Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LetnaErt

Arkadaşlar bende oyuna başladım. Beta key'in geldiğini 2 gün önce farkettim :)) . Mage ile oynuyorum onun yanında shaman,priest ve warlock açık. Ben Hunter ile oynamak istiyorum onu nasıl açacağım ? Ayrıca sadece casual modda oynuyorum ranked ve casual dışında başka tarz şeylerde var mı?

Dostum practice bölümünde Hunter'ı yenmen lazım açılması için. Hangisini yenersen o açılır.

Ranked ve Casual dışında Arena modu var, 150 gold istiyor girmek için. Önüne 3 hero çıkıyor, oynamak istediğini seçiyorsun. Ondan sonra rastgele 3 kart geliyor önüne 1 tanesini seçiyorsun, bu işlemi 30 kere tekrarlayarak bir deste oluşturuyorsun ve ondan sonra rastgele rakiplere karşı oynuyorsun. 3 kere kaybettiğin zaman ya da 12 win aldığın zaman bitiyor arena. Ne kadar çok win alırsan ona göre ödül geliyor. Ödüllerden mutlaka 1 tane card pack çıkıyor, yanında ise gold, arcane dust ya da herhangi bir kart geliyor.

• Son oyunumda Hunter'a karşı kazandım ve açıldı evet :) Arena olayına daha sonra bakarım o zaman şimdi oyunu öğrenmeye yoğunlaşayım. Bugün bir adama karşıda 1 hp ile oyun kazandım çok eğlenceli gelmeye başladı böyle şeyler olunca :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

Arkadaşlar bende oyuna başladım. Beta key'in geldiğini 2 gün önce farkettim :)) . Mage ile oynuyorum onun yanında shaman,priest ve warlock açık. Ben Hunter ile oynamak istiyorum onu nasıl açacağım ? Ayrıca sadece casual modda oynuyorum ranked ve casual dışında başka tarz şeylerde var mı?

Hoşgeldin. Hunter'la oynamak için ya Practice'e girip Hunter'a karşı kazanman gerek yada Casual veya Ranked' da Hunter'a karşı oyun kazanman gerek.

Casual ve Ranked yanı sıra Arena var fakat Arena'yı yeni başlıyanlara tavsiye etmem çünkü belli bir ücret vererek giriyorsun ve 3 oyun kaybedersen tekrardan ücret ödemen gerekiyor.

Bence Arena'ya girmek pack almaktan daha iyi bir fikir. 0 win ile ayrılsan bile hem Arena'nın ayrı bir zevki var, hem de pack veriyor sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

quote:

quote:

Hoşgeldin. Hunter'la oynamak için ya Practice'e girip Hunter'a karşı kazanman gerek yada Casual veya Ranked' da Hunter'a karşı oyun kazanman gerek.

Casual ve Ranked yanı sıra Arena var fakat Arena'yı yeni başlıyanlara tavsiye etmem çünkü belli bir ücret vererek giriyorsun ve 3 oyun kaybedersen tekrardan ücret ödemen gerekiyor.

Bence Arena'ya girmek pack almaktan daha iyi bir fikir. 0 win ile ayrılsan bile hem Arena'nın ayrı bir zevki var, hem de pack veriyor sonuçta.

Bence paket almak mantıksız dediğiniz gibi Arena' nın getirisi fazla fakat yeni başlayan biri için Arenanın ücreti ağır gelebilir, sürekli gerçek para ödeyerek girmesi gerekecek bir süre boyunca. Para biriktirme yoluna giderse hem sınıfları hemde kartları tanır Arena için daha hazırlıklı olur ama paket almanı önermem oyunun verdiği kartlar başlangıç için yeterli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

quote:

quote:

Bence paket almak mantıksız dediğiniz gibi Arena' nın getirisi fazla fakat yeni başlayan biri için Arenanın ücreti ağır gelebilir, sürekli gerçek para ödeyerek girmesi gerekecek bir süre boyunca. Para biriktirme yoluna giderse hem sınıfları hemde kartları tanır Arena için daha hazırlıklı olur ama paket almanı önermem oyunun verdiği kartlar başlangıç için yeterli.

Yok zaten reel parayı kastetmemiştim ben. 100 gold verip paket almaktansa 150 gold verip arenaya girmek daha iyidir. Yoksa arena girişine ya da kartlara para vermek özellikle başlarda tamamen gereksiz bence.

• Bu arada adını yanlış yazmışım yeni farkettim hunter değil rogue :) 7-8 oyun oynadım ama 3 tanesini felan kazanabildim. Baya zorlanıyorum şu an rogue ile.
  • Forgiveness#2824 ekleyebilirsiniz.

Ayrıca mage , warlock , paladin , ve rogue konusunda sorusu olan varsa bilgim doğrultusunda elimden geldiğince yardım edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makesweat

Forgiveness#2824 ekleyebilirsiniz.

Ayrıca mage , warlock , paladin , ve rogue konusunda sorusu olan varsa bilgim doğrultusunda elimden geldiğince yardım edebilirim.

Ekledim hocam.
  • Bende ekledim sizi (HimuraKenshi). Rogue oynuyorumda internetten bir deck buldum eğer vaktiniz varsa size göstermek isterim. Oyunlarda çok etkisiz kalıyor gibiyim. Benim aptallığım mı yoksa deckteki sıkıntı mı bakarız :)
  • Biri bu kartlarla ilgili tam bir rehber yapar ise çok güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICEBERK

Biri bu kartlarla ilgili tam bir rehber yapar ise çok güzel olacak.

Bende onu düşünüyorum fakat o kadar bilgim yok eğer gönüllü biri olursa bende yardımcı olurum.
  • Ekleyin hocam:
    Nyderrath#2704
  • quote:

Bende ekledim sizi (HimuraKenshi). Rogue oynuyorumda internetten bir deck buldum eğer vaktiniz varsa size göstermek isterim. Oyunlarda çok etkisiz kalıyor gibiyim. Benim aptallığım mı yoksa deckteki sıkıntı mı bakarız :)

Tamam hocam oyundan ulaşırsanız konuşuruz olmadı kendi deckimi atarim onun uzerinden tartışırız :)

• Bu mage yeni başlayanlar için kötü mü yoksa ben mi kötü oynadım bilmiyorum ama sürekli kaybediyorum mage oynarken.

Warriora başladım artık kafam rahat az önce 1 tane druidi patates ettim.
  • Merhabalar , ben murlock destesi yapmak istiyorum sizce hangi classı tercih etmeliyim ?

• @dnamaker
    Murloc destesi için en iyi sınıf Shaman Blood Lust bastığınızda eğer murloc'ları koruyabildiyseniz oyunu kazanırsınız.

@Theon Greyjoy
    Eksik akrtları tamamladığınızda yaptığınız builde göre çok az oyun kaybedersiniz. Mage biraz dengesiz nerflemelerine rağmen hala kolayca karşıdakini alt edebiliyor.

@king22
    Ekledim hocam sizide listeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 27 Aralık 2013; 23:30:56 >
  • quote:

@dnamaker
    Murloc destesi için en iyi sınıf Shaman Blood Lust bastığınızda eğer murloc'ları koruyabildiyseniz oyunu kazanırsınız.

@Theon Greyjoy
    Eksik akrtları tamamladığınızda yaptığınız builde göre çok az oyun kaybedersiniz. Mage biraz dengesiz nerflemelerine rağmen hala kolayca karşıdakini alt edebiliyor.

@king22

sizden ricam bir tane murlock destesi örneği paylaşırmısınız ?
  • Kalduin#2835 beni de ekleyebilirsiniz yeni başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnamaker

Merhabalar , ben murlock destesi yapmak istiyorum sizce hangi classı tercih etmeliyim ?

Diğer arkadaşa katılmayarak Warlock diyorum ben. Shaman'da iş şansa kalıyor biraz (bloodlust yoksa zorlanırsın + kartların bitiyor), Warlock daha sağlam. Çünkü her el 2-3 kart oynadığın için kartlar bitiyor, Warlock ise kart takviyesi yapabiliyor. Ayrıca Blood imp, flame imp gibi minionlar oyun başında çok etkili murloc decklerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnamaker

quote:

@dnamaker

@Theon Greyjoy

@king22

sizden ricam bir tane murlock destesi örneği paylaşırmısınız ?

En çok işe yarayan deck bu sanırım Shaman tercih ettiğim için alttaki deck çok iş yapıyor. Masayı temizlekte kolay erken damage vermekte başlangıç elinize göre ikisinide seçebilirsiniz.

Grimscale Oracle x2
    Murloc Raider x1
    Murloc Tidecaller x2
    Bluegill Warrior x2
    Murloc Tidehunter x2
    Coldlight Oracle x2
    Coldlight Seer x2
    Murloc Warleader x2
    Old Murk-Eye x1

Earth Shock x2
    Hex x2
    Lava Burst x2

Bloodlust x2
    Flametongue Totem x2
    Windfury x2
    Rockbiter Weapon x2

Fakat murloc deck oynadığınız zaman oyunu en geç 5. elde bitirmeniz gerek yoksa conscreate, flamestrike gibi skiller ile tüm desteyi kaybedebilirsiniz. Murloc deck biraz daha eğlencelik :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 28 Aralık 2013; 3:31:18 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.