Şimdi Ara

Heavy Rain %100 Türkçe Yama YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
16
Favori
22.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyun güzelde 70 tl bişey değil ama oyun türkçe olmadıktan sonra neye yarar . demoyu indirdim ve oyunun yüklü olduğu klasör bulunamıyor bu yüzden ne kırık ne de türkçe olarak oynayamıyoruz . varmı bunun bir çözümü . satın alırım fakat türkçe olmadıktan sonra neye yarar . iki saat metinleri çeviricem diye oyuna nasıl yetişicem . bi bakın iki zahmet . orjinal oyuna türkçe yama yapılabbiliyormu . oyunun yüklü olduğu klasörü hala bulamadım . pislik herifler ne türkçe yapmışlar ne de crack li oynanabiliyor . allah belalarını versin böyle firmaların . olsun kendileri kaybeder . işallah crack yüzünden milyonları kaybederler de görürler isveççe bile yaptıkları oyunu türkçe yapmadıkları için .. namussuz herifler
  • estimates29 E kullanıcısına yanıt
    Yama demoda biraz sıkıntılı çalışabilir. Tam sürümü alırsanız Türkçe yama ile oynayabilirsiniz, yine bir sorun yaşarsanız yardımcı oluruz.
  • pardon benim hatammış beyler , her nasılsa demoyu indirmek için yüklenecek klasör seçerken yanlış yere gitmiş , bende zannettim adamlar crack i önlemek için oyun dosyalarını gizlemişler diye .. şu an yüklüyorum türkçe yama yaptıktan sonra görüşlerimi belirticem .
  • İndirim beklediğim oyundu 30 40 lira civarına inseydi hemen alıcaktım . ama God of war un 64 lira olduğu zamanda 70 ten 56 ya düştüğünü görünce oynamaktan vazgeçtim. Bugün cpy kırmış oyunu. Ne diyelim. Türkçe olsa her türlü almıştım zaten. Türkçe destekleyen iyi oyunların yüzde doksanına orijinal sahibim. Witcher 3 ü ps4 te olmasına rağmen bir de pc için satın aldım. Ama diğer türlü acımıyorum yeterince satılıyor oyunlar yapacak adam desteği veriyor her türlü. Yamayla oynamak güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakOtostopçu -- 24 Kasım 2019; 22:19:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakOtostopçu

İndirim beklediğim oyundu 30 40 lira civarına inseydi hemen alıcaktım . ama God of war un 64 lira olduğu zamanda 70 ten 56 ya düştüğünü görünce oynamaktan vazgeçtim. Bugün cpy kırmış oyunu. Ne diyelim. Türkçe olsa her türlü almıştım zaten. Türkçe destekleyen iyi oyunların yüzde doksanına orijinal sahibim. Witcher 3 ü ps4 te olmasına rağmen bir de pc için satın aldım. Ama diğer türlü acımıyorum yeterince satılıyor oyunlar yapacak adam desteği veriyor her türlü. Yamayla oynamak güzel olacak.
    Oyun aslında 30-40 TL'ye düşmüştü zamanında. Hatta Detroit 20 TL olmuştu aynı zamanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Oyun aslında 30-40 TL'ye düşmüştü zamanında. Hatta Detroit 20 TL olmuştu aynı zamanda.

Alıntıları Göster
    Evet o dönemi düşünerek bekledim. Ps4 te Detroit in yanında geldi zaten kütüphanemde var ama yama mümkün değil ps kırılmadan. Oyun diyalog üzerine kurulu olduğundan özellikle yamayla sindirerek oynamak istedim. Bir şekilde korsana zorlanmış oldum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakOtostopçu -- 24 Kasım 2019; 22:58:50 >
  • TÜRKÇE YAMA CPY KORSAN SÜRÜMÜNDE ÇALIŞIYORMU ??
  • Yama copyde çalışıyor mu bnde merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün gece kürekli sürümü indirip Türkçe yamayı denedim sorunsuz çalışıyor arkadaşların eline emeğine sağlık
  • Togomini T kullanıcısına yanıt
    Tşkler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar CPY grubu denen şerefsizleri tebrik etmek lazım . 50 tl lik oyunun içine gömmedikleri trojan kalmamış . indirip de kuranlara şimdiden bilgisayar başında hayırlı işler . artık dosyalarınızı görürler mi silerler mi çaktırmadan indirirler mi bilemeyiz .. windows defender ve virus total özeti . oyun kurulum setup dosyasına trojan bind etmiş şerefsizler . 50 tl için makinamı ve içindekileri riske atamam . bu oç larının derdi oyun kırmak değil yüzlerce binlerce kurban kazanıp pis emellerine alet etmek . .
    ekteki resimde herşey açık windows defenderin güncel sürümü bile uyarı verdi . bu kadar adilik aşşağılık olmaz . korsana hayır bundan sonra . gider 50 tl mi oyuna verir paşa paşa oynarım hatta daha da düşer bile bu oyun . yeni çıkan oyunlarun çoğunda da böyle

korsan oyun kullanmayın , kullanacaksanız da formata yakın kullanın ki bilgisayarlarınızdaki binlerce dosyanın kapısını şereffsizlere açmayın . 50 tl için değmez .

Heavy Rain %100 Türkçe Yama YAYINLANDI (Anonymous Çeviri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 26 Kasım 2019; 21:21:0 >

• estimates29 E kullanıcısına yanıt
    O tarz uygulamaların crackleri hoş görmeyecekleri tahmin edebilirsiniz. Zamanında büyüklerimiz tarafından polis abilerin gelip seni götürür diye az kandırılmadık. Cracklere ne kadar güvenmiyorsanız anti-virüslere de yasa dışı şeylerde şeffaflık konusunda güvenmeyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: estimates29

arkadaşlar CPY grubu denen şerefsizleri tebrik etmek lazım . 50 tl lik oyunun içine gömmedikleri trojan kalmamış . indirip de kuranlara şimdiden bilgisayar başında hayırlı işler . artık dosyalarınızı görürler mi silerler mi çaktırmadan indirirler mi bilemeyiz .. windows defender ve virus total özeti . oyun kurulum setup dosyasına trojan bind etmiş şerefsizler . 50 tl için makinamı ve içindekileri riske atamam . bu oç larının derdi oyun kırmak değil yüzlerce binlerce kurban kazanıp pis emellerine alet etmek . .
    ekteki resimde herşey açık windows defenderin güncel sürümü bile uyarı verdi . bu kadar adilik aşşağılık olmaz . korsana hayır bundan sonra . gider 50 tl mi oyuna verir paşa paşa oynarım hatta daha da düşer bile bu oyun . yeni çıkan oyunlarun çoğunda da böyle

korsan oyun kullanmayın , kullanacaksanız da formata yakın kullanın ki bilgisayarlarınızdaki binlerce dosyanın kapısını şereffsizlere açmayın . 50 tl için değmez .

Bir ürünü ücretsiz kullanıyorsanız ürün sizsinizdir hocam. Crack, free vb tüm uygulamalarda böyle. Parasını verip almadıkça güvende değilsiniz hiçbir zaman.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.