Şimdi Ara

hem modem olarak hemde acces point router vs olarak kullanabileceğim bir cihaz var mı lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim üst katta tplink w8960n modem var
    ben aşağıya ethernet kablosu çektim ve airties rt211 benim daire de
    2sini hme kablolu hem kablosuz kullanıyordum ancak aşağıda ki modem arızalandı
    o yüzden yeni bir modem almak istiyorum ve ben yakında buradan taşınacağım için kendime ait bir modemim olsun istiyorum bu yüzden hem acces point router bridge neyse artık özelliği olan bir modem istiyorum

yeni nesil modemlerden 300 en fazla 400 liralık hangi modemi önerirsiniz

• Ben özellikle bir model önermeyeceğim ancak şöyle yardımcı olayım. Hem modem olarak hem de router olarak kullanmaya uygun cihaz olsun diyorsanız alacağınız modemde WAN portu olmasına dikkat edin. İsteğinize cevap veren modellileri bulmak için en kolay eleme yönteminiz böyle olur. Saygılar.
  • Çok teşekkür ederim ancak en azından 3-4 model verseydiniz de ben de ona göre seçim yapsaydım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım edecek birileri yok mu bürçem max 500 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnception77 İ kullanıcısına yanıt
    merhaba
    Keenetic TR'ye yeni gelen ve gelecek vaad eden bir marka.

VDSL modemlerini incelemenizi tavsiye ederim ;
    https://keenetic.com.tr/tr/compare/routers?products=keenetic-extra-dsl,keenetic-omni-dsl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 1 Şubat 2020; 12:32:18 >
  • İnception77 İ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, alt kat için Zyxelin vmg3625 modelini kullanabilirsiniz. Hem dual bant hemde gigabit portlu bi cihaz. Hem adsl vdsl ve fiber destekli bi ürün. Fiyatıda gayet performansına göre iyi bu cihazı düşünebilirsiniz. Biraz daha çıkabilirim derseniz eğer vmg3925 modelide var bu cihazlara bakmanızı öneririm.

Zyxel VMG3625-T20A Dual-Band AC 1200 Mbps Wireless 4 Port Gigabit VDSL2/ADSL2 Modem Routerhttps://www.hepsiburada.com/zyxel-vmg3625-t20a-dual-band-ac-1200-mbps-wireless-4-port-gigabit-vdsl2-adsl2-modem-router-p-HBV00000RVCE9?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.