Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, oyunda arkadaşa vs isteği atma var mı? varsa nerede? günlerdir bulamadım da...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Sanki boardclear sadece beyinsiz aggro decklere karşı kullanılıyo Şuanda oyunda oynanabilir midrange deck mi var ?

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    var secret hunter yshaarjsız olanı.çok kullanılmasada o da legenda çıkabilcek düzeyde ama tercih eden yok.
    https://www.hearthpwn.com/decks/1059646-firebat-april-2018-secret-deathstalker-midrange
    aggro-control-combo deckleri sarmış durumda.3 güne yeni gelecek kartlarda pek birşeyi değiştirceğini düşünmüyorum.tabi midrange artsa iyi olur
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Golden Legendary şansını kaçırmadığım iyi oldu. Bu oyun 1 pack vermeyi bile çok görürdü şimdi garip garip işler oluyor.
  • yeni kartların çoğunu ben de sevmedim. zaten oynadığım 4-5 class var ama pre order extra 20 pack ile çok avantajlı olmuş league of explorerstan bu yana ilk defa pre order yaptım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu golden legendary muhabbeti nedir ya ? Neden ben hala commonlar ile takılıyorum
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    bugün 4 paket açtım.

4 rare 16 common
  • Questlerde pack verme olayında bugün son gün müydü ? Yoksa yarın da verecek mi ?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    bana da çıksa çıksa dust çıkıyo zaten

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Elinde normal kart varsa golden olanı craft la hall of fame olunca elindekini normal kartı craftladığın fiyata satabileceksin golden kart bedavaya gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youssouf1995 -- 9 Nisan 2018; 21:40:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canlı yayını izliyorum pre order yapsam mı diye düşündürttü tabi bu deckler metaya girer mi bilinmezde oyun bu haliyle haftanın tavern brawla benzemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Stannis

Blizzard 1 mana 1/1 echo Murloc kartı çıkarmazsa yazıklar olsun.
    2 mana 2/2 echo murloc göründü.

• Prince Liam kartını ilk görünce fake sanmıştım ama gerçekmiş. Çok op bir leg olmamış mı bu?
  • akino A kullanıcısına yanıt
    Birbirinden alakasız legandryler gelirse çokta değil.garanti bi kart olmadığı için metada çok kullanılcağını düşünmüyorum.olsa da skulking her deckte banko olur pek çalışmaz. eğlencesine oynanır ladder da zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

Birbirinden alakasız legandryler gelirse çokta değil.garanti bi kart olmadığı için metada çok kullanılcağını düşünmüyorum.olsa da skulking her deckte banko olur pek çalışmaz. eğlencesine oynanır ladder da zor.
    1-cost card dediği için illa spell koymaya gerek yok. 1 costluk çöp minyonlarda koyulabilir, o zaman skulking işe yaramaz. Ama dediğiniz doğru metada ben de çok kullanılacağını düşünmüyorum.
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    hiç yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

hiç yoksa ?
    Hall of fame e geçecek kartları golden craftla. Hall of fame e geçince dust geri gelecek.

• King Stannis kullanıcısına yanıt
    hangi kartlar geçyiordu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

hangi kartlar geçyiordu ?
    Coldlight oracle, ice block, molten giant.

• King Stannis kullanıcısına yanıt
    bende coldlight oracle 1 golden 2 normal varmış şimdi ne gelecek ondan ?

birde iceblock hiç yoktu 1 tane craftlamak yeterli mi 2tane olursa 2 tane mi geliyor ?
  • 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.