Şimdi Ara

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ KOLEKSİYONUM [S.S]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
7.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar bu aralar saç şekillendiricilere merak salmıs bulunmaktayım

profosyenel makine aldım pro fırça wax lar spyreyler aldım

buda benim nacizhane ürünlerim sizlerde paylaşırsanız sevinirim

onun dışında genelde mat saç waxı topluyorum cunku doğal görünüm hosuma gidiyor

tavsiye önerilere de açığım

• hacıhayri kullanıcısına yanıt
    En çok hangi waxı beğenip kullanıyorsun?Fön makinasının markası ne?
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    hocama katılıyorum bende bu soruyu soracagım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheScanneR -- 25 Mart 2016; 16:16:55 >
  • Fön makinesini bende merak ettim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 25 Mart 2016; 23:03:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

En çok hangi waxı beğenip kullanıyorsun?Fön makinasının markası ne?

günlük hayatta kullandıgım waxlar

Hanz de Fuko - Claymation

By Vilain - Gold Digger

Mister Pompadour Natural Beeswax

dönüşümlü olarak bunları kullanıyorum

fön makinası olarakda kuaförlerin kullandıgı pro makina

ürün linki budur

http://urun.n11.com/sac-kurutma-ve-fon-makinesi/hector-turuncu-profesyonel-fon-makinesi-2400-w-P88498942

• david beckham ın kullandıgı wax budur arkadaşlar özelden çok soran oldu

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kisisel-bakim-kozmetik-sac-bakimi-hanz-de-fuko-quicksand-232554833/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacıhayri -- 26 Mart 2016; 0:49:18 >

• Bunlar birkaçı...
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 27 Mart 2016; 16:06:06 >
  • quote:

Bunlar birkaçı...

3d men bnde almayı dusunuyorum fakat siyahla yeşil arasındaki fark nedir?

birde dax removed şampuanı almayı düşünüyorum mantıklımıdır hergün wax ile saç yaptıgım için iyice temizlemesi için

• quote:

Orijinalden alıntı: hacıhayri

quote:

Bunlar birkaçı...

birde dax removed şampuanı almayı düşünüyorum mantıklımıdır hergün wax ile saç yaptıgım için iyice temizlemesi için

Yeşiller eski seri, siyah seri yenidir alabilirsin.Deep cleansing sana uygun olanı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hacıhayri

quote:

Bunlar birkaçı...

Yeşiller eski seri, siyah seri yenidir alabilirsin.Deep cleansing sana uygun olanı

yeni aldıgım waxlar urban style guide wax güzel çıktı diyebilirim fiyat performans ilişkisi iyi tutuculukda güzel parlaklık dogal bir parlaklıgı var

• hocam saç spreyini önerirmisiniz morfose un önceden syoss un vardı aşırı ağırlaştırıyordu saçları sanki su dökmüşüm gibi berberde bir sprey vardı o bildiğiniz toz gibi çok hafif ve güzel tutuyodu saçlarım ince telli ucuz yollu öneriniz varmı saç dökülmesi v.s yapmasında zaten üstlere sıkıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedJøhn

hocam saç spreyini önerirmisiniz morfose un önceden syoss un vardı aşırı ağırlaştırıyordu saçları sanki su dökmüşüm gibi berberde bir sprey vardı o bildiğiniz toz gibi çok hafif ve güzel tutuyodu saçlarım ince telli ucuz yollu öneriniz varmı saç dökülmesi v.s yapmasında zaten üstlere sıkıyorum.

morfosun 3 çeşitini kullandım en performanslı ürünü mor renkli olandır mega diye geçer birde yeni ürünleri morfose turuncu NO GAS var oda gaz içermiyor bu ikisi favorim ama sana NO GAS turuncu morfose işini görür
  • quote:

hocam saç spreyini önerirmisiniz morfose un önceden syoss un vardı aşırı ağırlaştırıyordu saçları sanki su dökmüşüm gibi berberde bir sprey vardı o bildiğiniz toz gibi çok hafif ve güzel tutuyodu saçlarım ince telli ucuz yollu öneriniz varmı saç dökülmesi v.s yapmasında zaten üstlere sıkıyorum.

Morfose kullanmadım.Osis, silhoutte, taft, loreal ve goldwell kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam taft a ne dersiniz benim için yukardaki anlattığım gibi bildiğiniz sıkınca deodorant gibi oluyor çok hafif yapışkan his yok taft bu tarz birşeymi ucuz yollu bakıyorumda .
  • quote:

hocam taft a ne dersiniz benim için yukardaki anlattığım gibi bildiğiniz sıkınca deodorant gibi oluyor çok hafif yapışkan his yok taft bu tarz birşeymi ucuz yollu bakıyorumda .

hocam fiyat performans için morfose bu iş için en iyi biçilmiş kaftan

taft dediğiniz ürün market malıdır

morfose ise bütün kuaförlerde stabil olarak kullanılan bir üründür

TURUNCU ULTRA 6,02 TL

http://urun.n11.com/jole-kopuk-sprey/morfose-sac-spreyi-400-ml-turuncu-ultra-strong-P52173515

MEGA MOR 6,75 TL

http://urun.n11.com/jole-kopuk-sprey/morfose-sac-spreyi-mor-400-ml-P38491839

BUDA NO GAS TURUNCU MORFOSE 7,50 TL

http://urun.n11.com/jole-kopuk-sprey/morfose-no-gas-sac-spreyi-400-ml-P80235251

BU ÜRÜNLERİ BERBER TOPTANCILARINDA BELKİ DAHA UCUZA ÇÖZEBİLİRSİNİZ

bide bu aralar bu ürün revaçda buda denenebilir

http://www.redist.com.tr/sac-sekillendiriciler/sac-spreyi-tam-guc-full-force-750

• quote:

İkisini de kullan beğendiğine devam et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacıhayri kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam morfose alıyorum mega olanı önermiştiniz teşekkürler cevaplar için
  • quote:

tamamdır hocam morfose alıyorum mega olanı önermiştiniz teşekkürler cevaplar için

mega sprey adamdır
  • Bunlar da benim kullandığım ürünlerden bir kaç tanesi
    Mighty Matte hakkında görüşlerin neler? Bende almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.