Şimdi Ara

hedefi ilk 10k olan Mezunlar,ne durumdasınız,planınız ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
6
Favori
3.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben şimdilik tyt matı ayrıntılı çalışıp 345 ten problem çözüyorum yanında tr paragraf ve biyoloji çalışıyorum kimya ve fizik e başlamadım dersaneyle gideceğim geometri de çalışmam lazım hep eksem de. siz ne durumdasınız

edit 1 27.09.2018 perşembe
    fonksiyonlar konu soru bitti
    2. derece denklem konu soru bitti
    problemlerden büyük ölçüde ilerledim
    tyt mat adına parabol polinom kaldı onlar bitince supara tyt 345 tytnin sonları bitmiş olacak kaf 3 e geçip ayt mata başlayacağım o sırada da dersanede derslerim başlayacak fizik kimya başlayacağım tek sorunum geometri sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-67714B014 -- 27 Eylül 2018; 20:27:11 >

• tyt 1 aya mat biter biyoloji biter tr az kalır ses bilgisinden haricinde direkt fizik kimya matematik ayt giderim
  • Tyt'de geo ve Türkçe ağırlıklı ilerliyorum. Ayt Fen konularına ağırlık verecem gelecek haftadan itibaren. Günlük rutin geo ve Türkçe haricinde sadece fenden konu çalışacam bir süre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlamadım xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocalarageldik röntgen kitabı çözdüm genel tyt tekrar-eksik belirleme amaçlı. Şimdi AYT başlıyorum ayrıca rutin olarak günlük paragraf ve geometri. Ara ara da TYT eksik olan yerlere çalışacağım.
  • hız ve denge bitirdim. geometride paralelkenara kadar geldim. 12. fizikten atom kaldı sadece.
  • her gün problem ve paragraf mantıklı
  • Ben limitteyim şu an yarın tamamen bitirip türeve geçeceğim. ( Ayt Bilgi Sarmal)

Üçgenlerde bugün bitiririm.( Yayındenizi )

• Ben limitteyim şu an yarın tamamen bitirip türeve geçeceğim. ( Ayt Bilgi Sarmal)
    Üçgenlerde bugün bitiririm.( Yayındenizi )
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Hocam fiziği nasıl hallettiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ufaktan başladım çalışmaya

• Umut oncul ve ertan sinandan dinliyorum

• sınavexperi kullanıcısına yanıt
    Hocam kitabi beğendiniz mi gerçekten eksik görme konusunda yardimci oldu mu alınmalı mı sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: tugbanasaa

Hocam kitabi beğendiniz mi gerçekten eksik görme konusunda yardimci oldu mu alınmalı mı sizce
    eksiklerimi genel olarak biliyordum ama başlangıç için iyi oldu soru çözmeye alışma süreci gibi ayrıca soruları da iyi
  • sınavexperi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam Teşekkürler cevap için

• 1 aya tyt biter hocam ama geometri hariç, ben geometriyi hep ağırdan aldım ve 3. Yılımda sanırım doğru yaptığım şeylerden biri de bu. Zaten bugün üçgen yarın prizma öbür gün dörtgen bitirsen ne olacak geometri nankör takdir edersin. Aynı şekilde 345 i 15 güne hallederim gibi ama problemlere ne yapacağım tam düşünmedim .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türev integral baya sadelesti apotemi bitirip sonra geo kasicam en zorlandığım 3 konu vektör , uzay , konikler kalktı en iyiside bu

• 2 kaynaktan analitik,kati cisim ve cember analitigi cozdum;fizikte elektrik ve manyetizmanin tamamini bitirip bi kaynaktan cozdum;matta limit ve polinom bitirdim ayt kasmaya devam edicem kendim tytyi de dersanede goturup ocaga kadar konulari bitirmeyi planliyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.