Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gün 3 er pack vermiyecekmiydi yaw bugün vermedi bana.
  • 5 oyun oynadım. 5 oyun 150 kart demek. Her oyunda Jaina nin son kart olma ihtimalini hesaplayın. Blizard a sorsanız oyun kartları tamamen random dağıtıyor. Artık bilgisayarımdan, telefonumdan blizzard denen ahlaksız şirkete dair bütün oyunları kaldırdım. Sinir olmaya değmez.

https://i.hizliresim.com/y6Zbqn.png
    https://i.hizliresim.com/GmMLDb.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoK -- 26 Mart 2019; 13:4:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ana kadar gösterilen kartların animasyonlarında aşırı kolaya kaçmışlar sanki, baya sıradan duruyor, hiç koymasalarda farkı hissetmeyiz nerdeyse o derece.
    Madame Lazul’un animasyonuna bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 26 Mart 2019; 15:28:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Her gün 3 er pack vermiyecekmiydi yaw bugün vermedi bana.
    O 1 kerelikmiş ben her gün verecek sanıyordum
  • Felurian kullanıcısına yanıt
    Lazulun videosunu izleyince ben de aynı şeyi düşünmüştüm. Umarım değiştirirler.
  • Nightful kullanıcısına yanıt
    Açsam mı acaba hepsinden 5er tane. 1er legendary çıksa iyi olurdu packler kalkmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 26 Mart 2019; 16:21:22 >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Pity timer saydıysan açılır da yoksa açma bence riskli Legendary çıksa 400 dust alırsın wilda gidenleri dustlıyorsan. Onun yerine yeni packlerden 1 epic çıksa daha iyi.
    Pity timer saymadım da dustlamıyorum, wild oynuyorum even warlock oynadım 2 gündür moltenli guldansız rnk 22den rank 7e kadar çıktı zevkliymiş.
    3 pack verdiğinde 2şer epic çıktı da bi gaz verdi goldları harcatmak istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 26 Mart 2019; 19:35:40 >
  • Arkadaş neymiş bu Lackey ya. Her karta eklemişler, bir şeye de benzemiyor. Duzgun bi mekanik yapin ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Khadgar'ı ilk görünce ben de dedim ne çöp olmuş bu diye, ama çok spesifik bir kart aslında. Jan'alai ile güzel sinerjisi var, bir de şu 8 mana epic 6 manalık iki tane minyon summonlayan ile güzel sinerjisi var. Bir anda boardda 4 tane 6 manalık minyon summonlıyorsunuz. Ha çok kullanışlı mı kesinlikle değil, Jan'alai aktif edeceksin de elinde khadgar olucak da atacaksın da iki tane Ragnaros summonlayacaksın.

3ünden de 1 er tane açtım.ungoro giderayak güzelliğini yaptı.koboldsdan da bi epic geldi.
    baya bi son legendary ne zaman gelmiş diye baktım my collectiondan hatırlamaya çalıştım onun üzerine açtım
  • quote:

Orijinalden alıntı: akino

Khadgar'ı ilk görünce ben de dedim ne çöp olmuş bu diye, ama çok spesifik bir kart aslında. Jan'alai ile güzel sinerjisi var, bir de şu 8 mana epic 6 manalık iki tane minyon summonlayan ile güzel sinerjisi var. Bir anda boardda 4 tane 6 manalık minyon summonlıyorsunuz. Ha çok kullanışlı mı kesinlikle değil, Jan'alai aktif edeceksin de elinde khadgar olucak da atacaksın da iki tane Ragnaros summonlayacaksın.
    Benim yadırgadığım konu da o aslında. O sinerji, el rakibe geçtiği an bitecek. Videoda gördün mü bilmiyorum 4 tane divine shield li tauntlar puff diye yok oluyor ve bu durumu gerçekleştirecek çok kart mevcut.
    Gelecek paketle birlikte aggro bitecek, odd bitecek, control bitecek, quest bitecek, elemental bitecek. E ne kaldı geriye??? Summon veya hand mage gibi şeyler gelecek. Onlarla da oynanır mı bilinmez.

• Beyler bana wildde kolay legende çıkaracak deck önerir misiniz ?
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Mechathun warlock

• Bu wilda geçecek kartları craftlamanın mantığını anlayamadım hala. Şimdi dust harcayıp craftladığımız kartı wilda geçince bozup yine aynı dustı almayacak mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: psychô

Bu wilda geçecek kartları craftlamanın mantığını anlayamadım hala. Şimdi dust harcayıp craftladığımız kartı wilda geçince bozup yine aynı dustı almayacak mıyız?
    En basitinden söyleyim, Baku yok sende ve sen 1600 dust a craftladın. Sonra bu kart Hall of Fame e geçecek ve sana 1600 dust geri gelecek ama Baku duracak. Yani hem 1600 ü geri alacaksın hem de bedava Baku olacak elinde. Sonra oynarsın veya 400 dust a bozdurursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

En basitinden söyleyim, Baku yok sende ve sen 1600 dust a craftladın. Sonra bu kart Hall of Fame e geçecek ve sana 1600 dust geri gelecek ama Baku duracak. Yani hem 1600 ü geri alacaksın hem de bedava Baku olacak elinde. Sonra oynarsın veya 400 dust a bozdurursun.

Alıntıları Göster
    Çok sağ ol hocam ben bu detayı bilmiyordum. O zaman elimizdeki goldlarla HoF’a geçecek packlerden açmak mantıklı mı yoksa riskli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: psychô

Çok sağ ol hocam ben bu detayı bilmiyordum. O zaman elimizdeki goldlarla HoF’a geçecek packlerden açmak mantıklı mı yoksa riskli mi?

Alıntıları Göster
    Gene en basitinden söyleyim. Witchwood, boomsday, rastakhan. Açmak istersen bunlardan aç. Benim önerim yakında gelecek paketi bekle.

• dönüp dolaşıp aynı kartları önümüze koyuyorlar. priest spellstone wilda geçiyor ama 9 manalık versiyonunu geri getirmişler. madem aynı kartları ısıtıp ısıtıp önümüze sunacaksın rotasyonun manası ne? umarım pre order satışları önceki paketten de az olur da biraz akıllanırlar. bunlara anca satış az olacak ki öyle akılları başlarına gelecek.

• 2 gündür midrange ile rank 5'e çıkmaya çalışıyorum abartısız 20-25 maç yaptım, bazı maçlar son karta kadar uzadı ve 1 tanesinde bile elime oyun içi dahil Rexxar gelmedi.. Rank 10'a geri düştüm haliyle. Geçen ayda ay sonlarına doğru böyle şeyler olmuştu ama şansızlık demiştim... Daha öncelerdende çok kez Blizzardın RNG kart çekimi ve deck dizilimini manipüle ettiği bolca tartışılmıştıda inanmıyordum ama şimdi inanmaya başladım başıma gelince. Bu kadarıda şans olamaz gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.