Çavuş
20 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tr ne gelir bilmiyorum tam patlamalik , 2 soruyu cozmedim
Mat 6b 4y (3 soru salladim 3u de yanlis allah belami veresin )
Sosyal 2y
Fen 1y (mantar da hayvan benzer dedim o da gelirse 2) obp m kirikti itu odtu makine gelmeyecek galiba
Tyt analizim pisman olmak istemeyen goz atsin
..
Gelmekten gelen , gecmekten gecen oldugunda olusan sifat fiillerdeki en ekinde n kaynastirma olarak kabul edilir mi ?
Arkadaslar gercekten ihtiyaci olan arkadaslar(Sinav donemimde yemedim icmedim bir sekilde aldim ) elimde , yaninda ozeti cikarilmis konu anlatimi , bazi konulari cozulmus (genelde son konular) soru bankasi ve yaklasik 20-30 tane deneme var hepsi en iyi denebilecek yayinlar, apotemi, palme sarmal gibi isteyen pm atsin

Tek istedigim bir hayir duasi , Istanbul ici isteyene elden de verebilirim

Sosyal medya kullanan fosforcular konumdan uzak dursun .
Gunde belki 5 lt su iciyorum ama nereye gidiyor bilmiyorum, deneme cozuyorum yogunlasamiyorum salak sacma dikkatsizlikler yapiyorum, klima vs de olmadigindan havada da biraz nem yogun oldudugundan hissedilen +10 ekleniyor gutasyon yapacagim diye korkuyorum , saclarimda uzun oldugu icin yakiyor adeta (kesmek istemiyorum )

Tavsiyeniz nedir uyku duzenimi de eski haline getirmeye calisiyorum vucudum hala ramazan zannediyor

Ayakdan bir basliyor yukariya dogru cikiyor sonra diger bacak yukaridan asagiya isini bitirip camdan cikiyor ve ertesi gun yine geliyor kendimi kurbanlik koyun gibi hissediyorum cami da kapatamiyorum alev aliyorum yoksa yorganla kendimi kapatiyorum bu sicakta nafile bir sekilde becerip giriyor ne yapmali bu sinek abonem oldu 23 sularinda bi viziltiyla gelip sesini solugunu kesip gozden kayboluyor 4 e kadar uyutmuyor azonce yolcu ettim
Kitap fuarinda acil yayinlari da vardi satici bunlarin 2018 basim oldugu cozumlerinin de var oldugunu soyledi ben de alayim demistim (bu yil aldim ) ilk 3-4 denemeyi cozup sonrasini da mayis haziran gibi bitirirm gibi planim vardi mayis ayinda yariladim cozumlerine de bir bakayim dedim belki farkli yol falan gorurum diye sitesine girdim kaldirilmis mail attim cevap yok fb yazdim yok insta kullanmiyodum daha dune kadar bu itler icin insta da actim gene cevap yok allah belanizi versin ban yicem biliyom ama cok doldum yapacaginiz politikanin ta an s.. kapitalist ****ler

Edit : ARKADASLAR forumdan hizcarpizaman arkadasimiz daha once stoklamis benim gibi magdur olanlar pm atsin

Soracagim kimsem yok bakarsaniz sevinirim arkadaslar :) tam anlamadim
Hakkında
Forum İmzası:

Kimi-Matias Räikkönen 2007 world champion`s a Formula 1 but BWOAH I don't feel anything
ICEMAN THE KING OF SPA
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 483
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 405 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.