Şimdi Ara

Hearthstone yeni başladım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hearthstone yeni başladım bu adventure seçeneğinin olayı nedir oradakileri yenince birşey veriyor mu? ve hızlı bir şekilde kart nasıl kasabilirim ne yapmam lazım taktikleri var mı oyunun?

• Adventurelar sadece kart arkalığı veriyor lich king uther(paladin)herosunu veriyor sadece. Youtubeden yayınları izle kendini geliştirmende de çok yardımcı olur. Budget deckler var çok az dust isteyen onlarla başlarsın her yeni kart açınca kendine göre düzenlersin 1 yıl sonra günlük görevler ve etkinlikler sayesinde standartta 3-4 deste yapabilecek hale gelirsin
    Odd paladin 1 leg isteyen en iyi destelerden
    Bide benim favorim whizbang. Desteye koyarsan kendi destesini oluşturuyo en iyi desteler olmasada 18 farklı deste verir her clastan 2 deste

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    Lich King diye bir adventure bulamadım herkeste farklı adventurelar mı var yoksa bitirdikçe yenileri mi açılıyor?
  • Adventure the frozen throne en üsttle lich king var onu her classtan yenersen hero görünümü hediye ediyo hatta onu yenmen için illa pahalı destelere ihtiyacın yok sabır ve bikaçyüz dust yetiyo youtuba lich king budget decs yazarsan hazır desteler var desteyi kullanmak için yorumdaki deste kodunu kopyala oyunda kart düzenleme bölümüne yapıştır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.