Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

Orijinalden alıntı: dnamaker

quote:

@dnamaker
    Murloc destesi için en iyi sınıf Shaman Blood Lust bastığınızda eğer murloc'ları koruyabildiyseniz oyunu kazanırsınız.

@Theon Greyjoy
    Eksik akrtları tamamladığınızda yaptığınız builde göre çok az oyun kaybedersiniz. Mage biraz dengesiz nerflemelerine rağmen hala kolayca karşıdakini alt edebiliyor.

@king22
    Ekledim hocam sizide listeye.

sizden ricam bir tane murlock destesi örneği paylaşırmısınız ?

En çok işe yarayan deck bu sanırım Shaman tercih ettiğim için alttaki deck çok iş yapıyor. Masayı temizlekte kolay erken damage vermekte başlangıç elinize göre ikisinide seçebilirsiniz.

Grimscale Oracle x2
    Murloc Raider x1
    Murloc Tidecaller x2
    Bluegill Warrior x2
    Murloc Tidehunter x2
    Coldlight Oracle x2
    Coldlight Seer x2
    Murloc Warleader x2
    Old Murk-Eye x1

Earth Shock x2
    Hex x2
    Lava Burst x2

Bloodlust x2
    Flametongue Totem x2
    Windfury x2
    Rockbiter Weapon x2

Fakat murloc deck oynadığınız zaman oyunu en geç 5. elde bitirmeniz gerek yoksa conscreate, flamestrike gibi skiller ile tüm desteyi kaybedebilirsiniz. Murloc deck biraz daha eğlencelik :).

Bende murlockların çok iyi olmadığı kanaatine. Vardım dün warlock , mage vb tüm yatırımımı 1 spelle yok ediyor
    Simdi mage oynamaya basladım arcane dust lar ile pyroblast , blizzard , damage yiyince 8 armor kazandıran secret kart ( 2 tane ) , bir iki tane daha freeze vede 1 tanede rakip ne koyarsa taklit eden secret karttan aldım elimi genellikle taunt ve spell ağırlıklı yaptım

• quote:

quote:

quote:

@dnamaker
    Murloc destesi için en iyi sınıf Shaman Blood Lust bastığınızda eğer murloc'ları koruyabildiyseniz oyunu kazanırsınız.

@Theon Greyjoy
    Eksik akrtları tamamladığınızda yaptığınız builde göre çok az oyun kaybedersiniz. Mage biraz dengesiz nerflemelerine rağmen hala kolayca karşıdakini alt edebiliyor.

@king22
    Ekledim hocam sizide listeye.

sizden ricam bir tane murlock destesi örneği paylaşırmısınız ?

En çok işe yarayan deck bu sanırım Shaman tercih ettiğim için alttaki deck çok iş yapıyor. Masayı temizlekte kolay erken damage vermekte başlangıç elinize göre ikisinide seçebilirsiniz.

Grimscale Oracle x2
    Murloc Raider x1
    Murloc Tidecaller x2
    Bluegill Warrior x2
    Murloc Tidehunter x2
    Coldlight Oracle x2
    Coldlight Seer x2
    Murloc Warleader x2
    Old Murk-Eye x1

Earth Shock x2
    Hex x2
    Lava Burst x2

Bloodlust x2
    Flametongue Totem x2
    Windfury x2
    Rockbiter Weapon x2

Fakat murloc deck oynadığınız zaman oyunu en geç 5. elde bitirmeniz gerek yoksa conscreate, flamestrike gibi skiller ile tüm desteyi kaybedebilirsiniz. Murloc deck biraz daha eğlencelik :).

Bende murlockların çok iyi olmadığı kanaatine. Vardım dün warlock , mage vb tüm yatırımımı 1 spelle yok ediyor
    Simdi mage oynamaya basladım arcane dust lar ile pyroblast , blizzard , damage yiyince 8 armor kazandıran secret kart ( 2 tane ) , bir iki tane daha freeze vede 1 tanede rakip ne koyarsa taklit eden secret karttan aldım elimi genellikle taunt ve spell ağırlıklı yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Kalduin#2835 beni de ekleyebilirsiniz yeni başladım

Ekledim hocam listeye.

@dnamaker
    Murloc için başlangıç elinizin şanslı gelmesi gerek ve dediğim gibi en fazla turn 5' te oyunu kazanmalısınız yoksa bütün board uçar gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 28 Aralık 2013; 13:36:00 >
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

arkadaşlar bu kart rakip oyuncunun spellerini 0 mana yapıyor ama bir defaya mahsus mu yani her el ona geçişte speller 0 mı olacak yoksa kartı sürdükten sonraki el 0 verip diğer ellerde vermiyecek mi
  • turexx kullanıcısına yanıt
    "next turn" yazdığına göre sadece bi sonraki turda 0 mana olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

arkadaşlar bu kart rakip oyuncunun spellerini 0 mana yapıyor ama bir defaya mahsus mu yani her el ona geçişte speller 0 mı olacak yoksa kartı sürdükten sonraki el 0 verip diğer ellerde vermiyecek mi

Bu arkadaşı hiç sevmem ben. Şu videoda 9.58'de ne kadar zararlı olabileceği görülüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=kO6kvWiIGGw

• Chumbawamba#2506 eklersiniz arkadaşlar...
  • Fazladan key varsa talibim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombilibom193

Chumbawamba#2506 eklersiniz arkadaşlar...

Ekledim hocam listeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

Sadece 1 el spelleri 0 cost yapıyor, sonrasında normal.

Oldukça tehlikeli bir kart oynayan kişi için. Priestlere karşı özellikle kötü, Mind Control atıp bufflama şansları var

http://www.twitch.tv/nl_kripp/b/490908316 4:04:24'de ne kadar tehlikeli olabileceğini gösteriyor

Bir de bu var
    http://www.youtube.com/watch?v=ydiqTuEvXCA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 29 Aralık 2013; 20:08:21 >

• Bi warior az önce tek komboda 28 vurdu yerde minyonu olmadığı halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Bi warior az önce tek komboda 28 vurdu yerde minyonu olmadığı halde

Nasıl oldu o iş ? en fazla arkadasımla yaptıgım macta spell damage + 5 ve pyrolast kombosundan 15 damage yemiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Bi warior az önce tek komboda 28 vurdu yerde minyonu olmadığı halde

Nasıl oldu o iş ? en fazla arkadasımla yaptıgım macta spell damage + 5 ve pyrolast kombosundan 15 damage yemiştim

Önce 3 manalık warsong commender'ı ( herkese charge veren minyon) koydu. Daha sonra 3 manalık raging worgeni koydu ve ona 0 manalık inner rage vurdu minyon 6-2lik windfuryli canavara dönüştü. Sonra 0 manaya 2 tane golem(8-8) çıkardı (adamın sağlığı 10un altındaydı benim 30) Toplamda 6 manaya 28 dmg vurmuş oldu. Elinde 2x inner rage +raging worgen olsa ortada kartı olmadığı halde 9 manaya 40 dmg vurmuş oluyor.

Blizzardın şu golemleri nerflemesi gerek.
    Edit: Birde 1 manaya whirlwind kullanıldığında 10 manaya yerde minyon yok iken rakibe 44 dmg vurabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 30 Aralık 2013; 0:25:21 >

• Arena' da 4-0 gidiyorum hadi hayırlısı nazar deymez inşallah.

Edit1 : 6-1 oldu.
    Edit2 : Şu anda 7-2 board temizlediğim için mage efendiye 1 oyun verdik :/ fakat 0-3 ve 3-3 skorlu Arenalardan sonra büyük bir gelişme oldu benim için.
    Edit3 : 8-2.
    Edit4 : 8-3 paladin geldi çok şanslıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 30 Aralık 2013; 17:52:32 >
  • Bence arenada early game'i iyi olan classlar daha çok iş yapıyor. Dün arenada warlock'u ilk denememde 6-3 tamamladım. Main olarak paladin oynamama rağmen bazen 3-3 bile yapamadığım oluyor.
  • Aynen öyle eğer oyun başı domine eden minyonlar koyup board kontrolü elinde tutarsan rakibi yaşatmıyorsun.Daha çok kart uyumu değilde minyon kalitesine bakmak gerekiyor arena için ..
  • Düşük manalı kartlar ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi. leper gnome 1 mana için iyi karttır öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arenada ağırlığı 1-2-3 manalı kartlara vermek gerek gibi. Yani daha fazla manalı kartlardan fazla olmasına pek de gerek yok. Gördüğüm bütün streamerlarda böyleydi en azından. Ama hâlâ arenada 2 win'den fazlasını göremedim.
  • quote:

Arena' da 4-0 gidiyorum hadi hayırlısı nazar deymez inşallah.

Edit2 : Şu anda 7-2 board temizlediğim için mage efendiye 1 oyun verdik :/ fakat 0-3 ve 3-3 skorlu Arenalardan sonra büyük bir gelişme oldu benim için.

Ne geldiğini de yazsaydın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

quote:

Arena' da 4-0 gidiyorum hadi hayırlısı nazar deymez inşallah.

Ne geldiğini de yazsaydın hocam.

Gecikmelide olsa ekledim hocam. Elim çok iyiydi, 3 tane fire elemental ve 2 tane hex üstüne bir çok overload kartı ve unbound elemental geldi ayrıca Blizzard forumlarında yazılan gibi yaptım 5 ve 5 mana altı kartlara ağırlık verdim ve kartları seçerken de gördüğünüz gibi hiç Blood Lust yok seçerken geldi fakat mana dalgalanmasını bozucağı için hiç seçmedim veya lava burst de aynı şekilde, bunların yerine açığı kapatabilicek başka şeyler seçtim.

Edit: 2 kere hata yaptım bu yüzden 2 oyun kaybettim bunlardan biri karşımdaki Mage' i hafife alıp board clearing yapmadım ve yaklaşık 5 canlı Mage' i öldüremedim. Diğer hatam ise yanlışlıkla Dark Iron Dwarf buffını bir el önce oynadığım totem yerine yeni bastığım toteme verdim hal böyle olunca Tauntu öldürebilmek için kendi masamı temizledim Paladin' de masada üstünlük sağlayıp yendi beni. Diğer yenilgim yine Paladin yüzünden fakat yaptığım bir hata yoktu sadece seçtiği kartlar benden daha iyiydi, oyun boyunca pek bir etkim olmadı. Bu deck ile karşıma 2 Shaman, 1 Druid, 2 Paladin, 2 Mage, 1 Rogue geldi ve hepsini yendim, 1 kere mage ve 2 kerede paladine karşı yenildim.

Edit2 : Ödül olarak 1 golden kart, 150 gold, 1 kart paketi ve Rare card geldi. Kart paketinden de Golden Cult Master ve 3 tane warior rare kart ve bir tanede mage kartı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 30 Aralık 2013; 22:25:26 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.