Şimdi Ara

Hepsi burada papa johns büyük boy pizza 19.90 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
8.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam 2 dir konuyumu tutturamıyorsunuz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adem.Hoca

ben almıştım buz gibi geldi malzeme az almadım tekrar
    Semtten semte çok etkiliyor bu zincir mağazalar bir mağaza berbatken diğeri efsane olabiliyor. Ben uzun zamandır zincir mağazalardan yemiyorum çünkü gerçek ev yapımı piizacılardan sonra yiyemiyorum biraz fazla para verip iyisini yiyorum salçalı hamur değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swancosmetics

Bu mesaj silindi.
    Normalde ne kadar? 100 ml deodorant deilmi bu

• Böyle konu mu açılır .!! Neden link yok.?? Sanki devlet sırrı .!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 adet aldım bana hiç sms mail falan gelmedi.Aradım sms ve mail izni vermemişsiniz kayıt açıyorum siz izinleri verin dedi.Neyse izinleri verdik müşteri hizmetleri mesajları kısmına baktım iyi niyet bilmem nesine bir kod yazmışlar (ulan paramla aldığım şeye bir de sadaka muamelesi yapmışlar) neyse ben de 2 adet aldım bir kod vermişsiniz dedim hala cevap bekliyorum
  • şöyle birşey gördüm, sipariş verilebiliyor mu acaba ?
    Hepsi burada papa johns büyük boy pizza 19.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bot Player Tr -- 23 Kasım 2019; 16:15:25 >
  • sms gelmeyenler twitter'dan @HBAysenur 'a sipariş numarasını söyleyin. kodu söylüyor.
  • Şu an 39,90 TL görünüyor
  • 23,90'a düştü.
  • dün 79.90 idi, inanamadım
  • 24 lira da iyi fiyat ama geçen 20 tl'den 2 tane aldım duruyor hala. gün içinde belki tekrar 20 lira olur.
  • Müşteri memnuniyeti sıfır. Geçen 2 tane sipariş verdim biri sisteme düşmemiş. Bana kızar gibi söylemler. şube call centeri ara diyor. Kendi arama zahmetinde bulunmuyor. Call center desen sanki dilenciye para vermiş gibi konuşuyor. 1 TL ye verseler almam artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vefa1453 -- 28 Kasım 2019; 13:8:22 >
  • Bursa Nilüferden alan varmı. Nasıldır firma acaba?
  • 20 liraya düşmesini beklerken stok bitmesin? ne dersiniz alak mı
  • 2 adet daha aldım ... Artık bu fiyata kaşarlı sucuklu pide bulunuyor(yemeksepetinde)

• Geçen aldığım çok hızlı geldi ama ne bileyim malzemesi az gibiydi. O sebeple tekrar alsam mı almasam mı kararsız kaldım.
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    kod hemen geldimi?
  • Aynı fikirdeyim. Ben de restoranda kullandım kuponu. Malzeme çok azdı. Kuponlu aldık diye mi az koydular bilemiyorum ama ben de almayı düşünmüyorum artık.
  • bununda mı son kullanma tarihi 31 aralık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamir84 -- 28 Kasım 2019; 14:49:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.