Şimdi Ara

Helly Hansen Outdoor Mont Ceketler hb satıcılı %50 indirimlilerde fiyatlar çok iyi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Helly Hansen Outdoor Mont Ceketler hb satıcılı %50 indirimlilerde fiyatlar çok iyi.

Yıllar önce Coastal 2 almıştım, yırtıldığı için tekrar bakıyordum, 1225-25 hesaba tanımlı kupon ve 20+25 bonus ile uygun fiyata geldi.

1417ye Svalbard da oldukça iyi gibi.

https://www.hepsiburada.com/hellyhansen/outdoor-mont-ceketler-c-22001904?filtreler=satici:Hepsiburada

• Polar kalitesi olarak decathlon - HH - Lafuma bunlar arasinda en iyisi lafuma oldu dikis kalitesi olarakta ondan sonra decathlon un polari iyi fakat dikişi pek özensiz, HH polari decathlon dan daha düşük fakat dikişinde sorun yok. Uzun lafın kisasi mont ta bilmem fakat polar için o para degmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 23 Mart 2021; 4:50:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçuk fiyatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek iyi fiyatlar göremedim. İndirimli hali bile kazık.

• commandx C kullanıcısına yanıt

Bize kazıkella ona bir itirazım yok. Ancak gözü kapalı bu markaya 2-3 bin ₺ verene indirim olarak kabul edilmeli.

• Markayı bilmediğimden dolayı fiyatlarıda bilmiyordum siteye girdiğimde gördüm ve fakir olduğumu bir kez daha anladım.

• commandx C kullanıcısına yanıt

Aman sakın forumun zengin bebeleri duymasın bu söylediğinizi. Linç etmeye gelirler yoksa.

• Montlarına bir şey diyemem de polarları pahalı kaçmış bence. Premium marka bile olsa 400 ün üstü çok pahalı, 200-300 arası bir tık fırsat olabilir.

• %50 değildir o. Olsa yerinde duramazsın.

• Bu tarz ürünlerde üretim yeri önemli. Made in Turkey ise genelde kalitesiz oluyor. Vietnam üretimi Columbia marka polar almıştım 10 yıldır taş gibi ama Boyner'de Made in Turkey üretimi aldım, 2 sene de pamuklandı, yıprandı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.