Şimdi Ara

HEP BİR BURUN DELİĞİM TIKANIYOR YADA 50/50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
30.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER BAZEN SOLDAN ÇOK İYİ NEFES ÇEKİYOM SAĞ TIPTIKALI OLUYOR BAZEN SAĞDAN ÇEKİYOM SOL ÖYLE BAZEN İKİSİDE AZ AZ OLUYOR

ACABA PROBLEMMİ VAR YOKSA BÜTÜN İNSANLARDAMI BÖYLE

HIKHIKHIK YAPIYORUM ÇIKMIYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrbaron

BEYLER BAZEN SOLDAN ÇOK İYİ NEFES ÇEKİYOM SAĞ TIPTIKALI OLUYOR BAZEN SAĞDAN ÇEKİYOM SOL ÖYLE BAZEN İKİSİDE AZ AZ OLUYOR

bildiğim kadarıyla normal bir durum. deliklerin biri çalışırken diğeri dinlendiriliyor. hemşire teyzem söylemişti..
  • Bende merak ediyorum ya, hiç ikisini aynı anda kullanamadım şimdiye kadar
  • Yaşadığın yerin iklimine de bağlı. Eğer çok kuru bir havası varsa burun tıkanması normal.. Ben normalde Konya'lıyım Konya'nın havası çok kurudur. 5 yıl Antalya'da okudum 15 senedir Mersin'de yazlığımıza tatile giderim 1 yıldır Macaristan'da yaşıyorum. Bu yerlerde burnum hiç tıkanmaz. Konya'ya gittiğim zaman senin ki gibi burnumun bir tarafı tıkanır bazen zor nefes alırım...
  • ankaradayım gerçekten kuru hava
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

Yaşadığın yerin iklimine de bağlı. Eğer çok kuru bir havası varsa burun tıkanması normal.. Ben normalde Konya'lıyım Konya'nın havası çok kurudur. 5 yıl Antalya'da okudum 15 senedir Mersin'de yazlığımıza tatile giderim 1 yıldır Macaristan'da yaşıyorum. Bu yerlerde burnum hiç tıkanmaz. Konya'ya gittiğim zaman senin ki gibi burnumun bir tarafı tıkanır bazen zor nefes alırım...

eskisehir'in havasida ayni heralde. bende surekli tikali burunla geziyorum. hic hatirlamiyorum ikisinin birden acik oldugunu.

• Her sabah %100 tıkalı oluyor benimde .
  • toz alerjisi olabilir
  • Deviasyon olabilir
  • HEP BİR BURUN DELİĞİM TIKANIYOR YADA 50/50

Bilgisayarımız yanlış olan 2 seçeneği çıkarıyor.

diyesim geldi.

O tıkanıklık süümkten değil istersen gık gık yap yine çıkmaz. İçerde hava sıkışıyor ve burnu takıyor.
  • Benımde senelerdır aklımda hep bu var hep bı tanesı tıkalı oluyo ya sag ya sol
  • aynı durumdayız
  • lavaboya gidip elimle burnumu iyice karıştırıyorum ikisini de boşalttıktan sonra ellerimi güzelce yıkıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betimlemeler cok iyi yanliz.
  • breatheright deniyen varmı acaba ? harbiden işe yarıyomudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

lavaboya gidip elimle burnumu iyice karıştırıyorum ikisini de boşalttıktan sonra ellerimi güzelce yıkıyorum

oha fantaziye bak

sinüzit varsa böyle oluyor. bende de girpten sonraki iyileşme safhasında 1 hafta böyle oluyor sonra geçiyor.

eskişehirdeyim ama burnumun sürekli tıkalı olduğunu görmedim
  • İlliadin kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrbaron

BEYLER BAZEN SOLDAN ÇOK İYİ NEFES ÇEKİYOM SAĞ TIPTIKALI OLUYOR BAZEN SAĞDAN ÇEKİYOM SOL ÖYLE BAZEN İKİSİDE AZ AZ OLUYOR

aynı durumu yaşıyorum bu konuyu açtığın için tebrik ediyorum seni. senelerdir düşünüp durduğum ama hiçbir şey yapmadığım bu problemimle ilgili aydınlatıcı cevaplar bekliyorum. haydi hayırlısı.
  • Dediğin durumun bendede var senelerdir cekiyorum bu problemi hep neden acaba diye düşünürdüm. Gecen sene doktora gittim sonu sinüzit çıktı. hemen antibiyotik tedavisine basladık 2 hafta alkol alamıcaktım ulan nolur 2 hafta dayanırım demiştimki o sıralar eski cıktıgımla aram bozuktu neyse 2 hafta dayandım bi daha gittim kontrole 1 aylık ilac yazdı bu defada sokarım sinüzitinede ilacınada dedim biraktım tedaviyi alkole devam ettim hemde cıktıgım kızdanda ayrılmıstımki beni tutabilene hll olsun o gunder beri duzenli içiorum alkolik oldum resmen herneyse bu sene kesin baslıcam ama tedaviye bu durum cok can sıkıcı ya naparsam yapayım bi turlu burun delikleri acılmıyor.

• Benim de durum aynı valla, ya 1 tanesi ya da ikisi yarım tıkanıyor.

Ne çok kişide varmış bu problem

Nasıl geçer?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.