Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Bence arenada early game'i iyi olan classlar daha çok iş yapıyor. Dün arenada warlock'u ilk denememde 6-3 tamamladım. Main olarak paladin oynamama rağmen bazen 3-3 bile yapamadığım oluyor.

Bende de tam tersi dostum normalde Warlock oynuyorum, arenada nedense Paladin bana çok güçlü geliyor. Daha bugün Paladinle 12/1 bitirdim, 12/2 yaptığımda da Paladin vardı yine. Onun dışında en yakın 11/3 Druid var. Warlock hero ability'yi arena için çok etkili bulmuyorum, kart + board avantajını sağlasan bile hp'ni azaltıyor, arenada tamamen rastgele kartlar gittiği için karşıya sürpriz damageler çıkabiliyor ve önde olduğun oyunu kaybettirebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Bence arenada early game'i iyi olan classlar daha çok iş yapıyor. Dün arenada warlock'u ilk denememde 6-3 tamamladım. Main olarak paladin oynamama rağmen bazen 3-3 bile yapamadığım oluyor.

Bende de tam tersi dostum normalde Warlock oynuyorum, arenada nedense Paladin bana çok güçlü geliyor. Daha bugün Paladinle 12/1 bitirdim, 12/2 yaptığımda da Paladin vardı yine. Onun dışında en yakın 11/3 Druid var. Warlock hero ability'yi arena için çok etkili bulmuyorum, kart + board avantajını sağlasan bile hp'ni azaltıyor, arenada tamamen rastgele kartlar gittiği için karşıya sürpriz damageler çıkabiliyor ve önde olduğun oyunu kaybettirebiliyor.

Paladin konusunda haklısınız divine shieldler ve Consecrateler üstüne silahlar paladini neredeyse yenilmez yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

quote:

Paladin konusunda haklısınız divine shieldler ve Consecrateler üstüne silahlar paladini neredeyse yenilmez yapıyor.

Rank10 dayim. Bence paladin kartları yetersiz. Karşınıza rush build warlock gelirse 6 manayı göremeden yeniliyorsunuz. Spell build mage gelirsede pek şansınız yok. Druidi söylemiyorum karşıma gelen druidlerin %70 i oyunu kazanıyor. twitchte 1 tane legend paladin gördüm onda da 9 tane legendary kart vardı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rank10 dayim. Bence paladin kartları yetersiz. Karşınıza rush build warlock gelirse 6 manayı göremeden yeniliyorsunuz. Spell build mage gelirsede pek şansınız yok. Druidi söylemiyorum karşıma gelen druidlerin %70 i oyunu kazanıyor. twitchte 1 tane legend paladin gördüm onda da 9 tane legendary kart vardı.

Arenanın kralı diyebiliriz Paladine fakat sanırım Rogue' da Rank'ın kraliçesi. Elimde standart Rogue kartları var ne SI:7 Agent ne de Defias yada Evis. var buna rağmen rahatlıkla oyun kazanabiliyorum. MassanC adlı oyuncunun rogue, druid ve warlock deckleri var ranked için ayrıca yanlış yazmış olabilirim fakat desrow adlı canlı yayın yapan oyuncununda Paladin decki vardı fakat şimdi SC2 oynamakla meşgul eski yayınlara bakabilirsiniz legendary' ye kadar yükselmişti o yanlış hatırlamıyorsam.

• Ödülü kastetmiştim ama sağlık olsun Taktikleri okuduğumuz iyi oldu kullanırız

Ayrıca paketin içeriği başarıya göre belirleniyo olamaz değil mi hocam?
  • merhaba fazla key i olan varmı.. ? Kuzenime lazım.. Şimdiden Teşekkürler. PM lütfen
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Sanmam geçen sefer priest ile saçma bir deck hazırlayıp girdim ve 0-3 gibi bir sonuç aldım ordan gelen pakatten Legendary Gruul çıktı.
  • Ben de sanmıyorum, bana da birkaç winli bi arena sonrasında paketten Alex çıkmıştı, yine 100 altına aldığımdan ysera çıktı ama kalanlar hep commondı. Bir paketten 1 altın 3 rare çıkması şüphelendirmiyor değil.
  • Şu arenada 1 galibiyetten fazlasını alamadım ipucu falan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Şu arenada 1 galibiyetten fazlasını alamadım ipucu falan var mı ?

Mana dağılımı önemli, ayrıca işlevsel kartları seçmek ve tek bir comboya bağlı kalmamak gerekli aynı kartlarla çeşitli combolar yapabilmen gerekli.

@gokg
    Tamamen şans az önce kesinlikle karar verdim. Kripp' in streamini izliyordum 12-1 gitti 2 paket ve çokça gold aldı. Paketlerden biri orta golden ve epic düşürdü, diğeride 1 rare ve geri kalanı common düşürdü. Tamamen şans.
  • quote:

Arena oyunculuktan çok kart seçimine bakıyor. O yüzden bu seçimi öğrenmen zaman alabilir.
  • quote:

quote:

Arena oyunculuktan çok kart seçimine bakıyor. O yüzden bu seçimi öğrenmen zaman alabilir.

Hocam elimde bir tane Gruul var ve hangi classa koyduysam hiçbir işe yaramadı. Bu yüzden bu kartı yakıp Palladin ve Rogue' tan kart craftlamak istiyorum. Rogue' da 2 Eviscerate 2 defias Ringleader ve 1 tane de SI:7 Agent' ım var. Paladin de ise Blessing Wisdom, Eye for an eye ve Blessed Champion var elimde. Gruul' u yaktığımda 435 dustım olucak her iki class içinde kart önerebilir misiniz ? Her iki sınıfı (biri de olabilir) da orta seviyeye getirsem benim için.

• Arena'da fazla galibiyet alınca sonrasında kullanacağınız anahtarda deck gelme ihtimalini arttırıyorsunuz hepsi bu yani Sonuçta ödül sayısı artınca,2-3 tane deck alma ihtimaliniz de artıyor. Gerisi tamamen şans tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Arena'da fazla galibiyet alınca sonrasında kullanacağınız anahtarda deck gelme ihtimalini arttırıyorsunuz hepsi bu yani Sonuçta ödül sayısı artınca,2-3 tane deck alma ihtimaliniz de artıyor. Gerisi tamamen şans tabi.

Bence direk şans işi çünkü 3-3 arena yapıp bir arkadaş Ragnaross açmıştı bende 1-3 ile Gruul açtım. Yüksek win alınca da sadece golden farkı oluyor paketten en az 1 tane veya oyun sonu 1 tane golden kart veriyor.
  • quote:

Hocam elimde bir tane Gruul var ve hangi classa koyduysam hiçbir işe yaramadı. Bu yüzden bu kartı yakıp Palladin ve Rogue' tan kart craftlamak istiyorum. Rogue' da 2 Eviscerate 2 defias Ringleader ve 1 tane de SI:7 Agent' ım var. Paladin de ise Blessing Wisdom, Eye for an eye ve Blessed Champion var elimde. Gruul' u yaktığımda 435 dustım olucak her iki class içinde kart önerebilir misiniz ? Her iki sınıfı (biri de olabilir) da orta seviyeye getirsem benim için.

Gruul zaten çok sevilen bir kart değil. Arena'da belki iş yapabilir fakat diğer türlü zor çünkü bu kartı koruyabileceğinin garantisi yok. Korumadığın zaman ise sea gianttan daha masraflı bir kart olmuş oluyor.

Kart önerilerine gelince Rogue'un basic kartları yeterince iyi, çok az craftlaman gerekenler var bence zaten önemli olanları almışsın. Perdition's Blade oldukça iyi bir kart onu öneririm. Onun dışında Blade Flurry (deckte deadly poison olması şart bu kartı kullanacaksan) ve Betrayal fena kartlar değil.

Paladin'de önerebileceğim çok kart var çünkü hepsi iş yapıyor. Blessing of Wisdom fena bir kart değil, duruma göre iş yapabiliyor ama Eye for an eye'ı kullanma derim zira genelde zaten en güçsüz minionlarıyla saldırıyor zaten rakipler secret olduğunu görünce. Tek işe yaradığı durum rakibin 2-3 canı kaldığında kendi kendini öldürmesini sağlıyor onun dışında pek işlevsel değil bence. İlk olarak Equality öneririm ben Consecrate ile kullanıldığında rakibin bütün minionlarını öldürmeyi garantiliyorsun divine shield yoksa hiç birinde. Paladin kartı değil fakat Wild Pyromancer da equality ile kullanıldığında aynı işlevi görüyor. Argent Protector ve Aldor Peacekeeper da çok iyi kartlar.

• quote:

quote:

Gruul zaten çok sevilen bir kart değil. Arena'da belki iş yapabilir fakat diğer türlü zor çünkü bu kartı koruyabileceğinin garantisi yok. Korumadığın zaman ise sea gianttan daha masraflı bir kart olmuş oluyor.

Kart önerilerine gelince Rogue'un basic kartları yeterince iyi, çok az craftlaman gerekenler var bence zaten önemli olanları almışsın. Perdition's Blade oldukça iyi bir kart onu öneririm. Onun dışında Blade Flurry (deckte deadly poison olması şart bu kartı kullanacaksan) ve Betrayal fena kartlar değil.

Paladin'de önerebileceğim çok kart var çünkü hepsi iş yapıyor. Blessing of Wisdom fena bir kart değil, duruma göre iş yapabiliyor ama Eye for an eye'ı kullanma derim zira genelde zaten en güçsüz minionlarıyla saldırıyor zaten rakipler secret olduğunu görünce. Tek işe yaradığı durum rakibin 2-3 canı kaldığında kendi kendini öldürmesini sağlıyor onun dışında pek işlevsel değil bence. İlk olarak Equality öneririm ben Consecrate ile kullanıldığında rakibin bütün minionlarını öldürmeyi garantiliyorsun divine shield yoksa hiç birinde. Paladin kartı değil fakat Wild Pyromancer da equality ile kullanıldığında aynı işlevi görüyor. Argent Protector ve Aldor Peacekeeper da çok iyi kartlar.

Teşekkürler.

Gruul' u Arena' da bile ayakta tutmak çok zor hele ranked' da veya casual' da ilk hedef o oluyor çıkardım destelerin hepsinden zaten. Bende bugün Arena' da 2 tane Ironbark Proctector düşürdüm Equality ve Consecrate ile bu iki kart tamamen oyunu değiştirir. Tekrar teşekkürler öneriler için.

• Ironbark demişken bugünkü arenadan bir görüntü:

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Sanırsam 6-7 tane Ironbark geldi 3 tanesini aldım
  • quote:

Ironbark demişken bugünkü arenadan bir görüntü:

• Bilgisayarım bozuldu 1 haftadır oynayamıyorum krize girdim artık acayip sıkılıyorum finaller ustu stres atmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ironbark demişken bugünkü arenadan bir görüntü:

Karşıdaki adam iyi ağlamıştır

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.