Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kazakus koyan kazanıyor böyle oyunun taa... sıkıldım artık reno kazakus destelerinden her oyun

8-8 demon çıkarıp summon 3 minyon nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 2 Ocak 2017; 16:15:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Arkadaslar gecen gun subat ayinda Blacrock gidiciymis diye konusuyordu. Blackrock gidince verdigi kartlar da mi gidiyor ?

Evvela şubat değil, Nisan.
  • Vallaha hiç o kadar şegendary çıkaracak packi bir arada görmedim O kadar packim olsun alayı acidmaw çıksın onada razıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wild modda secret paladin'i yenebilen deste var mı?

ancak ben aşırı şanssız ve karşıdaki acayip şanslı ise yeniliyorum (10 kere üst üste kazanınca oyun müdahele ediyor resmen). buna benzer deste arıyorum altın kasmak için.
  • Pack almayı düşünüyorum. 40 ya da 80'li pack alacağım. Classic'lerde baya eksik legendarylerim var. Tinkmaster - Captain Greenskin - Illidan - Ragnaros sahip olduğum neutral legendaryler. Sizce 40 classic 40 msog mu alayım yoksa 80 msog mu?
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Şu durumda 40+40 daha rasyonel olur kanaatindeyim.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    İleride en az 80 msog almayı düşündüğümden ben de aynı fikirdeyim. Doomsayer falan hiç yok çünkü. Düşüneceğim hocam teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopolidas

wild modda secret paladin'i yenebilen deste var mı?

ancak ben aşırı şanssız ve karşıdaki acayip şanslı ise yeniliyorum (10 kere üst üste kazanınca oyun müdahele ediyor resmen). buna benzer deste arıyorum altın kasmak için.

Rank 6 da secret paladin oynamaya çalışıp kendin görebilirsin lose streak ile kendini rank 8 civarında bulursun, secret pala earlyi kaybederse veya 4 manadan büyük kartlar çekerse o rüya açılışını yapamıyor ve rüya çekemezse klasik mid rangeler nasıl durduruluyorsa aynı şekilde sonlanıyor oyun, challangerı atmadan masada 2 den fazla minyonun varsa iyi haberdir işler yolundadır avenge challangera açılmazsa iyi , ancak masaya challanger tek inerse- ki secret palaya karşı oynamasını bilen biri ise ezbere bilirler hangi kartın sıradaki olduğunu- secretları açıp tek bir aldor,hex,execute,brawl,polymorph,lightbomb vb spelle mid range ini kaybedersin masa gittiği için arkasından gelen trion ve boom tradelere gider ve destede oynayacak başka kartın kalmaz,uzun süre oynadığım için şunu söyleyebilirim 6 ya kadar %80 win rate , 6 da % 50 , gadgetzandan sonra denemedim warriorlara karşı bir fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

İleride en az 80 msog almayı düşündüğümden ben de aynı fikirdeyim. Doomsayer falan hiç yok çünkü. Düşüneceğim hocam teşekkür ederim.

Rica ederim. Ben ilk gün 30 MSOG açtım, 20 Epic/15 Rare/5 Common eksik kalmıştı ki geçen süre içerisinde açtığım packlerle Epicler de dahil olmak üzere (ufak da bir craft ile de) gereksiz 3-5 kart dışında eksik kalmadı diyebilirim. Bu bağlamda açacağınız 40 MSOG ihtiyacı karşılar diye düşünüyorum ki harici bir 80'e gerek bile kalmayacaktır zira bir yerden sonra iş 100 Gold'a 40 Dust satın almaya dönüyor.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Ben ilk gün 57 msog açtım sanırım. Tabloya baktığımda 98/96 common, 72/60 rare, 54/18 epic, 20/6 legendary var. Bakalım şans gülecek mi. Çıkan legendaryler de güzel ama Aya ve Raza arıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalale

quote:

Rank 6 da secret paladin oynamaya çalışıp kendin görebilirsin lose streak ile kendini rank 8 civarında bulursun, secret pala earlyi kaybederse veya 4 manadan büyük kartlar çekerse o rüya açılışını yapamıyor ve rüya çekemezse klasik mid rangeler nasıl durduruluyorsa aynı şekilde sonlanıyor oyun, challangerı atmadan masada 2 den fazla minyonun varsa iyi haberdir işler yolundadır avenge challangera açılmazsa iyi , ancak masaya challanger tek inerse- ki secret palaya karşı oynamasını bilen biri ise ezbere bilirler hangi kartın sıradaki olduğunu- secretları açıp tek bir aldor,hex,execute,brawl,polymorph,lightbomb vb spelle mid range ini kaybedersin masa gittiği için arkasından gelen trion ve boom tradelere gider ve destede oynayacak başka kartın kalmaz,uzun süre oynadığım için şunu söyleyebilirim 6 ya kadar %80 win rate , 6 da % 50 , gadgetzandan sonra denemedim warriorlara karşı bir fikrim yok

ayrıntılı yazı için sağol dostum.

deste önerin varsa alabilir miyim? şu deste iyidir bu deste iyidir diye.

şu an şaman deniyorum gerçi bazı yeni adv. kartları eksik. bu şaman daha aggro gibi oyunu kısa zamanda bitirebiliyor.

standard veya wild farketmez.

standard modda, bir de ben pirate warrior oynarken hiç iyi kartlar gelmiyor elime, karşıma pirate warrior gelince adam 5. turda bitiriyor. şansa daha az dayalı stabil bir deste bulmam lazım. secret paladin mesela baya iyi o konuda.

• rage quit attı adam

• leopolidas L kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:5:49 >
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:5:58 >
  • Yaklaşık bi 20-25 pack açtım yeni seriden gold ile. 0 leg 2 epic drop. Neredeyse 1 rare idi açtıklarım.
    Şu 25 packte bir kesin leg çıkma dalgası duyduydum tıraşmış sanırım veya da toplu halde açmadım ondan da olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lalale

quote:

ayrıntılı yazı için sağol dostum.

deste önerin varsa alabilir miyim? şu deste iyidir bu deste iyidir diye.

şu an şaman deniyorum gerçi bazı yeni adv. kartları eksik. bu şaman daha aggro gibi oyunu kısa zamanda bitirebiliyor.

standard veya wild farketmez.

standard modda, bir de ben pirate warrior oynarken hiç iyi kartlar gelmiyor elime, karşıma pirate warrior gelince adam 5. turda bitiriyor. şansa daha az dayalı stabil bir deste bulmam lazım. secret paladin mesela baya iyi o konuda.

Gold kasmak için ben secret hunter oynuyorum oyun ya 6.turnde bitiyor ya da concede veriyorsun hızlı yani oyunlar onun dışında aggro shamanda işini görebilir,iyi oyunlar bol legendaryler

• Oyunda yeniyim. Kartları düzenliyorum. Beğenmediğimi sağ tarafa atıyorum. Kaydedip oyuna girdiğimde yine attığım kartlar geliyor. Neden böyle oluyor arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damage1000 -- 3 Ocak 2017; 8:53:10 >
  • Şans hocam cidden. Benim arkadaşım 37 packte 1 leg çıkardı ama başka bir arkadaşım 40 packte 4 leg. Sanırım şans bize vurmuyor

• damage1000 kullanıcısına yanıt
    Beğendiğinizi sağ tarafa atacaksınız hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Beğendiğinizi sağ tarafa atacaksınız hocam :)

Saol hocam

• 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.