Şimdi Ara

Helininin Alt Pervanesi Dönmüyor(cözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
10.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 3.5 kanallı bir heli aldım birkaç kez kullandım bir kere yere düştü ardından alt pervane çalışmamaya başladı havalnmıyor anlıycağınız üst dönüyor alt sabit bir şekilde kalıyor bu neden olabilir nasıl tamir edebilirim migrostan aldım
    ürün buhttp://www.made-in-china.com/showroom/feiluntoys/product-detailMqRxgowPrBkS/China-20cm-Small-Helicopter-With-Gyroscope-FX029T-.html
    aslında geri verebilirim sizce ne yapmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree27 -- 22 Nisan 2012; 18:20:13 >

• Kolay gelsin;
    Aynı sorunu bizde yaşıyoruz, bir kere yere düştü artık havalanmıyor malesef.
    Bi çözüm bulursanız paşlaşabilirmisiniz?
  • ben de migrostan aldım dün.evde denerken benim de alt pervane çalışmamaya başladı. demek ki kronik bir sorun bu. çözerseniz haber verin lütfen. olmazsa iade edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

ben de migrostan aldım dün.evde denerken benim de alt pervane çalışmamaya başladı. demek ki kronik bir sorun bu. çözerseniz haber verin lütfen. olmazsa iade edeceğim.

dostum cözdüm sorunu helinin ön tarafta 2 tane motor var biri altı biride üst tarafı döndüren motor biraz inceleyince 1. motorun alt pervaneyi döndüren dişliye temas etmediğini gördüm küçük tornavidaylada biraz ittirince motorun ucunu düzeldi eğer yapamassan resimli anlatımda yapabilirim
  • quote:

ben de migrostan aldım dün.evde denerken benim de alt pervane çalışmamaya başladı. demek ki kronik bir sorun bu. çözerseniz haber verin lütfen. olmazsa iade edeceğim.

dostum cözdüm sorunu helinin ön tarafta 2 tane motor var biri altı biride üst tarafı döndüren motor biraz inceleyince 1. motorun alt pervaneyi döndüren dişliye temas etmediğini gördüm küçük tornavidaylada biraz ittirince motorun ucunu düzeldi eğer yapamassan resimli anlatımda yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree27

quote:

selam arkadaşım. sen şanslıymışsın; benimkinin bahsettiğin dişli yerinden çıkıp kaybolmuş.gerçi salonda deneme uçuşu yapıyordum belki bulunur; ancak çok küçük parça bakalım aranalım biraz.sana tavsiyem dişliyi bir yapıştırıcı ile yerine oturduktan sonra iyice sabitle.yoksa senin dişli de benimkinin akibetine uğrayabilir. iyi uçuşlar:)

• benimde dişli kayıp yedek parça bulma imkanı varmı acaba.
  • Helikopterlerimiz en kaliteli üreticilerden biri olan Syma'nın helikopterleridir. Piyasada daha ucuz pekçok helikopter görebilirsiniz ancak helikopterde kaliteyi belirleyen içindeki ana karttan vericisine , kullanılan motor cinsinden uzaktan kumandasına kadar kaliteyi belirleyen pek çok unsur mevcut. ucuz diye bir modeli alırsınız ama ilk dusmesinde helikopter bir daha calısmaz. Syma helikopterler darbelere karşıı dayanıklı hem de kalite olarak en ust duzeyde.

Ayrıca diğer onemli bir konu helikopterler bozuldugu zaman servis ve yedek parca imkanı olması.Piyasadan alınan diğer helikopterlerin yedek parcasını ya da servis imkanını bulunmadığından ürünler kullanılmaz halde kalıyor. Bu ürünlerde ise kırılan parcaları değiştirmek ve de tamir imkanı mevcut. Buradan ulaşabilirsiniz.
    http://inova.biz.tr

• Benim helikopterde de aynı durum var dişliler sağlam iki pervane de dönüyor ama bir tarafa dönerken diğer tarafa dönmüyor ve helikopter havalanmıyor.
    Problem motorda mı kumandada mı yoksa pilden mi anlayamadım. :)
  • Helikopter yere dustugu an gazı kesin...yada kontrolden cikip saga sola carptimi gazi kesinn..sorun olusmaz....ablama verdim yere dustugu halde gazi kesmedi...alt pervane sorunu bendede oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat sürmüş,bende tamir ettim önce düşen mini dişli parçayı buldum sonra alt kısımda ulaşılamayan yerdeydi,helikopteri tamamen sökmek lazım dişli çarkı demire geçirdim hizaladım sonra topladım şu an sorun yok
    konu iyi geldi yoksa dün almıştım çöpe atcaktım...dahada kimseye kullandırmam,yere düştümü gazı kesmiyorlar zorlanıyor
  • Benimde alt pervane de sıkıntı var dengesiz çalışıyor ve geç çalışıyor havalanmıyor kendi etrafında dönüyor yardımcı olacak birileri var mı?
  • YA KARDESİM NOLUR ACİL YARDIM ET BENDEDE Bİ YERE ELİMDEN DÜŞTÜ ÇOK YAVAŞCA ALT PERVANE DÖNMÜYOR ALLAH RİZASI İÇİN RESİMDE AYRINTILARIYLA DÜZGÜN ANLATIRSAN SABAH AKAM DUAMI ALIRSIN LÜTFEN RESİMLİ ANLAT :((((((
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.