Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: September Storm

WTF, bi ek paket 500-550 tl edermi ya kafayı yediler harbi.
    Asgari maaşın 4 de 1 i !
    Yani bu kur farkına bir çözüm getirmezlerse Blizzard Türkiyeden daha zor ekmek yer.
    Bugüne kadar tüm expansionlara pre-purchase yapmıştım ama ilk defa almıyacağım.
    250 tl google playde. He bide 399 tl lik sürüm varda ona zaten bulaşmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Bunlar kafayi yemis 550 lira ne be koleksiyon surumu oyun alinir o paraya aciyin bide dalga gecer gibi 2-3 tane legendary cikiyo
    Google playde 250 tl hocam ordan alın almayı düşünüyorsanız. He yine pahalı tabi bir kart oyunu için

• Çoğu expansion'ı almış birisi olarak diyorum ki kesinlikle bu paralar verilmez. 1000-2000 ne biriktirebiliyorsanız biriktirin ama şu aç gözlülere para yedirmeyin artık. Ben bundan sonra herhangi bir expansion'ı para verip almayı düşünmüyorum. Bu fiyata dana alınır yav.
  • ben karazhan'dan beri pre purchase yapmıyorum. senede max 3-4 kere parayla 15 pack alıyordum ama o bile alınmayacak durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightful

Diğer kopyasını golden craftlarsın , sende olana dokunmazsın.
    Baku ve genn in diğer kopyası craftlanamıyor sadece tek kopyaya izin veriyor dostum bende mi bir yanlışlık var?
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Yanlışlık değil normal. Craftlansa bile yalnızca 1 tanesinin dustları geri verilir. Legendaryler 1 diğer kartlar 2 adet olunca dust geri dönüşü vardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    şimdi elimde bir baku bir de genn var. diğer odd ve even cardları ikişer tane craftlasam hepsinden de dust alır mıyım? Yoksa birer tane mi craftlamalıyım?
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Bir baku bir genne dokunmana gerek yok. Diğer odd ve even cardları ikişer tane olacak şekilde craftla. Dustın yetiyorsa golden craftla ama golden olmayan kopyasından 2 tane varsa daha golden craftlama. Ya da sen sende olan tüm kartları söyle ne yaparsan maksimum dustı alabilirsin yazayım

Baku - Genn - Stag - Mosh - Cat - Murkspark - Naturalize - Doomguard - Divine Favor bu kartlardan kaçar tane var golden mı var düz mü var hepsini yazarsan yardımcı olurum.
  • Nightful kullanıcısına yanıt
    benim iki hesabım var. 1 hesabıma p diyelim : baku x 1, genn x 1, blackcat x 2, naturalize x 2, doomguard x 2, divine favor x 2, murkspark x 2 hepsi düz. stag, moth yok

2.hesabıma d diyelim : baku x 1, genn x 1, glitter moth x 2, black cat x 2, murkspark x 2, naturalize x 3 biri golden, doomguard x 2, divine favor x 3 biri golden.

saçma bir soru olabilir ama bunlardan dust alabilmek için illaki standart oynuyor olmak mı gerekiyor?
  • Oyuna giremiyorum şuan sorun bendemi ?
  • Şu son bir ay içinde açtığım yaklaşık 10 packten, 4 tane legendary çıktı ama çıkan legler; Hex lord, Gonk, Nozdormu ve Gruul olunca pek sevinemiyor insan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 21 Mart 2019; 16:44:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Stag ( 1 ) hariç hepsinden 2 tane var. Baku'den 1 golden 1 normal var.

Stag 1 tane normal var, diğerini golden craftlayacak dust yok. Normal dustlayayım mı ?

Bu olayı bilmiyorum, wild'a geçen kartların dustlarını mı verecekler ?

• S.McManaman kullanıcısına yanıt
    bakudan sadece golden olanın dustunu verecek
    stag'tan 1 tane daha muhakkak yap. bende de stag ve moth yoktu 2şer tane normal yaptım.
    sadece hall of fame e geçen kartların dustları iade oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

benim iki hesabım var. 1 hesabıma p diyelim : baku x 1, genn x 1, blackcat x 2, naturalize x 2, doomguard x 2, divine favor x 2, murkspark x 2 hepsi düz. stag, moth yok

2.hesabıma d diyelim : baku x 1, genn x 1, glitter moth x 2, black cat x 2, murkspark x 2, naturalize x 3 biri golden, doomguard x 2, divine favor x 3 biri golden.

saçma bir soru olabilir ama bunlardan dust alabilmek için illaki standart oynuyor olmak mı gerekiyor?
    p hesabı için : 2 golden stag ve 2 golden moth craftlamanız yeterli. Bir de sadece 10 dust daha kar edebilmek için 2x golden blackcat ve 2x golden naturalize craftlayabilirsin.

d hesabı için : 2 golden stag yeterli. 10 dust daha kar istiyorsan 2x golden blackcat ve 1x golden naturalize daha craftlayabilirsin.

Herkese elindeki kartların bedeli iade ediliyor wild veya standart oynayıp oynamamana bakmadan. Wild oynasan bile mosh ve stagi patchten sonra tutmanın bir anlamı yok oynanmıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Stag ( 1 ) hariç hepsinden 2 tane var. Baku'den 1 golden 1 normal var.

Stag 1 tane normal var, diğerini golden craftlayacak dust yok. Normal dustlayayım mı ?

Bu olayı bilmiyorum, wild'a geçen kartların dustlarını mı verecekler ?
    1 tane golden stag craftlayabilirsen iyi olur yoksa normalini craftlarsın. Wilda geçecek kartların değil de Hall of Fame'e giden kartların dustları iade ediliyor. Yani normal plana göre wilda gitmeyeceği halde wilda gönderilecek olan kartlar mesela classic setten kartlar veya witchwooddan mosh stag gibi normalde wilda geçmeyecekti erken geçirdikleri için dust bedelleri iade oluyor.
    craftladık bakalım. teşekkürler yardımın için.
  • Arkadaslar yeni kartlar geldiginde hall of fame ile gidecekler belli mi? Hep kacirmistim craftlamayi bundan oncekilerde. Bir de ne zaman eski kartlar standarttan kalkacakti? Ben oyunun yeniliklerini takip edemiyorum hic

• bir kaç mesaj yukarısını oku sorularının cevaplarını bulursun.
  • Bugün oyuna girene 3 pack veriyorlar arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khadgar a bak be. Efektine bişey demiyorum ama koskoca efsaneyi 2/2 lik yapıp 1 manayla kolayca yok edilebilen maymuna çevirdiler. Tek mage oynuyordum zevkimin içine ettiler açıkladıkları kartlarla. Diğer sınıfın kartlara bakılırsa Tier 1 i göremez bu pakette.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.