724tikla çeki karşılığında takas yapılmıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 13 Temmuz 2011; 22:06:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidey99

axess %10 puan kampayası ile bişrleştirebilirmiyiz?

ben demin yaptım 348 liralık ürün aldım 30 lira işbankası hediye cekini düştüm geri kalan 318 lirayı axess kartımla yaptım inş bi sıkıntı olmaz eğer yarın axess kartıma 31.80 kr yatarsa süper olur
  • bir adette bende var :) tekliflere açığım
  • referans numaram satılıktır. pm atınız
  • hepsiburda.com dan alınan külçe altınlar ya da 22 ayar altınlar daha sonra kuyumculara satılıyor değil mi?
  • benimde 30 tl HB referans numaram satılıktır.
  • Çekleri hepsiburada.com hesabınıza bir kere eklediğinz zaman başka hesaba eklenmiyor. Buna dikkat edelim. Bu arada bende de 1 adet var tekliflere açığım. 7/24 çeki olursa makbule geçer..

@uncrowned king ile 7/24tikla çeki ile takas edilmiştir. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 12 Temmuz 2011; 19:33:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Çekleri hepsiburada.com hesabınıza bir kere eklediğinz zaman başka hesaba eklenmiyor. Buna dikkat edelim. Bu arada bende de 1 adet var tekliflere açığım. 7/24 çeki olursa makbule geçer..

dostum 724tikla.com çek kodu gönderilmiştir. senin kodunu beklemedeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Çekleri hepsiburada.com hesabınıza bir kere eklediğinz zaman başka hesaba eklenmiyor. Buna dikkat edelim. Bu arada bende de 1 adet var tekliflere açığım. 7/24 çeki olursa makbule geçer..

dostum 724tikla.com çek kodu gönderilmiştir. senin kodunu beklemedeyim..

Tamam bende gönderdim. Hayırlı olsun.
  • @TheEvent ile HB Maximum 30 TL çeki; 20 TL 724tikla.com çeki sorunsuz bir şekilde takaslanmıştır..
  • bu konuyla tam örtüşmüyor ama eski konu silinmiş yeni konu açsam da silinirdi. haziran ayında verilen sadece hepsiburada da kullanılan %10 maxipuanla 50tl puan kazanmıştım ama 160 tllik alışverişte kullanamıyomuşum. alışveriş tutarı puan miktarından yüksek olamazmış. bu ne saçma sistemdir anlamadım. illaki 50tllik alışveriş mi yapmam gerekiyor yani. bu konuda önerisi veya bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans numarası satılır. Elimde adetli miktarda var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethan

bu konuyla tam örtüşmüyor ama eski konu silinmiş yeni konu açsam da silinirdi. haziran ayında verilen sadece hepsiburada da kullanılan %10 maxipuanla 50tl puan kazanmıştım ama 160 tllik alışverişte kullanamıyomuşum. alışveriş tutarı puan miktarından yüksek olamazmış. bu ne saçma sistemdir anlamadım. illaki 50tllik alışveriş mi yapmam gerekiyor yani. bu konuda önerisi veya bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

50 tl lik ürün alımında puanını kullan, sonra siparişi iptal et, sonra gelen alacak dekontunu çek olarak iste, gelen çeki istedigin gibi kullan

EDIT: 30 TL lik referans numaram satılık ve takaslıktır, pm atabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamboochaa -- 12 Temmuz 2011; 21:38:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

Orijinalden alıntı: ethan

bu konuyla tam örtüşmüyor ama eski konu silinmiş yeni konu açsam da silinirdi. haziran ayında verilen sadece hepsiburada da kullanılan %10 maxipuanla 50tl puan kazanmıştım ama 160 tllik alışverişte kullanamıyomuşum. alışveriş tutarı puan miktarından yüksek olamazmış. bu ne saçma sistemdir anlamadım. illaki 50tllik alışveriş mi yapmam gerekiyor yani. bu konuda önerisi veya bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

50 tl lik ürün alımında puanını kullan, sonra siparişi iptal et, sonra gelen alacak dekontunu çek olarak iste, gelen çeki istedigin gibi kullan

EDIT: 30 TL lik referans numaram satılık ve takaslıktır, pm atabilirsiniz...

bu iyiymiş gerçekten çok teşekkür ederim hocam:) denenmiş bir yöntemmi sorun çıkmışlığı varmıdır?

• 10 lira aveya çekim feda olsun
  • Teşekkurler.bi referans numarası aldık. hb da çeki kullanırken maximum kartı kullanmak zorunda değiliz demi? Baska kredi kartı kullanabilirmiyiz.
  • elimdeki hepsiburada 30 tl cekini, morhipo.com daybuday.com limango markofoni cekleri ile takas etmek isteyorum. ilgilenenler pm den ulasabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alirbsh

elimdeki hepsiburada 30 tl cekini, morhipo.com daybuday.com limango markofoni cekleri ile takas etmek isteyorum. ilgilenenler pm den ulasabilir.

trendyol 724.com lcwwaikiki buralarda olabilir tekliflere açığım! ama 10TL AVEA bakiye fena olmaz
  • Kozmedshop çeki ile yada iki tane daybuday çeki ile takas yapabilirm.
  • İndirim kodumu 2 adet daybuday çeki ile takaslayabilirim.pm den ulaşınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKFİDAN -- 13 Temmuz 2011; 12:26:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.