Şimdi Ara

Hepsi burada papa johns büyük boy pizza 19.90 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
8.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: numberone2000

Bursa Nilüferden alan varmı. Nasıldır firma acaba?
    Gayet iyi hocam ben 3 defa aldım memnun kaldım..servis çok hızlı ve sıcak geliyor..dominosa göre çok çok iyi diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

kod hemen geldimi?
    10 dakikaya geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

Geçen aldığım çok hızlı geldi ama ne bileyim malzemesi az gibiydi. O sebeple tekrar alsam mı almasam mı kararsız kaldım.
    Şubeden şubeye değişiyor mu bilmiyorum ama benimkiler baya malzemeliydi(diğer pizzacılara göre).Özellikle kaşarı boldu.. tek sıkıntı yanında gelen sarımsaklı sosu yenilmeyecek kadar ağır yağlı .. onları da mantı yaparken kullanıyorum çok guzel oluyor.

• fiyat artmis...
  • Bu sefer yetişemedik sağlık olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 40 olmuş galiba
  • geçen ay yapılan kampanyadan faydalanmış 2 kez papa pizza yedim evdeki herkes bayıldı butik pizzalara yakındı tadı bu sefer yeni kampanyayı görünce 4 ad aldım ama geçen ayki tat yoktu sanki malzeme azalmış gibiydi sanırım fiyatta oynamak için kalitede ödün verdiler
    diğer bir konu Dominos fln ile kıyas kabul etmez bu kötü hali bile pizzaya benziyor Dominosun ki pizza değil salçalı ekmek bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugabo

geçen ay yapılan kampanyadan faydalanmış 2 kez papa pizza yedim evdeki herkes bayıldı butik pizzalara yakındı tadı bu sefer yeni kampanyayı görünce 4 ad aldım ama geçen ayki tat yoktu sanki malzeme azalmış gibiydi sanırım fiyatta oynamak için kalitede ödün verdiler
    diğer bir konu Dominos fln ile kıyas kabul etmez bu kötü hali bile pizzaya benziyor Dominosun ki pizza değil salçalı ekmek bence
    istanbul - sancaktepe'den alıyorum bende bayılıyorum pizzalarına. kesinlikle dominosun bu fiyat ve hatta bir tık pahalı pizzalarından iyi. ha verirsin tonla para dominostan daha iyisini alırsın ama f/p ürün kesinlikle.

Bu arada 2 kod kullanacak arkdaşlar: 1 kodla siparişi verin. ikinciyi tekrar verin aynı anda sepete 2 tane eklerim falan yapmayın kod ölüyor...

• yiyen arkadaşlar nereden aldıklarını paylaşırsa ve de görüşlerini eklerse güzel bir veritabanı olur herhalde, galiba, sanırsam.

• ben bahçelievlerden aldım sağolsun kurye arkadaş sıcak getirmiş ama malzemesi falan çok yavan geldi
  • ya bi pizza yiceksiniz kardeşim yiyin geçin işte herkes gurme olmuş
  • Hangi seçeneği seçip kodu yazıyorsunuz, ben geçersiz kod uyarısı alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mys66

Hangi seçeneği seçip kodu yazıyorsunuz, ben geçersiz kod uyarısı alıyorum.
    Hepsiburada sçeneği olacak.

....

Bu arada bugün gelen pizzanın yanında büyük paket doritos hediye ettiler, ne iş anlamadım.

• Hepsiburadada bir kac ay once saatlik indirimlerde 15 liraydi. Yavas yavas arttiriyorlar.pizzanin tadi diger firmalardan yuzde yuz daha iyi( butik hariç) ayrıca sos ve biberlerde güzel.diette olduğumdan ben yiyemiyorum ama size afiyet olsun.:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala devam ediyor mu arkadaşlar ? şu an fiyat 40 lira. kod falan mı girmemiz gerekiyor. eğer öyleyse nedir kod ? birde sadece istanbul içi mi geçerli ?
  • bu papa johns kesin hepsiburadanın ya. başka açıklaması yok. her kampanyada yırtık dondan fırlar gibi PAPA JOHNS 19.90 diye çıkıyor
  • Fazla kod alan, satmak isteyen varsa ben alabilirim

• İlk siparişte sufle varmı?

demin söyledim ne ruffles geldi ki kampanyada var gözüküyor her siparişle ne de sufle geldi tadı zincir firmalara göre güzeldi ama efsane değil yani.. bi dominos ta değil tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 8 Aralık 2019; 22:50:9 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.