Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buda 11-0 lık seri yakaladığım bir fun deck.Skycap'n kragg kullanmayalıda baya olmuştu Aslında bir kaç kart değişik haliyle
    rankedda oynanıyor.Hızlı gold kasmak için iyi bir deck özellikle.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 22 Kasım 2016; 13:29:9 >
  • bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:42:2 >
  • Heh , Greetings! Arena in 2016

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • Arkadaşlar amazon üzerinden 50 dolarlık pack i 25 dolara almak gibi bir olay varmış amazon coin ile. bu konu hakkında bilgisi olan veya alan var mı? Biraz aydınlatsa bizi de alsak :)
  • morqos kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=zPE2-vONTYo

sadece us için ama rasgele bi adres ve doğru post code girince kabul eder belki ben denemedim malum dolar uçtu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

https://www.youtube.com/watch?v=zPE2-vONTYo

sadece us için ama rasgele bi adres ve doğru post code girince kabul eder belki ben denemedim malum dolar uçtu.

Eğer denerseniz bana da haber verin lütfen, ben de alayım 50 pack.
  • morqos kullanıcısına yanıt
    Androidden alınca çok uyguna geliyor aslında
  • Arkadaşlar 25 dolara 50 pack diye bir olay yok. Çünkü android üzerinde şuanda 50 pack satışı yok ve amazon satışları android üzerinden yapıyor.

25 Dolara 40 pack alabilirsiniz ancak buda pek bir avantajlı değil Türkiye şartlarında.
    Şuanda ortalama 25 dolar 85 TL yapıyor. Amazon yada banka kur farkı ile bu 100 TL'ye yaklaşacak. Zaten Türkiye'de android üzerinden 40 Pack 104 TL. Enpara ile -25 alıyoruz buda yapar 79 TL. Yani zaten biz Amerikalıdan çok avantajlıyız. Onların kampanyalı hali bile bizimkinden pahalı.

Akıllıca bir hareket değil yani.
    Ben de onu düşündüm bugün. Karazhan'ı para ile alıp 5k gold ile pack açmayı düşünüyordum. Karazhan 42 lira yanılmıyorsam. 21 lira da cepte kalır diye bir mantık kurdum. Ama enpara yok.
  • Devolve kartıyla minyon ne kadar güçlendirilmiş olursa olsun etkisizleşecektir. Şaman alan saldırısı açığını kapattı bu bufflı minyonlar konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Ben de onu düşündüm bugün. Karazhan'ı para ile alıp 5k gold ile pack açmayı düşünüyordum. Karazhan 42 lira yanılmıyorsam. 21 lira da cepte kalır diye bir mantık kurdum. Ama enpara yok.

Enpara olmaması sorun teşkil etmez başvurudan sonra en geç 2 gün sonra evine işine geliyorlar, hesabı anında açıyorlar.

Bence basvurmalısınız sonuçta ne para nede bir zaman kaybı mevcut işlemlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Peki ben Finansbank'a gidip başvuru yapsam daha hızlı olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Peki ben Finansbank'a gidip başvuru yapsam daha hızlı olmaz mı?

Enpara'nın numarası bu zaten fiziksel hizmet yok. Banka'dn hizmet alamazsın. Herşey online.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıklı, teşekkür ederim hocam.
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• Dark7 D kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 3:42:20 >
  • Arkadasim oyuna yeni basladi. Bende rank 20 olsun diye hic yenilmeden yardim ettim hesabjna girip casualda cok win aldim yenilmeden. Simdi guclu rakiplerk geliyor . Mmr i dusurebilir miyiz yardimci olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gibertey77

Arkadasim oyuna yeni basladi. Bende rank 20 olsun diye hic yenilmeden yardim ettim hesabjna girip casualda cok win aldim yenilmeden. Simdi guclu rakiplerk geliyor . Mmr i dusurebilir miyiz yardimci olur musunuz

Casualde yenildikçe düşer zaten. Ranked de ay sonu sıfırlanıyor.
  • Yeni expansion toplamda kaç altına denk geliyor?
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Adventure değil Card Set Rwenzori.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.