Şimdi Ara

hedefi ilk 10k olan Mezunlar,ne durumdasınız,planınız ne? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
6
Favori
3.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TYT Kasım ortası biter sonra full ait haftada 2 tyt denemesi atarım. fakat çok yavaş gidiyorum olmuş eylülün 18 i her dersin ilk 2 ünitesi bitti sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: futuredoctor99

2 kaynaktan analitik,kati cisim ve cember analitigi cozdum;fizikte elektrik ve manyetizmanin tamamini bitirip bi kaynaktan cozdum;matta limit ve polinom bitirdim ayt kasmaya devam edicem kendim tytyi de dersanede goturup ocaga kadar konulari bitirmeyi planliyorum
    ocak ayı güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6B5A59FD1

TYT Kasım ortası biter sonra full ait haftada 2 tyt denemesi atarım. fakat çok yavaş gidiyorum olmuş eylülün 18 i her dersin ilk 2 ünitesi bitti sadece.
    temiz bitirmek önemli ve ayt yi iyi ilerletmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Ben limitteyim şu an yarın tamamen bitirip türeve geçeceğim. ( Ayt Bilgi Sarmal)
    Üçgenlerde bugün bitiririm.( Yayındenizi )
    tyt mat ve türkçen ne alemde hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-67714B014

tyt mat ve türkçen ne alemde hocam

Alıntıları Göster
    Hocam dil bilgisinde eksiklik var şuan denemelerde mat 20 türkçe 30 seyrediyor. ilk 10 k için kötü değerler ama yolun başındayız daha (öyle ümit ediyorum)

Edit: nedense bildirimde bu mesajı bana attığınız gördüm pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B5A59FD1 -- 19 Eylül 2018; 18:50:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6B5A59FD1

Hocam dil bilgisinde eksiklik var şuan denemelerde mat 20 türkçe 30 seyrediyor. ilk 10 k için kötü değerler ama yolun başındayız daha (öyle ümit ediyorum)

Edit: nedense bildirimde bu mesajı bana attığınız gördüm pardon.

Alıntıları Göster
    hocam direkt ayt mat biraz iddia istiyor yav ben tytyi halledeyiyorum önce
  • quote:

2 kaynaktan analitik,kati cisim ve cember analitigi cozdum;fizikte elektrik ve manyetizmanin tamamini bitirip bi kaynaktan cozdum;matta limit ve polinom bitirdim ayt kasmaya devam edicem kendim tytyi de dersanede goturup ocaga kadar konulari bitirmeyi planliyorum
    geo benim desıkıntı siz hangi kaynakları kullandınız kimleri dinlediniz
  • kenan karadan izledim sarmal ve acili cozdum ama acilde zorlandim baya
  • Hocam daha başlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kenan karadan izledim sarmal ve acili cozdum ama acilde zorlandim baya
    ben de supara acil kenan kara 3 lemesi yapacam bakalım nası olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Hocam daha başlamadım.
    tamam hocam
  • Hocam supara çözümlü mü? Nasıl bide kitap?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ringo33

Hocam supara çözümlü mü? Nasıl bide kitap?
    hocam çözümlü değil , yazarı öğretmenim diye aldım kolay-orta arası. acil deorta zor arası olduğundan ikisini götürmeye çalışıyorum başlangıç için iyi ama zaten iyiysen alma
  • Bilgi sarmal ayt'de trigonometriyi yarıladım nitelik geodan ucgende benzerlik bitmisti en son tyt pek calismayacagim zaten ayt'me gore muazzam gelmisti cunku gecen sene deneme uzerinden giderim herhalde sadece acil mat cozup cok mu yavas gidiyorum sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valkyrimon

Bilgi sarmal ayt'de trigonometriyi yarıladım nitelik geodan ucgende benzerlik bitmisti en son tyt pek calismayacagim zaten ayt'me gore muazzam gelmisti cunku gecen sene deneme uzerinden giderim herhalde sadece acil mat cozup cok mu yavas gidiyorum sizce?
    diğer derslere paralelse iyisin bence
  • Hocam der dersten 2 sb aldın onları birlikte mi götürüyorsun ? Ben tyt için her dersten 1 sb aldım bitince 2.lere geçmeyi düşünüyorum hangisi mantıklı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galeksus4

Hocam der dersten 2 sb aldın onları birlikte mi götürüyorsun ? Ben tyt için her dersten 1 sb aldım bitince 2.lere geçmeyi düşünüyorum hangisi mantıklı ?
    mat için tek tek mantıklı ama dersaeye gidiyorsan kimya ve fizikten 2şer 2 şer temizce bitirmek iyi benim plawn bu
  • quote:

mantıklı hocam
  • Kendim çalışıyorum.

Kimyada bilgi sarmal ilk iki ünite bitti.

Mat1de kaf1 bitti bitecek son bir konu.

Geometride Kenan karadan dinliyorum yavaş gidiyorum. Dik Üçgen bitti Bilgi Sarmal'dan.

Acil Geoda Özel Üçgenlerdeyim.

Ayt mat başlıyorum yakında.

Biyolojide tam başlamadım.

Fizik ayt tork denge ağırlık merkezi bitti gibi içime sinmedi üzerinden geçicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geometri bitti 2 kaynak çözdüm. Sene içinde denemeyle tekrar edeceğim.
    Türkçe yarısı bitti karekökten.
    Tyt acil matematiğe başladım. Zamana yayarak çözeceğim acili. Birkaç güne ayt matematiğe gireceğim.
    Sizce tempo iyi mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.