Şimdi Ara

Helheim (Webzen Mu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Helheim (Webzen Mu)

Nereden indiricem?
    Download Bölümü

Nasıl kasıcaz? Yol yordam?
    Rehber

Neden Helheim?
    Mu online eski bir oyun olduğu için günümüzde çok oyuncusu kalmadı, dolayısıyla Webzen firması da eventleri ve etkinlikleri bol tutarak kemik kadroyu oyunda tutmaya ve yeni oyuncular çekmeye çalışıyor.
    (Emin olun sadece eventlerden kazandığınız Gold Channel Ticket, Exp Seal ve Scroll' lar vs. ile rahatça 400 levele ulaşıyorsunuz. Şahsen biz öyle yaptık ^^ )
    Resimlerde de gördüğünüz üzere en eski sunucu olan Helheim'in aktif oyuncu sayısı diğerlerinden daha fazla, haliyle ticaret ve item alışverişi, kısacası pazar daha canlı. Özellikle
    aradığımız itemi bulup satın alma konusunda hemen hemen hiç sıkıntı çekmedik. Bunun yanı sıra parti bulup birlikte kasabilme ihtimalinizde diğer serverlere görece daha yüksek.

Helheim (Webzen Mu) Helheim (Webzen Mu) Helheim (Webzen Mu) Helheim (Webzen Mu)

Guild kimler var? Ne vereyim abime?
     Helheim (Webzen Mu)

Muhabbet için bile gelmek isteyen olursa bekleriz

• Nerede o eski MMoRPG'ciler, buyrun gelin hoş sohbet dönsün yeter :)
  • 2-3 yıl önce arkadaşla Helheim'de başlamıştık ama sonra ortam olmayınca hem de serverde 1 resli adamların olduğunu duyunca bırakmıştık.
    AGI Elf vardı herhalde bende pek hatırlamıyorum ne vardı. CS'ye falan katılıyorsanız belki gelebilirim muhabbetine. Hali hazırda oynadığım bir server var şuan, ona para yatıracağıma Webzen'e yatırırım.
  • Hocam artık AKINCILAR Guildine geçtik bizde, buyur gel istersen, gayet seviyeli nezih bir sohbet ortamı mevcut, her türlü yardımlaşma fazlasıyla var. Bir de bu Helheim'in yıllar önceki rebirth olayını fazla takmamak lazım, sonuçta en yeni serverde başlayıp herkesi sollayıp da liderliğe oynayacak değiliz (ki buna ne nakdimiz ne de vaktimiz var), sohbet olsun hoş vakit geçsin yeter. Ayrıca şuan ki guildimiz zaten Helheim gibi bir serverde CS yi bile alabilecek potansiyele sahip bir Türk Guildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: September22

Hocam artık AKINCILAR Guildine geçtik bizde, buyur gel istersen, gayet seviyeli nezih bir sohbet ortamı mevcut, her türlü yardımlaşma fazlasıyla var. Bir de bu Helheim'in yıllar önceki rebirth olayını fazla takmamak lazım, sonuçta en yeni serverde başlayıp herkesi sollayıp da liderliğe oynayacak değiliz (ki buna ne nakdimiz ne de vaktimiz var), sohbet olsun hoş vakit geçsin yeter. Ayrıca şuan ki guildimiz zaten Helheim gibi bir serverde CS yi bile alabilecek potansiyele sahip bir Türk Guildi.

Tamamdır hocam bana uyar.
    Oyundaki nick ne senin mail atayım sana sonra Guild'e girerim nasipse
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoMeNiZeR_

quote:

Orijinalden alıntı: September22

Hocam artık AKINCILAR Guildine geçtik bizde, buyur gel istersen, gayet seviyeli nezih bir sohbet ortamı mevcut, her türlü yardımlaşma fazlasıyla var. Bir de bu Helheim'in yıllar önceki rebirth olayını fazla takmamak lazım, sonuçta en yeni serverde başlayıp herkesi sollayıp da liderliğe oynayacak değiliz (ki buna ne nakdimiz ne de vaktimiz var), sohbet olsun hoş vakit geçsin yeter. Ayrıca şuan ki guildimiz zaten Helheim gibi bir serverde CS yi bile alabilecek potansiyele sahip bir Türk Guildi.

Tamamdır hocam bana uyar.
    Oyundaki nick ne senin mail atayım sana sonra Guild'e girerim nasipse

Arkadaşın oynadığı karakter nickleri
    Cocojambo0
    PotatoLord
    Benim hesaplar
    Aegean
    Aegea

Sen oyuna girdiğin zaman forumdan mesaj at bana genelde akşamları guild başkanı geliyor guilde aldırırız senide

• özelden yazdım
  • up up
  • +1 bende geliyorum yanlız uzun zamandır oynamıyorum stat konusunda yardımınızı alırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskoedi

+1 bende geliyorum yanlız uzun zamandır oynamıyorum stat konusunda yardımınızı alırım :)

tabi ki dostum geldiğin zaman hesaplarımızdan birine mesaj atman veya buradan yazman yeterli.
  • Endorfinli Melankolik kullanıcısına yanıt
    Dün gece girdim biraz nickim qRntnTR
  • arkadaslar merhaba, ben bu oyunu yıllar once oynadım bıraktım sonra bıdaha basladım bıraktım falan sımdı eskı kullanıcı adı sıfremı hatırladım bıtane 69 lvl dw var ama midgard da birlikte oynarız falan dıyorsanız bırakıyım hellheimde acıyım? Oyunla ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum yalnız :(
  • evacuee E kullanıcısına yanıt
    Gel Helheim'de aç bir karakter, 69 level falan çok önemli değil geldiğinde bizi ekle.
  • Selamlar, ben de geldim arkadaşlar. Fırsat buldukça oyundayım. Nickim BigTurtle
  • Globalde Midgard'da GoKTuRK guıldindeydim ne günlerdi be 😀😄 7-8 Yıl oldu sanırım globalde oynamayalı.Ortam nasıl helheim'de oynamaya değer mi eski sunucu olduğundan çok sağlam playerlar vardır
  • Gelin arkadaşlar fark etmez seviye kaç olması siz yeter ki oynayın, Beraber kasarız zaman ve sabrı olan herkese kapımız açık. Stat vs. build konusunda bilgi deposu büyüklerimiz var klanımız'da, FB grubundan aktif bir şekilde görüşüyoruz. Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın ağır hastalık geçirdim Mu bile giremedim yeni yeni toparlandım.
  • 68 level Dark Wizard'ım ve bünyesinde bulundurduğu 1 bless, 1 soul, 2 chaos, 500k zen ve heart girl ordumla birlikte ilerlemekteyim.

Helheim (Webzen Mu)

@Endorfinli Melankolik Geçmiş olsun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 10 Şubat 2017; 16:41:35 >
  • Server 11 Kanturu 2 211,39 Party kurdum 3 hesap 400'e kasıyorlar gelebilecek olan özelden pt şifresini atarım pazar gününe kadar orada kalacaklar 2 kişilik boş yer mevcut

Eyvallah @Big Turtle

Helheim (Webzen Mu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endorfinli Melankolik -- 11 Şubat 2017; 10:44:4 >

• Yeni event geldi
    Sevgililr günü eventi
    Açıkçası bana göre pek bir şey yok lakin 2.5 kanadı olmayanlar için ucuz yoldan GP çekip kanatlarını alabilirler.
    Ha birde exc takı olayları var biraz onun içinde hunt yapmak gerekiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endorfinli Melankolik

Yeni event geldi
    Sevgililr günü eventi
    Açıkçası bana göre pek bir şey yok lakin 2.5 kanadı olmayanlar için ucuz yoldan GP çekip kanatlarını alabilirler.
    Ha birde exc takı olayları var biraz onun içinde hunt yapmak gerekiyor :)

Wing olayı nasıl olacak ? Kalıcı wing mi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.