Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11361137113811391140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kart inanlımaz çöp. Hele Frozen throne ile gelen o yeni hero kartlarından sonra ultra mega çöp.

Ama bütün wild kartlarını dustlamayın. Hiç yoksa kolay rank kasmak için kullanırsınız wild modu. Her ay beleş golden epic boru değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet bende 3 manalık kartlara harcayacak dustlarım yok ama bazen kafam esti mi sırf bi deck için baya kart bozmuşluğumda var hesapsız kitapsız.
    Sonra geri dönüp bakınca büyük zararlar etmişim diyorum
    az önce secret mage ile rank 10dan 5e çıktım standartta.artık bi highlander bi secret mage oynarım bundan sonrasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Spell hunter kalır mı sizce metada? Diger desteleride kurdum ama en cok keyif veren deck spell hunter oldu

Bana da çok keyifli geliyor oynaması, ben dün rank 2 ye çıktım spell hunterla. Bana metada olur gibi geliyor.
  • King Stannis kullanıcısına yanıt

efsane gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

amacın eğlenmekse iki deckide çok fazla önermem açıkcası,çok daha eğlenceli deckler var şuan dust durumuna bakar tabi birazda,şahsen bende 2decki yapcak kartlarda mevcut ama hiç girişmedim illaha ikisinden birini istiyosan paladin daha iyidir yeni deck en azından

eğlenceli hem rank yükseltecek hem de kafa kullandıracak strateji yaptıracak bi deck arıyorum var mı öyle bişeyler
  • big priest şuan tier 1 gözüküyor kobolds geldiğinden beri hiç denemedim henüz bilemiyorum,big druid,recruit warrior ve mill rogueda(weaponla oynananı laderdada iş yapıyor) fena değil ne kadar kafa düşündürür bilemiyorum ama hearthstone baya basit bir oyun çünkü,rankda senin oynayışına ve birazda şansına bakar tek garanti edebileceğim şey 4 deckinde oldukça eğlenceli olduğu,ben big druid ve mill rogue ile rank 5 oldum dün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 15 Aralık 2017; 20:17:23 >
  • quote:

big priest şuan tier 1 gözüküyor kobolds geldiğinden beri hiç denemedim henüz bilemiyorum,big druid,recruit warrior ve mill rogueda(weaponla oynananı laderdada iş yapıyor) fena değil ne kadar kafa düşündürür bilemiyorum ama hearthstone baya basit bir oyun çünkü,rankda senin oynayışına ve birazda şansına bakar tek garanti edebileceğim şey 4 deckinde oldukça eğlenceli olduğu

http://metastats.net/deck/362ce126-f183-4472-a462-3196c5bdf882/last7/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    şu deck veya evolve shaman keyif verir mi sence ne durumdalar

• Bence agro ve murlıc Paladin varyasyonları dışında Paladin deckleri hem eğlenceli hem de ezbere oynanmayacak deckler.

• evolve shaman baya eğlenceli deste ama kaç expansiondur metada şahsen ben görmekten sıkıldım biraz metadada cok iyi durumda değil şuanda,attığın deck güzel eğlenirsin diye umuyorum warlock aggrolara karşıda baya güçlü ladderdada taşır seni
  • Abi bu big prieste karşı nasıl kazanmamız gerekiyor? Önceden removal beklet face aban vs. hallediyoduk yeni gelen spellstone ile 7 manaya Ysera, ysaarj, lich king ve statue çağırıyor. Elinde potion of madness yolsa auto concede resmen.

• attıgın warlock decki tavsiye ederim.karşındaki kişi çoğu zaman sinirden concede atma ratesi yüksek
    metadaki en iyi deck ama çok düşündürücü değil diğerleri gibi eşit.
    bana göre metadaki olan decklerin hepsi birbirine eşit seviyede kafa yorduruyor.bi süre sonra otomatiğe bağlıyosun.karşındaki heroya göre mulligan seçimi-kart çekimi-manayı iyi kullanman-rank aralığına göre deck değişimi-board temizleme-kafaya çalışma vs. hepsi zaten bi strateji ürünü.gerisi de matematik ve şans.0 cost 1 mana veren kartında ilk başta kime düştüğü de önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

Abi bu big prieste karşı nasıl kazanmamız gerekiyor? Önceden removal beklet face aban vs. hallediyoduk yeni gelen spellstone ile 7 manaya Ysera, ysaarj, lich king ve statue çağırıyor. Elinde potion of madness yolsa auto concede resmen.

Barnes çekemezse atacağı removallara bağlı kalıyor.Kaldı ki ilk 6 tur kart beklediğim oluyor.Big priestin zayıflıklarını anlamanın en iyi yolu big priest oynamak.

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Şu kolento'nun deckini gören duyan oynayan oldu mu acaba hiç ?

Bi king mukla yok o da o kadar problem değil sanıyorum ki. 1500dust harcayıp yapabiliyorum sıkıldım bekle bekle ama emin olamadım

Şurda videosu da var;https://www.youtube.com/watch?v=zNotOndPcJw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 15 Aralık 2017; 21:16:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

quote:

big priest şuan tier 1 gözüküyor kobolds geldiğinden beri hiç denemedim henüz bilemiyorum,big druid,recruit warrior ve mill rogueda(weaponla oynananı laderdada iş yapıyor) fena değil ne kadar kafa düşündürür bilemiyorum ama hearthstone baya basit bir oyun çünkü,rankda senin oynayışına ve birazda şansına bakar tek garanti edebileceğim şey 4 deckinde oldukça eğlenceli olduğu

http://metastats.net/deck/362ce126-f183-4472-a462-3196c5bdf882/last7/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bu deckten elimde Voidlord ve Chittering Tunneler eksikti, 1600 dust harcayıp yaptım. Yapmaz olaydım, ben beceremedim açıkçası.
    Yani el açılır açılmaz bu el bu maçı kazanamaz diyorsun zaten.
    Metastats da nasıl üst noktada duruyor anlamış değilim.
    Warlock seviyorum, Guldan ve Rin var diye yaptım ama nafile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

quote:

quote:

Bu deckten elimde Voidlord ve Chittering Tunneler eksikti, 1600 dust harcayıp yaptım. Yapmaz olaydım, ben beceremedim açıkçası.

öyle mi diyosun hocam ya ne yapsam o zaman :/

• metastatsı o kadar da ciddiye almayın.

vS daha tam rapor çıkarmadı ama yine de şöyle birşey yapmışlar.

https://www.vicioussyndicate.com/kobolds-catacombs-early-days-report

• quote:

quote:

quote:

quote:

öyle mi diyosun hocam ya ne yapsam o zaman :/

Hocam bence Oakheart fela yoksa elinde yapma. Ben yukarıda dediğim 4 epic kartı yaptım, 1600 dust gitti, şu anki aklım olsa yapmazdım öyle söyleyim.
    Bence meta oturana dek bekle. Ben acele ettim maalesef.

• beyler size tavsiyem ya aggro paladin ya da priest oynayın bunlar ladder deckleri
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 15 Aralık 2017; 22:21:14 >

• matrix999 M kullanıcısına yanıt
    Paladin deck i oynamak istiyorum ama bende Patches yok,bu deck de o kadar önemli mi sizce ?
  • quote:

Paladin deck i oynamak istiyorum ama bende Patches yok,bu deck de o kadar önemli mi sizce ?

patches bende de yok çokda önemli değil tarim ana kartlardan birde epic kartlar önemli yoksa başka decke yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 15 Aralık 2017; 22:52:59 >
  • 
Sayfa: önceki 11361137113811391140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.